Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Абітурієнти мають перевірити свої кабінети
Абітурієнти мають перевірити свої кабінети

Заяви абітурієнтів про вступ, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для розгляду, анульовані

Абітурієнти мають перевірити свої кабінети

Заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом, у ЄДЕБО анульовані. Про це йдеться у відповідному повідомленні ДП «Інфоресурс».

За інформацією адміністратора системи електронного вступу, в особистих електронних кабінетах вступників, заяви яких анульовані, розміщено повідомлення з інформацією про можливість повторної подачі заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до обраного ними вищого навчального закладу.

Такі ж повідомлення будуть надіслані зазначеним вступникам на електронну пошту, вказану при реєстрації особистих електронних кабінетів.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Сьогодні вже 28 а деякі ВНЗ так і не допустили до конкуру, пише Зареєстровано у навчальному закладі. Мене ще допустять чи дзвонити в ВНЗ???
Злата
Если я отменю одно заявление , у меня появиться еще одно место для подачи на бюджет ?
Іванка
Що робити ,коли в кабінеті залишилось дві заяви в коледж ,які зареєстровано у навчальному закладі, але ще не допустило до конкурсу, що робити? І чи допустить взагалі мене до конкурсу?
АНЯ
Я заяви подала 19-го числа 2/5 допущено до конкурсу а 3 лише зареєстровані у навчальних закладах На вступ.інфо я вже є в списках Що робити
Мама
Для АНЯ: чекати.
АНЯ
Це дуже важке очікування , а якщо до завтра 18:00 не зміниться , то що?
Іван
На обробку заяв вузам дається ще доба, 27 липня.
Коментувати
Антон
У меня 5 заяв на бюджет и хочу подать шестую тоже на бюджет. Пишет "Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет". Как решить проблему..?
Олена
Для Антон: Можно всего 4 специальности. Значит уже использовал все четыре.Бери те же специальности, но в другие ВУЗЫ.
Коментувати
Євгенія
Не можу ніяк зрозуміти чому пише "Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет", якщо у даний вуз я подавала на 3 спеціальності (дві на бюджет, одну на контракт) що робити? На гарячу лінію і в сам вуз не можу дозвонитись!!!
Іван
Для Євгенія: Тому що обмеження діє не в межах вузу, а розповсюджується на усі заяви.
Євгенія
Але я подала 6 заяв на бюджет і 1 на контракт, чому не можна на ще одну? Як я була зрозуміла то можна було на 9 місць за бюджетом і необмежено за контрактом( ну як необмежено то хоча б декілька)
Євгенія
Для Іван: Але я подала 6 заяв на бюджет і 1 на контракт, чому не можна на ще одну? Як я була зрозуміла то можна було на 9 місць за бюджетом і необмежено за контрактом( ну як необмежено то хоча б декілька)
Коментувати
анон
що робити якщо в особистому кабінеті пише "зареєстровано у нач закладі", досі не "допущено до конкурсу", але я є в списках?
Іван
Для анон: Звідки ви знаєте в яких ви списках? Те що показує вступ.інфо - ви ж не знаєте що там насправді відображається. Вам потрібно чекати статус допущено.
Коментувати
Абитуриент
дайте ссылку, плиз, кто знает, на закрытые конкурсные позиции 2017... КНУ Шевченко интересует... МОН только обязывает университеты вовремя размещать, а универы как всегда "имеют ввиду"...
Абитуриент
нашла!))) приказ МОН от 21.07.2017 http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/vstupna-kampaniya-2017/
Петр
Интересен наезд на универы: МОН дает приказ только 21.07 (т.е. в пятницу), на официальном сайте МОН он появляется только в воскресенье (да и то пока ссылка не открывается), а универы виноваты. А может, это Министерство должно было бы утверждать госсзаказ ДО начала вступительной кампании?
ОЛЕНА
Для Абитуриент: вступ инфо блог. Найдите в длинном списке свой ВУЗ.
Коментувати
Оксана
Подскажите, пожалуйста, у нас висит статус "Зареєстровано у навчальному закладі" уже 3 суток. Насколько долго можно ждать когда нас допустят к конкурсу?
Іван
Для Оксана: До 26 числа
Коментувати
Богдан
конкурсіні пропозиції відсутні що це таке
Инна
Для Богдан: глючит электронный кабинет. закрой и войди заново.
Коментувати
Аня
Що робити якщо пише що довідка про сільський коефіцієнт некоректна?
Іван
Для Аня: Довідка має бути за формою з Додатку 13. Якщо ви приклали скан прописки з паспорта, фото витягу з реєстру, приписне свідоцтво, грамоту про перемогу в шкільному конкурсі мистецтв, скан атестату, фото абітурієнта, фото домашного котика, будинкову книгу, довідку про склад сім’ї тощо - усе це є некоректними документами для отримання сільського коефіцієнту. Підходить лише Додаток 13.
Коментувати
Оксана
підкажіть - як виправити в електронному кабінеті середній бал атестату, який в перші дні вписувався лише у цілих цифрах (без десятих) та максимум двозначних!!? діти по-округляли, бо інструкцій в кабінеті не було!!! а тепер система начебто запрацювала (потрібно вписувати за 200-бальною системою), але доступу до коригування немає!!! завантажений додаток висить собі - мало хто з ним щось звяряє на цьому етапі... де адміністратори? хто вони??? як це можна виправити?
