Старт реєстрації на пробне ЗНО - 1 листопада

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання для майбутніх абітурієнтів традиційно відбудеться у березні

Старт реєстрації на пробне ЗНО - 1 листопада

В Українському центрі оцінювання якості освіти підписано наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, метою проведення якого є ознайомлення абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів, із процедурою тестування.

Під час проведення пробного тестування будуть враховані зміни у процедурі зовнішнього оцінювання, зокрема абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури та математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Також учасники пробного ЗНО зможуть скористатися тестовими завданнями з біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії, перекладеними кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською або угорською мовами.

Пробне тестування традиційно буде проведено у березні впродовж двох сесій. 21 березня відбудеться зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, тест з якої у 2015 році складатимуть усі випускники шкіл.

Відповідно, пробне тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також англійської мови, французької мови, німецької, іспанської та російської мов відбудеться 28 березня 2015 року.

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, триватиме з 01 листопада до 15 грудня 2014 року. Участь у пробному тестуванні є платною.

Як відомо, Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання, у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.

Освіта.ua
17.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
mala_ino4ka
Здравствуйте, хотела спросить: я закончила школу в 2000году и здавала ЗНО в этом году, этот сертификат будет ещё годен или нет и что буде с выпускниками прошлых годов, которые не могут сдавать ГДЗ, как это будет учитываться?
indigo
1 листопада 2014 року розпочинається вже традиційна акція по "косінню бабла" з мирного населення.
Юля
ребята, все тесты потом будут выложены в интернет, и сами дома сможете пройти и отнести учителю в школу и он проверит
Саша
Для Юля: Та так і зробимо....
Коментувати
Саша
Нам тут хтось відповість........................
Валя
Для Саша: Для Віталіна: то здавайте один предмет той з якого ви не впевненні щоб точно перевірити знання, а той предмет, що остався то завдання візьмете просто і самі пройдете..собі і все...в чом то проблема
Коментувати
Віталіна
У мене також проблема: пробні ЗНО з математики та англійської мови в один день, а мені потрібно складати і математику, і англійську. Що робити?
Саша
Я хочу складати пробні ЗНО з географії та англійської мови. Вони в один день. Що робити?
Студентка
Для Студентка: Вибрати один, по другому ніяк. В мене така ситуація була минулого року
Коментувати
LEGEND
Скажите простым языком. При системе оценивания "склав/не склав" легче сдать на минимально проходные баллы хотя бы на контракт чем в предыдущие года или сложнее?