УЦОЯО: на пробне ЗНО учасники мають приходити в масках

Кожен учасник пробного ЗНО повідомлений про необхідність одягнення захисних масок

УЦОЯО: на пробне ЗНО учасники мають приходити в масках

Кожен учасник пробного ЗНО повідомлений про необхідність одягнення захисних масок чи респіраторів для допуску на пробне тестування.

Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти щодо безпеки учасників пробного тестування.

В УЦОЯО наголошують, що оскільки пробне ЗНО проводиться за особистим бажанням учасників, вони будуть зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів у громадських місцях, зокрема, мати одягнуті засоби індивідуального захисту.

«Для безпечного проходження тестування в умовах адаптивного карантину вхід учасників до пунктів проведення пробного тестування відбуватиметься за наявності засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (зокрема, виготовлених самостійно)», - зазначають в УЦОЯО.

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що фінансування заходів з підготовки та проведення пробного тестування здійснюється за рахунок коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб як оплата за надання послуги із проведення пробного ЗНО. Затвердження вартості пробного тестування відбулося в грудні 2019 року та не могло включати в себе видатки на придбання засобів індивідуального захисту.

«Визначення вартості платної послуги із проведення пробного ЗНО у 2020 році здійснено на основі економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з її наданням. Затвердження та оголошення цієї вартості відбулося в грудні 2019 року. Відповідно під формування статті витрат для надання зазначеної послуги, включати видатки на придбання засобів індивідуального захисту, засобів дезінфекції тощо не було підстав та законодавчих вимог», - повідомляють в УЦОЯО.

Вартість пробного ЗНО у 2020 році становить 138–150 гривень залежно від регіону проведення.

«Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. У разі якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування зі своєї сторінки учасника, а також унести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я», - наголосили в УЦОЯО.

Як відомо, 15 червня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, 17 червня – з усіх інших навчальних предметів.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марго
Хочу тіільки одного: щоб чиновники МОНу теж прийшли на пробне ЗНО, наприклад, в Одеську область, де температура в тіні 31-34° і в класі з сонячної сторони в масках просиділи весь час і потім перевірили свою оцінку. Думаю, що не всі і пороговий бал наберуть. Знущаються над дітьми, Закони порушують. Чому дітей не застрахують? Хто буде нести відповідальність, якщо дитина захворіє?
олекса
Країна чиновників - дебілів. УЦОЯО: на пробне ЗНО учасники мають приходити в масках.
Катерина
Буде друга хвиля цього ковіду ви не розумієте але дідям і справді важко ду писати ЗНО у маска щеї у спеку якщо вже так хочете то нехай здають ті що їдуть вище навчатися ане всі щоб було скупчення.І всі учасники заразилися самі і своїх рідних.Бо не всі розуміють чи вони хворі чи ні..це жах сятьте самі таї напишіть якщо такі усні усні. нащод ЗНО...
Анна
Це жах, у таку спеку ледь можна пройти до магазину, а деяким абітурієнтам їхати далеко, + до того ж в громадському транспорті обмеження на кількість людей, якщо абітурієнта ще й не впустять, і він запізниться, то що? Хоча б зробили пункти тестування поближче
grygry
Погляньте на термометр, сядьде у класі, начепіть маску та візьміть у руки секундомір. Скільки витримаєте ???
Roman Veselovskyi
Для grygry: Гадаю, що 3-4 години можна витримати. Люди на роботі повинні носити і по 8-9 годин і нічого, не жаліються. Не потрібно панікувати саме через ЗНО, краще подивіться на магазини і ресторани, в яких давно забули про будь-які засоби.
Вікторія
Роман шо ти втираєшь тут якусь діч ! Шо за хуйню ти морозиш Люди на роботі працють зазвичай під кондиціонером ! Навіть касири в супер маркеті А 95% аудиторія при зно немає кондиціонера спека просто піздець! Абітурієнти хвилються навіть ті кто підготовлений ! + маска важко дикати Так шо видали цей свій коментар і не морозь хуйню
Анна
Для Roman:касири міняються через 1-1,5 години, люди в офісах з кондиціонерами, а ЗНО будуть писати в звичайних школах
Коментувати
Богдан Муз
Якщо в Подільському районі Одеської області скасовують пробне ЗНО, то чому не повертають гроші, або проведіть пробне ЗНО онлайн у всій Україні через особисті кабінети, виславши кожному учаснику окремий варіант. Не робіть цей цирк по районах з відміною ЗНО. Діти готуються до вступу. Невідомо що буде через місяць, восени та через рік.
Татьяна
Для Богдан Муз: деньги не вернут, потому что их уже нет! А по поводу сдачи зно на 2 курсах, то я против этого. Пусть готуються и сдают, те кто будет поступать в ВУЗ, а если учатся уже в техникуме на 2 курсе и поступать никуда не будут на хера им это зно. Им через год надо будет на работу ходить, а не за зно думать. Отменить зно в техникумах, для тех кто не будет поступать в ВУЗ!
Коментувати
Лариса
Ось і перевіримо, на скільки цих дітей вистачить в масках в цю спеку. «Для безпечного проходження тестування в умовах адаптивного карантину вхід учасників до пунктів проведення пробного тестування відбуватиметься за наявності засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (зокрема, виготовлених самостійно)» ЯКІ ТУРБОТЛИВІ! Не забули наголосити - виготовлених самостійно!
Вікторія
Для Лариса: Роман шо ти втираєшь тут якусь діч ! Шо за хуйню ти морозиш Люди на роботі працють зазвичай під кондиціонером ! Навіть касири в супер маркеті А 95% аудиторія при зно немає кондиціонера спека просто піздець! Абітурієнти хвилються навіть ті кто підготовлений ! + маска важко дикати Так шо видали цей свій коментар і не морозь хуйню
Марія
Знущаються над дітьми,як тільки можна,маски,рукавички,ще не забудьте противогаза захватити.Мінистерство просто неадекватне.
Коментувати