Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Проблеми вступу: основні запитання і відповіді
Проблеми вступу: основні запитання і відповіді

Відповіді на основні проблемні питання, що виникають у абітурієнтів та працівників приймальних комісій вишів

Проблеми вступу: основні запитання і відповіді

Відповіді на основні проблемні питання, що виникають у абітурієнтів та працівників приймальних комісій вишів, надані адміністратором системи електронних кабінетів вступників ДП «Інфоресурс».

1. Нестабільна робота ЄДЕБО (оператори та адміністратори ВНЗ не можуть нормально працювати ні в робочий час, ні у позаробочий чи навіть вихідні дні) + проблеми зі створення Електронних кабінетів абітурієнтів (неможливість створення).

Програмне забезпечення в цілому працездатне, всі основні функції, передбачені технічним завданням, реалізовані. Водночас, враховуючи те, що строки на впровадження Програмного забезпечення суттєво обмежені, виникають певні складнощі. Це пов’язано з тим, що під час повного навантаження на програмне забезпечення періодично виявляються окремі недоліки, які неможливо було встановити під час випробувань.

Для організації ефективного взаємозв’язку з користувачами ЄДЕБО в Міністерстві освіти і науки України та Державному підприємстві «Інфоресурс» забезпечено функціонування телефонів «гарячої лінії», за якими відповідні фахівці надають консультації, приймають зауваження та побажання до роботи Програмного забезпечення ЄДЕБО. За результатами опрацювання отриманих звернень інформація про недоліки передається розробнику для їх усунення в якомога стислі терміни.

2. Проблема виготовлення дипломів (попередньо надавався перелік навчальних закладів).

Державним підприємством «Інфоресурс» опрацьовується зазначений перелік. На сьогодні опрацьовано вже 80% навчальних закладів (детальна інформація в окремому файлі з переліком НЗ).

3. Відсутність відображення ходу вступної кампанії, у тому числі практично відсутня робота системи «Конкурс».

Розробником програмного забезпечення ЄДЕБО усуваються помилки виявлені у методах взаємодії з інформаційною системою «Конкурс». Роботу зазначеної системи буде налагоджено найближчим часом.

4. Що робити з заявами, в яких не пораховано конкурсний бал, або неправильно визначений конкурсний бал або бал пораховано, але не видно жодного ЗНО і бала атестату, або бал атестату не переведений в 200-бальну шкалу? Які мають бути дії приймальних комісій ВНЗ? Скасовувати, чи затримувати, публікувати списки проблемних абітурієнтів на сайтах? Відсутні рекомендації щодо дії ВНЗ у таких ситуаціях. Абітурієнти та батьки вже цікавляться з цієї проблеми щодо процедури подачі позовів до суду на МОН та ВНЗ, не чекаючи 1 серпня.

Заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом (відсутній конкурсний бал), у ЄДЕБО анульовані.

В особистих електронних кабінетах усіх вступників, заяви яких анульовані, розміщено повідомлення з інформацією про можливість повторної подачі заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до обраного ними вищого навчального закладу. Таке ж повідомлення розсилається зазначеним вступникам на електронні пошти, вказані при реєстрації особистих електронних кабінетів.

5. Неможливо змінити (внести) середній бал «старих» заяв (можливо, зараз вже і нових заяв).

Планується, що функція редагування середнього балу вступника буде доступна вищим навчальним закладам з 18.07.2017.

Змінювати середній бал вступника матиме можливість вищий навчальний заклад, який першим зареєстрував заяву вступника. Іншим вищим начальним закладам, до яких вступником також подано заяви, надходитиме повідомлення про зміну середнього балу.

6. Потрібно зробити «глобальний» пошук по всім заявам Бази, а не тільки для конкретного ВНЗ по цьому ВНЗ.

Загальний перелік усіх заяв поданих вступниками до вищих навчальних закладів не передбачається. Вищому навчальному закладу доступний перелік заяв поданих вступниками безпосередньо до цього вищого навчального закладу.

7. Неможливо виконати сортування у модулі «Заяви».

Сортування поданих вступниками заяв не передбачено. Пропонується здійснювати пошук поданих вступниками заяв за допомогою функції «Фільтрувати».

8. Неможливо роздрукувати заяву абітурієнта, щоб ПК розглянула питання про допуск до конкурсу.

Умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році передбачено друк поданої вступником в електронному вигляді заяви при наданні ним оригіналів документів після отримання рекомендації на зарахування. Друк таких заяв передбачається реалізувати до 20.07.2017.

9. Немає рішення щодо подальших дій по тим електронним заявам, які з'являлися без конкурсного балу у ЄДЕБО з 12 по 14 липня.

Див. відповідь на питання № 4.

10. Немає чіткого розуміння: з електронними заявами, які вносилися 12-14 липня і в останні дні, все нормально? ВНЗ їх може опрацьовувати чи ні?

Див. відповідь на питання № 4.

11. Пріоритети підтягуються через раз.

Для надання відповіді на питання необхідний більш детальний опис проблеми.

12. Сільський коефіцієнт взагалі не зрозумілий, таке враження, що його ставлять всі, у тому числі, просто скан паспорту з пропискою. Які повинні бути дії ПК у цій ситуації? Скасовувати заяви?

Абітурієнти підвантажують що завгодно в кабінетах, він автоматично відображається, після опрацювання заявки у ВНЗ абітурієнт нічого вже змінити в кабінеті не може.

Планується, що функція видалення неправомірно встановленого сільського коефіцієнта (СК) із заяви вступника буде доступна вищим навчальним закладам з 18.07.2017.

Видаляти СК матиме можливість вищий навчальний заклад, який першим зареєстрував заяву вступника. Іншим вищим начальним закладам, до яких вступником також подано заяви, надходитиме повідомлення про видалення СК.

13. Скан атестату. Абітурієнти можуть завантажити сам атестат, а не додаток з оцінками.

ВНЗ прийняв заявку, далі абітурієнт змінити скан не може, а ВНЗ не може допустити до конкурсу, тому що середній бал не перевірений. І ВНЗ не може повідомити про проблему абітурієнту, адже нема телефону.

Державним підприємством «Інфоресурс» готуються роз’яснення з цього питання, які найближчим часом будуть оприлюднені на офіційному сайті підприємства. Номери телефонів вступника доступні вищим навчальним закладам в заяві вступника.

14. Немає можливості вносити результати вступних іспитів (те ж саме, що з середнім балом).

Результати вступних випробувань можна внести до обраної заяви, натиснувши «Активні дії» - «Редагувати».

15. Немає можливості отримати інформацію для зв`язку з абітурієнтом щоб виправити помилки у заяві (відсутній доступ до телефону).

Номери телефонів вступника доступні вищим навчальним закладам у даних заяви вступника.

16. Не вирішили проблему з глобальним доступом до карток (зараз деяких ми просто не можемо знайти через відсутній документ або через помилку в особових даних).

Вищий навчальний заклад має доступ тільки до карток осіб, які навчаються у цьому вищому навчальному закладі або подали до нього заяву на участь у конкурсному відборі. У модулі ЄДЕБО «Фізичні особи» реалізовано функцію додавання документів.

17. Відсутність показників державного замовлення.

Максимальні обсяги державного замовлення завантажені до відповідного розділу ЄДЕБО. Дані державного замовлення навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, Міністерству культури України та Міністерству охорони здоров’я України, будуть завантажені в ЄДЕБО найближчим часом.

Обсяги державного (регіонального) замовлення, надані іншими державними (регіональними) замовниками, завантажуються в ЄДЕБО безпосередньо вищими навчальними закладами до відповідних конкурсних пропозицій (тобто згідно з розподілом між конкурсними пропозиціями, передбаченого у вищому навчальному закладі).

18. Відсутність можливості експортувати список заяв.

Зазначене питання найближчим часом буде вирішене розробником програмного забезпечення ЄДЕБО.

19. Колеги дзвонили з різних ВНЗ і у них на одну людину по декілька однакових заявок на одну пропозицію.

Дублікати заяв вступників вже видалені з ЄДЕБО.

20. За відсутності можливості витягувати списки не можемо формувати рейтингові списки, все рахуємо вручну. Людей не вистачає.

Питання передано розробникам для розгляду проблеми.

21. Відсутність можливості додання документів персони.

Див. відповідь на питання № 16.

22. Відсутність можливості змінювати дані ПІБ при наявності документа, що підтверджує цю зміну.

