Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом
Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом

Президент підписав указ, яким посилюється соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей

Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким посилюється соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також громадян, які проживають на території Донецької і Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба президента України.

За словами Порошенко, захист учасників АТО та їх сімей має бути одним з пріоритетів діяльності парламентської коаліції та нового уряду.

Зокрема, указом № 835 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян" передбачається, що уряд має розробити і внести на розгляд парламенту законопроекти про соціальний захист осіб, які захищали незалежність України і брали безпосередню участь в АТО у складі добровольчих батальйонів, та членів їх родин; а також про зміни до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо надання права на вступ поза конкурсом до вищих навчальних закладів вказаних осіб.

Крім того, уряд має підготувати пропозиції щодо надання права на вступ поза конкурсом до вишів дітям, батьки (один із батьків) яких загинули під час участі в АТО або померли внаслідок поранення, а також ужити невідкладних заходів щодо вирішення питання переведення на навчання за кошти державного бюджету дітей учасників бойових дій.

Також уряду доручено забезпечити вирішення питання щодо продовження прийому на навчання до вишів громадян, які проживають у Донецькій та Луганській областях та були рекомендовані до зарахування або переводяться з вишів, розташованих на території цих областей.

Освіта.ua
29.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Це все брехня, що набрати голоси. Я служити не буду, прочитавши всі комментарі чітко зрозумів, що держава вважає мене не захисником, а бидлом. Як я здам ЗНО? Ви в зону АТО комісію пришлете, тобто пільги є, але можливості скористатись немає. Просто не змінюйте систему і дайте молодим хлопцям шанс на вступ, або зробіть умови для того, щоб ми могли здати.
Леонідович
Нехай Учасники АТО вступають до ВНЗ поза конкурсом, але нехай не відбирають ці місця в тих хто проходить по конкурсу. Хай буде дійсно ПОЗА конкурсом. Але який зміст надавати місце у ВУЗі неготовому абітурієнту??? Можливо їм краще відразу посади авіаконструкторів, лікарів, архітекторів і т.д. видати поза конкурсом, навіщо їх томити роками у ВУЗах??? А ще краще посади міністрів, депутатів та президента, а цих що є у ЗОНУ ато!
сможем ли
Для Леонідович: ось ЦЕ і я підтримаю!
Коментувати
Андріана
Звісно, це рішення неправильне. Це загравання з народом. Хай діти учасників АТО вступають на загальних підставах. А якщо забракне балів для державної форми навчання - держава нехай оплачує контракт, спонсорує. А відбирати державні місця в інших дітей, які своїм розумом і працею заслужили вчитися на бюджеті, - незаконно. Так само, як переводити з контрактної на державну форму дітей учасників АТО шляхом "завалювання" студентів-бюджетників. Тобто додаткові кошти не залучаються - натомість страждають інші, але от такий бонус учасникам АТО. Браво, пане президенте!
Леонідович
Для Андріана: +1
Галина Олексіївна
Анріана не бачить проблем далі власного носа. Одразу відчувається відстроненість людини від подій, що відбуваються в країні.
Коментувати
анастасія
А чому дітям із зони АТО не дают ніяких льгот.Вони теж страждають від цієї Антитерористоичної операції
Лурдес
Це рішення Президента ще раз показало, як недалеко ми відскочили від совка. При всій повазі до цих хлопців,у ВУЗ-тільки знаннями!
ЮДЖИН
Для Лурдес:
ЮДЖИН
Для Лурдес:
Коментувати
Валя
Я не вважаю це правельним, тому що повиний бути рівний доступ до освіти за рівнем знань, просто держава повини виділити матеріальну допомогу і все. а вище навчання це є вище навчання і не потрібног це змішувати, я вважаю що це не справедливо, і всі повиння вступати у ВНЗ при рівних умовах та знаннях
hmelena
ШШШШААА! Колеги, не забувайте, що мова йде про дітей учасників АТО, яких ви зробили героями! Ви благословили їх! Тепер нічого кряхтіти!
музика
Да поймите ж Вы, денег они платить таким деткам НЕ собираются. А так, за счёт всех остальных и себя показали турботлывыми руководителями, и деньги сэкономили
IDK
Вибачте, це такий рівний доступ???
Вчитель
Чого це раптом? Мало вам сиріт та позбавлених батьківського піклування, які не вчаться, а.отримують стипендію більшу за мою зарплатню? Геть пільговіків!!!
рома
Для Вчитель: гандон иди послужи и заработай я вас пидарасов знаю денег хотите
Олег
Для Вчитель: ви просто гандон
Коментувати
одиннадцатиклассник
Что за бред?тем самым они лишают возможности поступить на бюджет детей,которые реально обладают знаниями и способностями.всем известно,что купить справку или свидетельство для зарахування поза конкурсом-как нечего делать.однако обычно такие "льготнички"вылетают после первой же сессии.
Іванович
Для одиннадцатиклассник:
Іванович
Для одиннадцатиклассник: Ви так впевнено говорите що можна купити справку або свідоцтво ...!? Я відслужив рік в АТО, мені 20 років і я хочу вступити до ВУЗу. Хто Вам дав право засуджувати або обговорювати дітей або учасників АТО. Ми туди добровільно не пішли, нас туди послали. А якби з нас ніхто не захотів, і роздумували так як ви зараз за монітором комп’ютера, то сиділи б ми з Вами в себе в домівках по підвалах і закривали б вуха від гарматних пострілів. P.S. Звертаюсь до всіх: Закрийте, будь-ласка, свої роти. Якщо хтось проти законодавства, або хтось не згоден з прийнятими законами, то пи*дуйте в АТО, і "купите справку или свидетельство", і буде у Вас все чудово. Ми ледве поверталися зі сходу живими, і ці прийняті закони - це найменше, шо держава може зробити для нас. Поважайте тих, хто склав голови перед ворогом заради спокою, і щоб ВИ, собаки, жили в спокої. Дякую заувагу. позивний "Професор"
наталія
Поважаю і підтримую це розумні слова,сказані дійсно людиною яка розуміє за що даються такі пільги і кому.діти у всіх однакові,але батьки різні. Одні відсиджуються потихеньку, а інші голову в пекло щоб всім дітям жилося і вчилося добре. То чому такі висновки.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!