Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Відкрито реєстрацію електронних кабінетів вступників
Відкрито реєстрацію електронних кабінетів вступників

Можливість подання електронних заяв до вишів буде доступна починаючи з 12 липня 2017 року

Відкрито реєстрацію електронних кабінетів вступників

Починаючи з 29 червня відкрито реєстрацію електронних кабінетів вступників необхідних для подання електронних заяв про вступ до вищих навчальних закладів.

Реєстрація кабінетів здійснюється на інтернет-сайті http://ez.osvitavsim.org.ua з 29 червня до 18 год. 00 хв. 25 липня 2017 року.

Під час реєстрації на сайті електронного вступу вступник має зазначити:

Крім того, вступник завантажує скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту та кольорової фотокартки розміром 3х4 см, що буде подаватись до вищого навчального закладу.

Після заповнення зазначеної інформації проводиться перевірка даних вступника та у разі збігу даних у документах вступник отримує логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету.

Після реєстрації на сайті в особистому електронному кабінеті вступник вносить такі дані про себе: стать, громадянство, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів.

Можливість подання електронних заяв до вищих навчальних закладів буде доступна починаючи з 12 липня 2017 року.

Для подання заяви вступник обирає вищий навчальний заклад, освітній ступінь, конкурсну пропозицію та встановлює пріоритетність заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним замовленням.

