Ганна Новосад: скільки зі Стабфонду отримала освіта?

Нуль на проведення безпечного ЗНО, нуль на доплати інструкторам (МВС при цьому доплати можна)

Ганна Новосад: скільки зі Стабфонду отримала освіта?

Автор: Ганна Новосад, екс-міністр освіти і науки України.

МВФ чи МВС?

Багато хто бачив текст Меморандуму з МВФ. Вселенську зраду, яка піднялась з огляду на пункти Мемо, що стосуються мережі шкіл, - прокоментую згодом.

Але є у тексті документу інший момент: Україна зобов’язується збільшити капітальні інвестиції у шкільну інфраструктуру, зокрема на відновлення будівель.

Класна мета, правильна, потрібна для реформи Нової Української Школи. Наш уряд її виконував, заклавши у бюджет 2020 відповідні асигнування. Зокрема, 3,5 млрд на капітальні ремонти шкіл.

Але у той самий день, коли набирає чинності угода з МВФ (тобто сьогодні), український уряд приймає феєричне рішення – виділити 2,7 млрд грн з Стабілізаційного фонду для боротьбу з Covid-19 на доплати структурам МВС.

Нагадаю, це той Стабілізаційний фонд, куди з бюджету освіти і науки 2020 було перекинуто 4 МІЛЬЯРДИ 900 МІЛЬЙОНІВ грн (4,913,230.1, якщо бути точним).

Скільки з цього Стабфонду отримала освіта та наука? Підкажіть, може, я щось пропустила. Бо за моїми розрахунками отримала НУЛЬ.

НУЛЬ на забезпечення шкіл та інших закладів освіти засобами захисту.

НУЛЬ на проведення безпечного ЗНО.

НУЛЬ на доплати інструкторам під час проведення ЗНО (МВС при цьому доплати можна).

Можна передбачити, що і на ремонти шкіл буде НУЛЬ.

Так, Прем’єр обіцяв восени переглянути бюджет і повернути, за можливості, кошти розпорядникам для їх цільового призначення. Але щось мені підказує, що деякі розпорядники рівніші, ніж інші.

Щось пішло не так у перший же день виконання домовленостей з МВФ, правда?

Оригінал

Освіта.ua
11.06.2020

Популярні блоги
І. Редько: про ненормовану розумову роботу школярів Когнітивний дисонанс на фоні любові до своєї країни і бажання жити, вчитись і розвиватись саме тут
Віктор Мисан: про що думають українські учителі У школах – повний розгул «демократії» та «академічної свободи», що зверху, що знизу
Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками? Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?
Н. Борисенко: чарівна паличка й валеріана для вчителя Учителі просто вигорають, і в них не вистачає життєвих сил дати дітям все те, що вони могли б
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тамара
Постає питання: ЧОМУ політики починають щось говорити, коли вже не при владі? Чому не відстоювали свою думку, перебуваючи на посаді? Чому нам про щось повідомляють, коли змінити вже нічого не можна і всі розводять руками?
Сергей
А де 21 тисяча молодим вчителям? Знову молодь "кинули". І як після цего вірити обіцянкам?
гість
Я знаю одне, я не буду голосувати за людей молодше 45 років, бо ймовірність вступити в щось різко зростає.
Юзефович Татяна
Новосад , совсун, стадний,квіт, гриневич, манзій, шаров, фініков... що іх об‘єднує — гранти сороса. Це іх духовне начало -правда, зеленого кольору.
вот оно как
нда, не тонет.
Ілько Допотопний
Ой, Ганусю, яка ти мудра? А я й не знав! Де ти була раніше?
Гость
Для Ілько Допотопний: В міністри її! Ой, стійте, втак врнаж вже була.
Коментувати
Дмитро
І без Вас, пані Ганно, усе людям відлмо. Люди часом бувають мудріші за усіх політиків разом взятих, а часом - дурнішї.
.
тю ну и шо - нуль так нуль.