Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Непрацюючий кабінет вступника: поради від МОН
Непрацюючий кабінет вступника: поради від МОН

Міністерство освіти і науки почало реагувати на технічні проблеми, що виникають у абітурієнтів

Непрацюючий кабінет вступника: поради від МОН

Міністерство освіти та ДП «Інфоресурс» почали реагувати на технічні проблеми, що виникають у користувачів системи електронних кабінетів. Зокрема, відомство оприлюднило відповіді на найпоширеніші запитання вступників, що стосуються подання заяв до українських вишів.

Запитання: Що робити у разі зникнення заяв з електронних кабінетів?

Відповідь: Заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до ВНЗ, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом (відсутній конкурсний бал), у ЄДЕБО анульовані. Всі вступники, заяви яких були анульовані, отримали на власні електронні пошти, вказані під час реєстрації електронних кабінетів, відповідні повідомлення з інформацією про необхідність повторної подачі заяви.

Запитання: Що робити, якщо не приходить лист з активацією на пошту?

Відповідь: Вам необхідно зачекати 24 години. Якщо Ви так і не отримаєте цей лист, то спробуйте перереєструватись знову та уважно зазначайте електронну адресу. Можливо Ви невірно вказали електронну адресу або використали для реєстрації заборонений на території України ресурс. Крім прямих заборон mail.ru, yandex.ru та інших, блокуються ресурси bk.ru, mail.ua, yandex.ua.

Запитання: Чому немає можливості змінювати дані (фотокартку, середній бал, додаток до атестату, додаткову інформацію) після подачі першої заяви?

Відповідь: Найближчим часом можна буде змінити середній бал додатку до атестату та видалити невірно застосований сільський коефіцієнт – це зможуть робити ВНЗ, які першими опрацювали одну з поданих заяв. Водночас сканкопії змінюватись не будуть. Якщо Вами завантажені некоректні копії – надішліть електронною поштою файли з вірними копіями до навчальних закладів, до яких Ви подаєте заяви. У листі обов’язково зазначте ПІБ та дані заяви, поданої до ВНЗ (спеціальність, спеціалізація, освітня програма тощо). Для перегляду контактної інформації потрібного ВНЗ натисніть на поле «Назва пропозиції» поданої заяви.

Запитання: Що робити, якщо під час подачі заяв у деякі ВНЗ не відображаються конкурсні пропозиції?

Відповідь: Спробуйте натиснути Ctrl+F5. Якщо після цього все одно така ж помилка, спробуйте не зазначати «Регіон» та «Спеціальність».

Запитання: Що робити, якщо неможливо відновити пароль, для користувачів, які були заблокованими?

Відповідь: Потрібно зачекати і через три години без попереднього введення логіну і паролю натиснути на посилання «Забули пароль». У разі відповіді «Користувача не знайдено» зверніться до техпідтримки за телефоном 044-239-86-18 або на електронну адресу ez@inforesurs.gov.ua

Запитання: Чому абітурієнти, що набрали мінімальну кількість прохідних балів у ВНЗ, не можуть подати заяви з цих предметів? (Наприклад, якщо абітурієнт отримав 124 бали, і для ВНЗ це є прохідним балом з даного предмету, то під час подачі заяви з`являється повідомлення: «Увага! Обраний результат за предметом ЗНО менший ніж встановлений мінімальний бал»).

Відповідь: Така проблема існує і буде вирішена найближчим часом.

Запитання: Досі є розбіжності даних сертифікату ЗНО і атестату – коли буде оновлення?

Відповідь: Оновлення відбувається щодня під час отримання додаткових відомостей про атестати та сертифікати ЗНО.

Запитання: Коли працюватиме системи «Конкурс»?