Порядок зміни прізвища, ім’я та по батькові особи розміщено 10.07.2017 на сайті Державного підприємства «Інфоресурс» (розділ «Новини») (пункт 5 Роз’яснення щодо окремих функцій ЄДЕБО, ч.1).

Також див. відповідь на питання № 16.

23. Змінювати/додавати категорію особи (багато помилково встановлених позицій категорій, встановлених абітурієнтами в е-заявах.

Шлях вирішення: розширити права ВНЗ для редагування даних в заявах зареєстрованих у ВНЗ (Інфоресурс неодноразово наголошував, що ЄДЕБО-2017 передбачає більше відповідальності ВНЗ).

Див. відповідь на питання № 5.

24. Пропозиція на 2 курс: приймаємо осіб двох категорій, що змінюють спеціальність з дипломами МС, Б, С, М, та тих що навчаються на бакалавраті не менше одного року на основі атестату.

По інструкції це має бути одна пропозиція, але на практиці це неможливо. Вирішення: при встановленні позначки в пропозиції "»навчання за іншою спеціальністю» дозволити прийом на цю пропозицію з будь-яким документом не нижче атестату (наразі при встановлені цієї позначки прийом можливий з будь-яким документом крім МС).

Див. інформацію розміщену 04.07.2017 на сайті Державного підприємства «Інфоресурс» у розділі «Новини» (пункт 6 Особливостей створення конкурсних пропозицій (питання-відповіді). Звертаємо увагу, що вступ на освітній ступінь бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста не є вступом на «другу вищу освіту».

25. Не вистачає роз`яснень від ТП щодо статусів заяв. Та й самі статуси трохи дивні.

Так, у старій базі ми спершу встановлювали «заяві, що надійшла із сайту» статус «Новий», потім могли встановити «Затримано» з коментарем, що треба уточнити. Далі або допустити, або відмовити.

Зараз же при надходженні заяви із сайту доступно або «Зареєструвати», або «Затримати». Поки будеш писати причину затримки, абітурієнт може встигнути й скасувати заяву... А після «Зареєструвати» доступні статуси – «Допущено», «Відмова», «Скасовано НЗ». От які наслідки статусу «Скасовано НЗ», не зовсім зрозуміло: чи зможе абітурієнт повторно подати заяву з тим же пріоритетом, чи пріоритет буде втрачено?

Наразі присутні заяви без конкурсного балу і навіть без виставленого пріоритету на бюджетні пропозиції. Потрібно роз`яснення, що з ними робити. Також частина абітурієнтів встановили собі сільський коефіцієнт, хоча проживають в селищі міського типу. Як його зняти?

Державним підприємством «Інфоресурс» готуються роз’яснення з цього питання, які найближчим часом будуть оприлюднені на офіційному сайті підприємства.

26. Ще проблема з тими НЗ, які замовляли дипломи у травні в старій базі. Там номери дипломів вивантажувались у реєстр тільки після верифікації наказу на закінчення навчання. Поки НЗ чекали верифікації наказу, стара база припинила функціонування. ТП обіцяла вивантажити ці дипломи в нову базу, щоб НЗ змогли встановити студентам статус «закінчення навчання» і вивантажити дипломи в реєстр. Але поки цього не зроблено...

Питання вже вирішене. Див. інформацію розміщену 17.07.2017 на сайті Державного підприємства «Інфоресурс» у розділі «Новини» (пункт 4 Роз’яснень про внесення заяв-2017. ч.1).

27. Потрібно роз`яснення щодо того хто і яким чином має редагувати середній бал атестату, знімати позначку, що освіта аналогічного рівня здобута, заміняти невірні сканкопії.

Див. відповідь на питання № 5.

28. Некоректно працює налаштування друку журналу реєстрації заяв: весь журнал цілком друкується, а коли друкувати щоденно посторінково, то він виходить пустим.

Питання передано розробникам для розгляду проблеми.

29. Не вистачає вивантаження списку заяв у ЕхсеІ.

Зазначене питання найближчим часом буде вирішене розробником програмного забезпечення ЄДЕБО.

30. Не реалізовано функціонал для друку дублікатів дипломів.

Зазначена функція буде реалізована розробником програмного забезпечення ЄДЕБО орієнтовно до 22.07.2017.

