Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Електронний вступ може працювати повільно
Електронний вступ може працювати повільно

Створення захищених каналів може дещо уповільнювати роботу системи під час реєстрації вступників до вишів

Електронний вступ може працювати повільно

Цього року криптографічний захист електронних кабінетів вступників до вишів дозволить забезпечити максимальну безпеку для персональних даних. Однак створення захищених каналів може дещо уповільнювати роботу системи під час реєстрації кабінету або першого входу з нового пристрою.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, цього року була повністю атестована система захисту Єдиної державної бази з питань освіти.

«Це потрібно для надійного збереження персональних даних і цього також вимагає закон. У підсумку ми маємо захищені канали інформації між пристроєм, з якого входить вступник, та ЄДЕБО. Але перші входи за цими каналами можуть відбуватися повільно. І це не тому, що недостатні серверні потужності, а це для захищеності інформаційних систем», – зазначила міністр освіти.

Вона також звернулася з проханням до всіх бути терплячими та запевнила, що певні уповільнення роботи системи можливі лише на першому етапі, а потім вона працюватиме значно динамічніше.

«Під час реєстрації електронного кабінету чи першого входу до нього з нового пристрою – комп’ютера, планшета, смартфона – у веб-браузері вступника автоматично встановлюватиметься спеціальне програмне забезпечення. Воно унеможливить будь-яку модифікацію, видалення третіми особами даних, внесених вступником у кабінет, на шляху від пристрою до безпосередньо кабінету. Процес інсталяції є невидимим для користувача, але може викликати певне уповільнення», – пояснила директор Державного підприємства «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чудак
Базарніть шо таке криптографічний захист нах
Fowler
Для Чудак: тайнопись. Изначально информация на веб-странице выглядит как набор непонятных символов. ПО, устанавливаемое как расширение для браузера, при регистрации персонализирует ПК и будет переводить массы непонятных для человека, не имеющего доступа к системе как пользователь,символов в привычный нам вид. У каждого устройства в системе уникальная система перевода, что и усложняет доступ посторонних к личным данным пользователей.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!