Відповідь: Система почала працювати 18.07.2017.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрюшенька
Чому заява не скасовується, виникла проблема? Як скасувати?
Рита
Скажіть будь ласка, можна середнiй бал атестату вводити через крапку?
Мирослав
Скажіть будь ласка а коли везти документи до ВНЗ.Коли до мене з нього подхзвонять чи коли?
Sergey Nemolovsky
додаткові бали за МАН декому нарахували, але не всім, Нам ні і всі кажуть що вже має бути. І?
Альона
Відгукніться, хто знає, що робити, якщо пропали заяви з кабінету, вірю в силу інтернету, бо на гарячі лініі додзвонитись марно!!!!!!!
Альона
Пропали заяви, що робити, порадьте, чекати? В вузах є, рейтинг, а в кабінеті заяви зникли
Рома
Для Альона: в мене теж
Коментувати
оля
Только что после обновления в електронном кабинете исчезли все заявления. У знакомых также. Что опять за дурдом?
Альона
Для оля: і в мене
Альона
Для оля: і в мене
Коментувати
Вікторія
подала заяви, все було добре. заяву за 1 пріоритетом навіть була зареєстрована у внз. але через деякий час всі заяви зникли.(всі потрібні документи в електронному кабінеті є, всі бали співпадають) що то може бути?
Альона
Для Вікторія: і в мене
Коментувати
Ілона
Чому я не можу видалити скан копію у графі "Додаткова інформація"? (випадково завантажила скан копію прописки у графу для сільських жителів. А я приписана в місті.) Це якось вплине на подачу заяв? Можливо це виправити якимось чином?
Іван
Для Ілона: Це виправить вуз, скасувавши вам сільський коефіцієнт.
Коментувати
ХРИСТИНА
Що робити , якщо я хотіла змінити пріорітети в одному й тому самому вузі, але при цьому видалила заявку(без права подання нової) і тепер мені пише, що я не можу подавати з такими пріорітетами, тобто 1 та 2, але я планую туди на держ замовлення, а третій і четвертий пріорітет я подала в інших вузах, що мені робити???
Наталия
Для ХРИСТИНА: Ви вже використали свій шанс.
Свiтлана
Будете навчатись в iнших вузах. Ви ж для чогось подавали туди заяви.
Іван
Можете спробувати подати документи наступного року. Подати повторно на скасовані пріоритети без права повторного подання (ви ж читали цю фразу й погодилися з нею) неможливо.
Коментувати
злий абітурієнт
Чому станом на ранок 21.07 не нараховані додаткові бали за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді . ВНЗ нічого змінити не можуть , так як не мають доступу ! Що робити у такому випадку ? Гаряча лінія МОН ніколи не відповідає !!!!!
Альона
Для злий абітурієнт: бали нараховані, система підтягнула, перевіряйте ще раз
Злий абітурієнт
Перевірили все залишилося на своїх місцях !!!!! Дзвонили на гарячу лінію МОН ще вранці , надали дані про вступника , пообіцяли протягом дня виправити , але змін немає!!!!! Що знову дзвонити ? !!!! Жах !!!! Нерви уже не витримують !!!!
Іван
Можливо у вас не той рівень олімпіади, не те місце, або вас просто обдурили, коли давали фальсифікований диплом.
Коментувати
Sergey Nemolovsky
Система не підтягує коефіціент за перемогу в 3 етапі МАНу
Альона
Для Seі rgey Nemolovsky: і в мене ні, що робити?
Sergey Nemolovsky
Завтра буду звонити на "ГАРЯЧУ"
Маша
та ж ситуація. При цьому на сайті конкурс частині абітурьентів система таки "щось підтягнула", бо різко виросла кількість людей з балом 200, а ще вчора в них було меньше балів. Прізвища ті самі.
Коментувати
Tanya
Як зрозуміти таку ситуацію: 19.07 - у ситемі "Конкурс" я бачила себе у списку у конкретний ВНЗ, а 20.07 - я у тому самому списку ВНЗ себе взагалі не знайшла. При цьому в ел. кабінеті написано "Допущено до конкурсу". Поясніть, будь ласка, хвилююсь.
іра
Для Tanya: такаж сама ситуація, зателефонувати нікуди не можливо. Як виправить ситуацію?
Коментувати
злий абітурієнт
Що робити якщо статус заяви після ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄДЕБО Через 5 хв. змінився на статус ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ , пропустивши пункт ЗАРЕЄСТРОВАНО У ВНЗ.? Це ж означає , що ВНЗ не розглянув цю заяву і не бачить її взагалі !!!!!
Свiтлана
Для злий абітурієнт: не панiкуйте. Це значить Шо все добре. Завтра шукайте себе в списках вступ.iнфо
Коментувати
Алекс
Доброго дня! Неможливо завантажити фото (неактивна кнопка "завантажити"). З чим це пов"язано?Дякую.
Елизавета
ВЫ можете сделать сайт, если взялись за эту идею то пожалуйста доделайте до конца. Осталась неделя, а половина еще и заяви не отправили. Беспредел! Когда сайты будут нормально работать? Нечего нормально сделать не могут.!
Вступ 2017Галина
Зареєстрували заяву 18.07 о 08.00 год ранку. Станом на 20.07 статус заяви "Зареєстровано в ЄДЕБО". Чи є ще ймовірність , що статус заяви зміниться? Чи потрібно скасовувати?
Іван
Для Вступ 2017Галина: Є ймовірність.Треба зачекати.
Коментувати
Уляна
Вже четвертий день є статус Зареєстровано навчальним закладом, але статус Допущено до конкурсу ніяк не з’являється. Чому це так? Що робити?
Іван
Для Уляна: Чекати.
Коментувати
Наталія
18.08 моя фамілія значилась в системі конкурс,а 19.08 зникла. Що робити і куди звертатись?
Елизавета
На сайт заходит, а заяви не подает. Что делать?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!