Отримати консультацію з питань вступу майже неможливо

Абітурієнтам, які мають проблеми з подачею заяв до вишів радять телефонувати сервісу підтримки

Отримати консультацію з питань вступу майже неможливо

Абітурієнтам, які мають проблеми з подачею заяв до вищих навчальних закладів радять звертатись до сервісу підтримки. Відповідну пораду у відповідь на проблеми роботи системи електронного вступу надали у Міністерстві освіти.

У Міністерстві освіти підкреслюють, що можливість подання паперових заяв, яка з'явилась у вступників 15 липня, поширюється лише на тих вступників, які через певні неспівпадіння в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети.

«Якщо ж кабінет уже успішно створено, але є проблеми з подачею заяв, необхідно звернутися до сервісу підтримки з питань реєстрації (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24-74, (093) 342-38-63», - наголошують у Міністерстві освіти і науки.

У відомстві також стверджують, що отримати он-лайн консультацію з проблемних питань можна надіславши повідомлення на адреси: ez@inforesurs.gov.ua та/або vstup_2017@mon.gov.ua.

Варто зазначити, що численні повідомлення від абітурієнтів і їх батьків свідчать про те, що отримати відповіді на запитання щодо некоректної роботи системи електронного вступу у цьому році майже неможливо. Телефони сервісу підтримки або зайняті або не відповідають.

Разом з тим, у ДП «Інфоресурс», яке адмініструє систему наголошують, що наразі в системі ЄДЕБО уже створено 137 тисяч 748 електронних кабінетів вступників. В електронній формі подано 348 тисяч 819 заяв.

Як повідомлялось раніше, зв'язку з випадками відмови у реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів, з 15 липня 2017 року вступники отримали право подати заяву до вишу та відповідні документи в паперовій формі. Відповідне рішення ухвалено Міністерством освіти у зв’язку з проблемами у роботі системи електронного вступу.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів