Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія МОН розробило нову формулу розподілу держзамовлення
МОН розробило нову формулу розподілу держзамовлення

Документ визначає механізм розподілу видатків на підготовку за державним замовленням

МОН розробило нову формулу розподілу держзамовлення

Міністерством освіти розроблений проект урядової постанови про затвердження формули розподілу видатків державного бюджету між закладами вищої освіти на підготовку кадрів на умовах державного замовлення. Відповідний документ розміщений на сайті освітнього відомства.

Документ визначає механізм розподілу видатків на підготовку за державним замовленням молодших бакалаврів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів, аспірантів та докторантів в закладах вищої освіти державної форми власності, а також оплати навчання за державним замовленням у приватних закладах вищої освіти.

Формула містить параметри розподілу видатків державного бюджету за різними показниками діяльності закладів вищої освіти.

У разі затвердження постанови Міністерство освіти і науки здійснюватиме розподіл коштів за новою формулою починаючи з 2019 року; інші державні замовники -  головні розпорядники бюджетних коштів - 2020 року.

Проект документа

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 6 листопада 2018 року на електронну адресу: hef@mon.gov.ua.

Освіта.ua
24.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ira
Що означає на 4 сторінці: "крім Київського національного університету імені Тараса Шевченка" ? В ньому не буде бюджета ?
Іван Іванович
Для Ira: А навіщо він вам потрібен? Самі ж бачите, що пишуть, що база у них застаріла) у державних вишах)
Коментувати
Ірина
Нарешті дали можливість приватним вишам готувати фахівців за держзамовленням! До державних мабуть і вступати більше ніхто не піде з помальованими партами, обшарпаною підлогою й поламаними стільцями!
Фрідріх-2
Для Ірина: правда , що в держвузах застаріла база. Але там програма, контроль, відповідальність, а сраний Мауп- це просто банда, викачка грошей, обман7!!!
Барбаросса
Для Фрідріх-2: Програма всюди однакова! Скорочена! І в державних внз у т.ч. Тому наступнним кроком повинна стати принципова зміна підходу до освіти у внз. Самостійне опрацювання навчального матеріалу треба заборонити і все вивчати в аудиторний час. Вдома вивчати і закріплювати тільки викладене викладачем на лекції. Ніякого самостійного самодіяльного вивчення матеріалу без пояснення! Геть самоосвіту з внз за рахунок самих студентів чи держбюджету!! Геть профанацію самостійним вивченням дисциплін!!
Рудольф ІІІ
Для Барбаросса: Так, звичайно! Це не освіта, а самоосвіта!! Ще й за шалені кошти!!
Коментувати
Аналітик
Вже давно зрозуміло , що сектор вищої освіти Мон працює не в інтересах українців, а на треті країни. Простий аналіз свідчить:кожен крок на шкоду державі . Після зміни влади- буде слідство. Молодь іде за кордон , школа деградує, виші скукошуються, кафедри руйнуються, спец ради закриваються, число аспірантів скорочується,ніхто не може стати професором чи доцентом із- за драконівських нормативів, кількість магістрів падає— ось докази!
Oleg
І що цей порядок означає? Бюджетних місць буде менше в 2019? -

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!