Київ недоотримав 865 млн грн на зарплату вчителям

Столичні вчителі отримають надбавки до заробітної плати після корегування бюжету міста

Київ недоотримав 865 млн грн на зарплату вчителям

Київрада має внести зміни до бюджету міста, аби вчителі столичних шкіл отримали заплановані надбавки до заробітної плати у повному обсязі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, проблема з виплатами надбавок виникла через розподілення державної субвенції Міністерством фінансів за новою формулою. У результаті цього Київ недоотримав понад 865 млн грн на заробітну плату вчителям.

«Ми зверталися неодноразово до уряду із проханням збільшити обсяги освітньої субвенції столиці на 2018 рік. На жаль, Києву коштів не додали. Сьогодні Департамент фінансів КМДА спільно з районними державними адміністраціями завершують розрахунки щодо суми необхідних коштів для виплати надбавок вчителям у повному обсязі. Щоб вирішити це питання ми готові здійснити перерозподіл видатків між бюджетними програмами та галузями. Для цього Київрада має внести зміни до бюджету столиці, які наразі готуються», - підкреслив Віталій Кличко.

Освіта.ua
09.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кум
А проїзд? Коли буде підвищення зарплати іншим педагогам, не вчителям шкіл? Згідно наказу з 01.09.2018?
Валiк
Для Кум: кароче, повна жопа в освіті, а Міносвіти твердить про успіхи та реформу.
Коментувати
Yetty
Хоч би раз сказали, що Київ недоотримав фінансування на зарплати чиновникам і суддям!
жесть
Было 12 тыс. в среднем, снятили с сентября, сейчас 7 тыс., многие стали увольняться. особенно англичане, люди бегут. В университетах ситуация еще ужаснее, кандидат - 5,4 тыс., ассистент - 3,7, там полный мрак, с киевскими ценами не выжить, молодые уходят, система образования разваливается.
Все мы бедные
Для жесть: Сочувствуем конечно. Несогласны только в том, что " с киевскими ценами не выжить". Вы думаете " выжить" с одесскими или черниговскими ценами( там надбавок подобных не было), или с ценами в " провинциях"( но где учителям платят " голую" ставку и 5% за престижность?
жесть
Для Все мы бедные: цены на продукты, возможно, одинаковые. но на одежду и услуги в Киеве в разы больше, киевляне порой ездят за продуктами в Чернигов скупаться, смешно, но это правда, на 25-30% дешевле, одежда там на 40% дешевле.
Yetty
Для жесть: Так почему преподаватели с университетов не выходят на страйк? Сцыкуны?
Коментувати
Любознательный
А каковы надбавки у учителей Киева? Можно поинтересоваться?( Извините,знаки " нагоняю")
Сірожа
Для Любознательный: за вислугу8%-15%-20% в залежності від стажу, за складність і напруженість20%, міська надбавка25%. Недоотримали вчителі 20%+25%=45%.ставка 18 годин=4100-4400-4700=за категоріями.
Коментувати