31. Потрібно роз`яснення щодо внесення паперових заяв згідно листа МОН від 14.07.2017 р. № 1/9-395, оскільки наразі база не дає зареєструвати заяву без пільги, видає помилку, що абітурієнт має подавати тільки електронну заяву.

Державним підприємством «Інфоресурс» готуються роз’яснення з цього питання, які найближчим часом будуть оприлюднені на офіційному сайті підприємства.

32. Потрібні чіткі інструкції МОН, що робити з електронними заявами без конкурсного балу. Згідно з умовами прийому, треба публікувати поточні списки за спеціальностями. Якщо робити в «недоопрацьованому» вигляді... буде безліч проблем. У всіх.

Див. відповідь на питання № 4.

 

Освіта.ua
18.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Скажіть точну інструкцію кожному другому абітурієнтові з наступною проблемою. Закон вимагає бути прописаним в селі 2 роки, що підтверджується додатком 13, ми його отримуємо вже з паспортом, що означає, що 2 роки ми ще не зареєстровані. Наш СК відхиляють
Галина
Для Ігор: додайте витяг з домової книги в якій Ви прописані
Коментувати
Євгенія
допоможіть будь ласка!не можу розібратися з сільським коефіцієнтом.у правилах сказано,що людина має бути прописана в селі не менше 2 років,а я прописана з 2006(тобто вже 12 років).Чому при вступі мені не зараховують сільський коефіцієнт?? у приймальній комісії,щось говорять про прописку з дня народження,в моїй ситуації з 2001 року, але до чого тут це я не розумію
Ігор
Для Євгенія: Зараз багато в кого проблеми з ним, глянь коли ти його отримала. На еьому внизу написано має бути з **** року по теперішній час. Я так зрозумів, ти його зробила відразу як паспорт отримала, а від того моменту ще 2 роки не пройшло. Ти сходи в сільраду і візьми довідку, що ти з якогось там року прописана чи проживаєш в селі і відправ її по пошті в заклад. Сподіваюсь допоміг
Коментувати
Настя
Помогите. Если сперва сделала заявление с 1м приоритетом на контракт, потом "скасувала" и сделала такое же только и на бюджет и на контракт оно будет работать? Первое на контракт "скасувати без права подання нов.з."
Катерина
Для Настя: На контракт не потрібно ставити пріоритет, він не працює. Якщо ви подали на бюджет, заява оавтоматично приймає участь і на контрактній основі
Коментувати
Саша
Я в 2016 году поступил на бюджет, в 2017 забрал документы и собираюсь поступать заново. Что мне выбрать в графе: Обраний освітній ступінь (рівень) за кошти державного або місцевого бюджету?
наташа
доброго дня! скажіть будьласка якщо я є в списпах "конкурс" десь 198 в списку, а беруть 30 людей в групу? я що не поступила?
Катерина
Оцініть тих, хто вище вас. Можливо, у них не перший пріоритет, тому вони поступлять на інші спеціальності
Коментувати
Марина
Підскажіть будь ласка як подати документи на кілька спеціальностей в один ВУЗ з одним приоритетом?
Артур
Для Марина: це неможливо .
Коментувати
Влада
как понять что уже нужно нести оригиналы, и до какого числа их нужно принести?
Артур
Для Влада: це ти куди зібралась нести оригінали?
Олена
Для Влада: читайте Правила вступу
Катерина
З 1 серпня дивіться свій особистий кабінет. Тобто на статуси заяв. Статус має бути "Рекомендовано до зарахування".
Коментувати
Софія
Що робити,якщо в електронному кабінеті статус заяв "Зареєстровано в Єдиній базі" не змінюється,не зважаючи на те,що в деяких навчальних закладах у списках я є?Як можна ці заяви поновити?
Катерина
Для Софія: Вам нічого не потрібно робити. Приймальна комісія рано чи пізно розгляне ваші заяви.
Коментувати
Іра
Підкажіть будь ласка чому за дану ніч появилося багато абітурієнтів у яких конкурсний бал 200. Вчора вони ще були нижче по рейтингу. Їм додали до 10 балів. Але такий прізвищ серед переможців олімпіад і МАН профільних немає. Чому така не справедливість???? Чому я з конкурсним балом 198 не можу розраховувати на бюджет?