Іван
Для Оксана: З першого дня можна було вводити коректно бал атестату з клавіатури. Ні про яку 200-бальну систему не може бути мови - вписується бал в 12-бальній системі з десятими. Відповідальність за подачу некоректних даних несе абітурієнт і якщо він подав некоректні дані його мають право виключити з конкурсу, а якщо факт введення в оману приймальних комісій буде виявлено під час подачі оригіналів - то не включати до наказу про зарахування. Виправити можна, надіславши електронного листа до усіх вишів, куди ви подавали заяви, приклавши скан-копію додатка до атестату з двох сторін, вказавши ПІБ і описати проблемну ситуацію.
Абитуриент
Реєструвалися на 2-й день: десяті/через кому не вводилися, і цю проблему абітурієнти, зокрема Києва, обговорювали на форумах - дурних серед них мало, клавіатуру знають добре... тому і округляли, але, як виявилося, неправильно. Не зрозуміло, навіщо тоді завантажувати додатки до атестату - якщо ніхто їх не провіряє та не звіряє?
Іван
Десяті вводилися через крапку. Не було ніяких проблем. Додатки перевіряють, але це не знімає відповідальності з абітурієнта за подачу невірних даних. Вже ж не малі діти.
Коментувати
Роман
Скажіть, на сайті написано, "зареєстровано в навчальному закладі ", що це означає?
свєта
Спасибі Гриневич Л. за її проклятущий сільський коефіцієнт 1,02 !!!! У мене конкурсний бал 186 і у знайомої з села 186*1.02=189.72 Різниця між мною і нею стала в 270 чоловік!!Однакові спочатку бали , з вашим ск вилились в те, що вона в рейтинговому списку на 270 людей вище!!! це справедливо? Я що винна, що я живу і навчаюсь с.м.т. , і мені ці додаткові коефіцієнти не світять, У мене прості батьки, а в неї мають свою фірму, їздять всі на джипах в родині, так нате вам ще подарунок від міністра в 1.02 с/к.! Це по Вашому справедливо???
оля
Для свєта: Абсолютно з вами згодна! У ВНЗ мають поступати тільки за результатами ЗНО. Без всяких коефіціентів і квот.
Анна
Теж згодна. Набирати студентів треба за знаннями, а не пропискою Зробили зручну лазейку. Тепер ті, хто мають можливість "домовитися" з сільрадами, будуть підвищувати собі бал.
Іван
Домовитися ще потрібно й зі школою.
Коментувати
Анна
Зашла проверить электронный кабинет дочери, подавали заявления 15го, проверяла ситуацию 17го, вся информация с поданными заявлениями была в наличии. Сегодня зашла проверить. Результат - кабинет пустой, данных никаких нет, заявлений нет. Что делать
Анна
Доброго вечора! Підкажіть , будь ласка, заяви подані 2 доби назад, однак 3 з них ще досі в статусі "Заркєстровано в Єдиній базі" . Причому 2 з них в одному ВУЗі. Який термін зміни статусу?
свєта
Для Анна: у меня така ж ситуація. подала вчора в 10 вечора і статус не помінявся до цих пір-Зареєстровано в Єдиній базі, а знайома подала вчора в 15 годині і вже в 18 була зареєстрована в ВУЗі. доречі заяви подали в один вуз. Чому так? І скільки ще чекати? Часу дуже мало залишилось
Коментувати
Владислав
ЧТО ЗНАЧИТ "Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет",я подаю заявления на контракт. Дозвониться в службу поддержки НЕВОЗМОЖНО
пітор
Для Владислав: а спеціальності часом не обмежені і на контракті, може просто вони не доробили свої писульки? нуу типу спец-ті обмежені, але кількість заяв в різні ВНЗ необмежена
Іван
В. Мене теж таке будо, прийшлося видалити одну заяву з бюджету, аби подавати знову на контракт вже
Коментувати
катя
ПОМОГИТЕ. Если я "Допущена до конкурсу",как это должно отображаться в списке на вступ.инфо? оно просто белое и не показывает ничего,что делать?ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Рома
Здравствуйте, при подаче электронного заявления на контрактную форму обучения, у меня возникает ошибка "Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет". Почему так происходит?
subkol
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НА БЮДЖЕТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ!!!! У 2014 році в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка на напрямку підготовки "Філологія" відкрилася нова спеціалізація: "Кримськотатарська мова та література, англійська мова та переклад". Результати ЗНО, необхідні для вступу: ˗ українська мова і література – не нижче 110; ˗ історія України – не нижче 101; ˗ іноземна мова – не нижче 110 балів. У диплом бакалавра та магістра вписується дві мови: кримськотатарська та англійська. Є можливість продовжити навчання в магістратурі. КРІМ ТОГО, ТУТ ВИ ЗМОЖЕТЕ СТАТИ ПЕРЕКЛАДАЧАМИ і ВИКЛАДАЧАМИ, ЯК АНГЛІЙСЬКОЇ, ТАК І КРИМСЬКОТАТАРСЬКОЇ МОВИ. НА СТАРШИХ КУРСАХ ВИВЧАЄТЬСЯ ДРУГА СХІДНА МОВА – ТУРЕЦЬКА !!!!А ТАКОЖ СТАЖУВАННЯ В ТУРЕЧЧИНІ!!! Крім англійської, студенти зможуть (якщо будуть вчитися), говорити на мові, на якій, за різними підрахунками, говорять у світі від 500 тис. до 4 млн. осіб. Крім того, кримськотатарська,...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!