На Тернопільщині інструкторів ЗНО протестують на коронавірус

На Тернопільщині працівники, які будуть долучені до проведення ЗНО, пройдуть ПЛР-тестування

На Тернопільщині інструкторів ЗНО протестують на коронавірус

На Тернопільщині всі працівники, які будуть долучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пройдуть ПЛР-тестування.

Про це, в ефірі програми «Сніданок 1+1», сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, у неї напередодні відбулась розмова з головою Тернопільської обласної державної адміністрації, який повідомив, що відповідне рішення було ухвалено комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Вони на комісії ТЕБ і НС приняли рішення, що протестують ПЛР тестами всіх працівників, які долучені до організації ДПА у формі ЗНО», - сказала Любомира Мандзій.

За її словами, голова облдержадміністрації також повідомив про можливості у разі потреби протестувати навіть всіх учасників тестування, щоб бути впевненими у безпечності проведення ЗНО.

«Сьогодні проговорю про це з прем'єром і можливо в інших областях переймуть досвід Тернополя і ми зробимо дуже безпечним цей процес», - зазначила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владислава
А смысл этого тестирования??? Оно же не даёт иммунитета от вируса и не защищает!!! Это ж надо так нагнуть Тернопільську ОДА, только г-а Мандзий скоро уйдёт с этой должности и взятки гладки. Очередное отмывание денег, а в заложниках НАШИ дети!!!
Тернопілля
Тернопілля запрошує все Міністерство і працівників обласної державної адміністрації взяти участь у проведенні ЗНО в якості інструкторів і старших інструкторів. Давайте всі разом проведемо такий експеремент.
Сторонній спостерігач
Для Тернопілля: навіщо це начальству. Я думаю, що тупого бидла на місцях вистачить для такої роботи.
Коментувати
Батько
Для чого тестування,якщо перед першим зно не хворий,це не значить,що до другого зно людина буде здорова.Чи питали ви тих людей,їх згоди на ці тести.Чи як завжди нікого їх думка не цікавить.Скільки можна нікого не чути батьків,дітей,вчителів.Чи треба ,щоб більше було хворих,тоді хтось почне думати про них.Не тямите самі,що робити,то подивіться як вступають у інших країнах у цьому році,там де здоров’я на першому місці,а не ДПА ,ЗНО від яких мало що залежить у житті .Знаю дитину ,яка все склала,але так і не закінчила навчальний заклад,хоч і вступила на державне.
Сторонній спостерігач
Беріть приклад з президента. Він добре погуляв в кафе Хмельницького з дружбанами. І всі були без масок. Начальство чудово розуміє, що "страшний коронавірус" - це просто чергова афера.
Людмила Білич
Хотіла б побачити цих інструкторів, які погодяться проходити ПЛР тест для того, щоб за 6-7 годин роботи на ЗНО отримати "зарплату" 200-300 гривень!)) Сама мала бути інструктором і відмовлюся! Кажуть дуже неприємна процедура, і ще великий ризик бути зараженою самим тестом!
Сторонній спостерігач
Для Людмила Білич: а найцікавіше, що це абсолютно безглузде заняття, адже коронавіруси - це ціла родина вірусів (а не один "страшний вірус"). Ці віруси такі ж розповсюджені, як і герпес. І настільки ж шкідливі. Думаю у всіх час від часу на губах щось вискакує. І хто хоче маже "Герпевіром", а хто не хоче, той не маже. Герпес і так і так проходить. Те ж саме з коронавірусами. З іншого боку, якщо потрапите в лікарню, то шансів вийти звідки живими, буде небагато. Справа в тому, що в протокол лікування хворих коронавірусом внесено експериментальні препарати, які мають величезну кількість побічних ефектів. Вони навіть для здорових людей смертельно небезпечні, а якщо у вас є якісь хронічні захворювання.... Тоді вас просто гаплик.
Коментувати
Геометрія
"СМИСОЛ" в чому, а учасників хто буде перевіряти, чи осіб які супроводжують учасників, чи їхто не має супроводжувати. А якщо готові проводити, то нехай назвуть реальну кількість проведених ПЛР тестів хоч би в області, і кількість необхідних тестувань для учасників і порівняють ці цифри
Олександр
А тестування на адекватність ніхто не хоче собі зробити. А тепер запитання з тесту ДПА за 4 клас. Дано. У 2020 році у основній сесії ЗНО візьмуть участь 379 493 особи, ЄВІ/ЄФВВ складатимуть близько 90 000 осіб. Під час тестування та іспитів буде залучено 242 650 працівників та 11 630 медиків. Запитання. Скільки днів потрібно проводити ПЛР тести всім учасникам атестацій, якщо відомо, що всі лабораторії України спроможні обробляти близько 7 тисяч ПЛР тестів на добу? Питання з зірочкою. Що робити в цей час з пробами на коронавірус взятими у людей з симптомами та контактними особами?
Alexander Koni
А як щодо пробного тестування? Вже з понеділка? Чи на авось? А що сама без Тернопільського губернатора недотуркала?
Alexander Koni
Та й з математикою у географо-політолога (освіта недоміністра) не все в порядку. Якщо проводити тестування на короновірус всім учасникам, а це 370 тисяч, то потрібно 37 днів, бо в нас максимально проводиться близько 10 тисяч на добу. Вона повністю не володіє ситуацією і цілковитій безпорадності.
Олександр
Для Alexander Koni: 10 тисяч тестів це всього. Зараз (напевно для зменшення критики щодо вкрай низьких показників тестування) просто до ПЛР тестів добавили ІФА тест на антитіла.
Коментувати