Не хвилюйтесь з таким балом
Для Іра: Це куди Ви не можете розраховувати на бюджет із таким балом? Усіх, доречі, хто у Вашому списку має 200 але не перший пріорітет, можна не враховувати, адже вони майже гарантовано пройдуть за першим.
Анна
ДЛя Іра: тому що наш МОН вирішив, що сільські випускники краще. Порівняйте з минулим роком, такої кількості високих балів не було. Сільський коефіцієнт при високому балі дозволяє отримати ще до 10 додаткових, тай при нижчих додає немало. В цьому році мабуть буде вступати одне село.
З арифметико погано?
Для Анна: То як ви це так порахували, що сільський коеф може дати 10 балів? Що за нонсенс? Цей коеф складае 1.02, а отже, навіть якщо абітурієнт має 200 балів, додасть цей він максимум 1.02*200=204 - чотири бали. А от наприклад до оцінки 150*1.02=153 - три бали. Хочаб калькулятор увімкніть перш ніж таке писати..
Коментувати
как все
кто- нибудь дайте ссылку на обсяг минимального и максимального держ замовлення !
Анна
Абитуриент имеет доп. баллы за вузовскую Олимпиаду. Был в приемной комиссии, там сказали, что они сами будут вносить эти баллы в его заявку, когда станут ее обрабатывать. Заявка уже 5 дней висит в статусе "зареєстровано у вищому навчальному закладі" и доп. баллы не учтены. У работников приемной комиссии есть возможность вносить доп. баллы? Или такой возможности нет и они сами не знают, что делать, поэтому и заявка висит? Если кто-то сможет ответить, то спасибо
Арина
Для Анна: У меня такая же ситуация. Должны они, но пока не могут, выясняют этот вопрос уже с понеделька. Я периодически подъезжаю к ним, но вопрос не сдвинулся с места. Боятся принять заявляния, т.к. Боятся, что послеэтого не смогут ввести данные вообще. Жду. Если завтра ещё не примут, поеду к ним опять.
Коментувати
Настя
Що робити, коли пише потребує уточнення вступником, там не перелік документів і спосіб його відправити, там просто написано "затримано у зв’язку з тим що смт не є селом", мені щось потрібно робити чи ВУЗ сам повинен це розглянути???
Арина
це зможуть робити ВНЗ, які першими опрацювали одну з поданих заяв. Но я бы держала этот вопрос на контроле путём связи с приёмной комиссией.
Коментувати
Михайло
Підкажіть будьласка, стосовно довідки (ФОРМА13) яку вимгають у ВНЗ замість стандартної довідки. яка неве в собі таку саму інформацію як і форма 13. Якщо у мене не біометричний паспорт, і не картка 2015 р. ОСЬ ЩО НАПИСАНО У РЕКОМЕНДАЦІЯХ МОН: Категорії осіб, для яких конкурсний бал балансується за рахунок сільського (СК) коефіцієнту. Ця довідка про реєстрацію місця проживання/перебування подається особами, які отримали паспорт у формі картки (зразка 2015 року) та дітьми до 16 років. Довідка про місце проживання дійсна, якщо особа проживає у селі не менше одного року. ЯК ЦЕ РОЗУМІТИ? Сторінка 11 http://mon.gov.ua/content/%D0%94%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C/%D0%90%D0%B4%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%96%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8/vidomosti/2017/06/23/232/6056.pdf
Іван
Для Михайло: Форма № 13 і є стандартна довідка. Така довідка видається на будь-який паспорт, при паперовому паспорті лише не заповнюється один рядок в ній. Без довідки з додатку 13 сільський коефіцієнт вам не отримати.
Михайло
Дякую ІВАН! Але нам сільрада видала довідку за змістом ідентичну формі 13. Відрізняється тільки тим, що на цій довідці немає надпису ФОРМА 13!!!! :) А інформація повністю дублюється! І саме найсмішніше, що Київ, Харків, і декілька вузів Дніпра розглянувши докладніше рекомендації МОН, та Інфоресурсу, зрозуміли що форма сільської довідки може бути без позначення на ній що це форма 13, якщо у ній містиця вся необхідна інформація. А один з ВНЗ, не хоче принципово приймати цю довідку.
Іван