ЗаРЕЄСТРУВАТИ КАБІНЕТ АБІТУРІЄНТА

Освіта.ua
29.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Руслана
Сьогодні зранку зайшла, ще були заяви... А зараз вибиває помилку, і пише "Подані заяви відсутні".....Що робити? страшно....
Даша
Як обрати кафедру????? Є лише спеціальність, а кафедри ні
Олена
я в шоці, ще 12 липня подала заяви, вже всі були зареєстровані у навчальних закладах, і більшість допущена до участі у конкурсі. Сьогодні пойшла творчий конкурс, з приймальної коміссії зателефонували і повідомили що я можу привозити документи. І ось щойно захожу до електронного кабінету - немає жодної заяви!!! лише напис - "Подані заяви відсутні" Що робити?! куди поділися заяви?! КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ?
Виталий
Добрый день,у кого така проблема была что заблокирували кабинет ? Что делать?
Ruslana
Для Виталий: у мене була така проблема. У тебе була дата до якого кабінет заблокований?
Виталий
Для Олена: до 21
Коментувати
Алина
Що робити якщо , замісь атистату додала сертифікат , і не можливо змінити? Що мені робити?
Ірина
Доброго дня! Сьогодні в моєму електроному кабінеті вступника надійшло повідомлення від вузу на спеціальність Агрономія про слідуюче: Шановний абітурієнте! Завантажена фотокартка буде використана для замовлення вами студентського квитка, а отже це повинна бути одна стандартна фотокартка, в портретному розвороті 3*4, займати всю площу листа, без полів.Для виправлення зверніться з листом на електронну пошту ez@osvitavsim.org.ua Скажіть будь ласка, які наші слідуючі дії, для того, щоб виправити дану помилку?
Любов
вибачте,накипіло. дочка зареєструвала ел. кабінет і так як не виходило через кому написати сер. бал атестату , округлила з 8,9 на 9. тепер всі зареєстровані раніше заяви в статусі "потребує уточнення". виправити неможливо, тільки якщо скасувати всі заяви. ці заяви можна скасувати лише без права подання нової. як так?!!! тепер система вказує на цю невідповідність, а чому вона на неї не вказала відразу,щоб можна було виправити? нехай тоді система враховує скан додатку. ВУЗ виправити це зараз не може.ось відповідь - Як тільки в нас зявиться можливість змінювати бал атестату Ми це зробимо. Наразі чекайте.- Міністерство ще вирішує це питання хочемо подати ще в інші ВУЗи документи, так буде теж саме. сидиш як на голках. з дому страшно відлучитися на пару днів, бо ще пропустиш як тобі у всіх заявах відмовлять.з 26 липня до 1 серпня ми будемо на відпочинку без доступу до інтернету, і за цей час може статися все
Даша
Для Любов: через крапку треба булл
Коментувати
анна
що робити якщо користувача не знайдено влисті активації
Владислав
И еще вопрос: можно ли аннулировать кабинет и создать новый?
Владислав
При заполнении кабинета закрузил скан-копию своей прописки в городе, а как оказалось это совершенно ненужно было делать, так как это предназначено для абитуриентов, проживающих в селе. А из-за этой скан-копии я должен указывать "приоритет", после чего мне на почту приходит оповещение от ВУЗа, что мой аттестат выдан ГОРОДСКОЙ школой, а не СЕЛЬСКОЙ и они не могут зарегистрировать мое заявление в базе. И удалить я эту скан-копию не могу. Вопрос: что мне делать в такой ситуации?
Влад
Если я удалю заяву на которую я уже подал.То можно будет подать на другую специальность?
Ruslana
Що робити коли пище,що "користувача якого потрібно активувати не знайдено"?
Аня
Прийшло на пошту "Просимо перевірити відображення в особистому кабінеті УСІХ поданих Вами заяв! Подані раніше заяви, що НЕ ВІДОБРАЖЕНІ в особистому кабінеті НЕОБХІДНО ПОДАТИ ПОВТОРНО". Що це означає? і що робити?
евгения
Скажите пожалуйста,если я буду поступать в училище по ЗНО,мне нужно регистрироваться на сайте.
Анастасия
Как попросить помощь на горячей линии дайте номер ,у меня проблемы с фото я загрузила не то что нужно в ячейке с документами и не могу поменять так как сказано что после подачи документов запрещено это делать,помогите это очень нужно и срочно,спасибо
Марина
При регистрации ввожу все данные правильно, нажимаю "зареєструвати" выдает Утверждение DELETE противоречило REFERENCE ограничение "Fk _ti_pc_entrantdata_ti_adm_ Entrantusers". Конфликт происходил в база данных "Elvstup", табличный "dbo.Ti_pc_ Entrantdata", колонка ’Entrantuserid’. Утверждение было закончено. И так весь день! Было ли у кого - то такое? Что делать?
Анна
Как я без проблем создала кабинет и подала заявления ? 1. я проверила , что все сканкопии не больше 1 мб и нужного формата 2. ср.бал аттестата написала через точку. 3. выписала интересующие мня вузы и расставила приоритеты, название вуза писала полность как на vstup , специальность так же. Три дня висел статус зареистрировано в базе, на 4ый поменялся на допущено. Если нужно внести изменения , то зайдите на сайт вуза и там найдите Важлива інормація ,там написано куда нужно отправлять дополнения . Инструкции я нашла на всех сайтах интересующих меня вузов. Удачи
Ото ж бо
Для Анна: Ти розумничка! Вітаю тебе і твій комп :)
Коментувати
Ирина
скажите пожалуйста если мне написали что невірно вказаний середній бал в заявці, где им можно ответить что бал пишется только целым без десятих?????
Анна
Для Ирина: Все там пишется , попробуйте через точку или при английской раскладке
Друзілла Галицька
Для Ирина: де ви таке почули? в атестаті вказано з десятими. Якщо ви заокруглюєте, то звісно вам повідомлять про невідповідність балу
Коментувати
Юлия
Підкажіть, будь ласка, як можна змінити дані у кабінеті при отриманні статусу "Потребує уточнення вступником"?
Ирина
Для Юлия: такой же вопрос)
Анна
Зайдите на сайт вуза , информация для абитуриентов, там найдете адрес на который отправить уточнения
Коментувати
Абітурієнт
Для чого потрібна кнопка "Підтвердити" під середнім балом атестату в даних вступника? І що робити, якщо вона не активована?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!