Справа не в написі форма 13. Справа в змісті довідки. Якщо відсутній ЛИШЕ напис Додаток 13 (це не форма, до речі, це саме додаток до Правил реєстрації місця проживання) - це не робить довідку не довідкою. Але якщо відсутні передбачені додатком 13 поля - тоді той папірець не є необхідним документом для отримання сільського коефіцієнту.
Коментувати
Оксана Батирова
Скажіть, чи розповсджується сільський коефіцієнт на смт(селища міского типу)?
оля
Для Оксана Батирова: Ні
Коментувати
Марія
Привіт усім, коли в особистому кабінеті додаєш скан додатку до аттестату, то треба одну сторону чи дві сканувати і завантажувати?
Мороз Вікторія
Для Марія: одну там де оцінки
Марія
Дякую)
Коментувати
Мороз Вікторія
"Зареєстровано у навчальному закладі" що це?
Петро
Тут багато хто скаржився на Міністерство, то Шаров сьогодні на брифінгу чітко назвав, хто винний в усій цій вакханалії, що тривала протягом першого тижня вступної кампанії (зверніть увагу на останнє речення з цитати - більше синство уявити важко): "Як нагадав Олег Шаров, в перші дні у вступників виникло чимало проблем з реєстрацією електронних кабінетів. Вони здебільшого були спричинені розбіжностями персональних даних в документах – пропущені апострофи, чергування «і»/«и», розбіжності в 1 літеру, подані старі назви населених пунктів, перейменованих в межах декомунізації тощо. Це було пов’язано з неуважністю як вступників, так і адміністрацій навчальних закладів".
Юлия
В списках поступающих (Інформаційна система конкурс) по одной специальности встречаются случаи полного совпадения ПІБ и конкурсного бала - разница только в приоритете, т.е. один и тот же человек занимает в списке два места (не думаю, что это тезки и удивительное совпадение по балам, такие случаи по ВНЗ встречала неоднократно). Эту преступную практику нужно пресечь до окончания конкурса (на уровне администраторов ресурса и самих ВНЗ).
Катя
Для Юлия: Так бывает, если заявку удаляли, а потом снова подавали, меняя приоритет, глюки системы, думаю, что все исправят.
Іван
Ця ситуація передбачена правилами та умовами прийому. Якби ви з ними ознайомилися то не фантазували б. Кожній бюджетній заяві присвоюється свій унікальний пріоритет. На одну спеціальність можна подати заяву як на стаціонарну форму навчання, так і заочну. Звісно при цьому прізвище буде відображатися двічі, але з різними пріоритетами - один відповідатиме заяві на стаціонару форму навчання, інший - на заочну. Цього року конкурс на стаціонарну та заочну форму навчання спільний.
оля
Для Іван:Звідки Ви це взяли?!!!! Окремі конкурси на денну і заочну форму!!!
Коментувати
Вступник
Подала заявки у ВУЗии ще 12 числа.Всі ще зареєстровані в єдиній базі,але у системі КОНКУРС вчора вже я появилася.Сьогодні вранці після оновлення бази я зникла із ВУЗів Вінниці. В кого ще така ситуація?
катя
Для Вступник: тоже самое. Ждем, что будет завтра.
Анна
Подавала заяви 16.06, також статус не змінився. Виникла підозра, що коли вони централізрвано із системи видаляли заяви з неправильною інформацією, могли автоматично видалити і нові, повторно надані на ті ж спец-ті і пріоритети. Написала до приймальної, чи бачать вони мої заяви. Напишіть (подзвоніть, якщо сможете) і ви, може вам швидше дадуть відповідь.
Коментувати
vlad
В мене не відображаються результати додаткової сесії. Коли вони з’являться?
Volodymyr Ivannikov
Для vlad: у мене також. Чи взагалі реально додзвонитися? Скільки листів написав теж ні однієї відповіді.
123
Набирав за сьогодні більше 600 разів, але не додзвонився.
Max
Я тоже звонив через автозвон весь день. Результату ноль, що на телефон, що на пошту
Коментувати
Светлана
На контракт ставятся приоритеты?Cколько можно подавать заявлений?
Арина
Для Светлана: на контракт приоритеты не ставяться и заявлений можно подовать не ограниченное количество
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!