Виші можуть самостійно обрати форму навчання

У МОН зазначають, що заклади освіти можуть надавати перевагу змішаній формі навчання

Виші можуть самостійно обрати форму навчання

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам фахової передвищої та вищої освіти самостійно визначати форму організації освітнього процесу

Відповідний лист надісланий на адреси керівників закладів передвищої та вищої освіти, у зв'язку із введенням в дію адаптивного карантину.

При цьому заклади освіти мають враховувати рівень епідемічної небезпеки в регіоні та надавати перевагу змішаній формі навчання.

У разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки регіону відвідування закладів студентами буде заборонено.

Окрім того, у Міністерстві освіти нагадують про необхідність дотримання чинних карантинних обмежень та рекомендацій щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти та гуртожитків.

Також у відомстві повідомили, що проведення очних лекцій у великих групах студентів може вважатись масовим освітнім заходом, тому наповненість аудиторій має становити щонайбільше 50 % місць у кожній аудиторії.

У разі переходу на очне навчання рекомендовано надавати можливість здобувачам, які перебувають на самоізоляції, виконувати індивідуальний навчальний план із використанням дистанційних технологій.

Освіта.ua
22.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Борис Успенский
Прошу пробачення, але наболіло у викладача, котрий викладає 32 роки! За цей час я випустив 17 дипломників, за которих мені не соромно. Нових брати не хочу, бо на чому їх вчити? На обладнанні 1960-х років?
Антон
Для Борис Успенский: Якщо обладнання 1960-х років, то і різниці ніякої немає чи дистанційно навчати, чи очно на такому старому обладнанні. На що ви конкретно скаржитеся? Як на мене, то весь гуманітарний цикл дисциплін можна вивчати дистанційно і шкоди навчанню не буде ніякої.
Коментувати
Борис Успенский
Що в США сказали, що тут мозги не потрібні? Так закрийте нахрен ВУЗи, чим робити таку профанацію освіти!
Борис Успенский
Да зрозумійте, що без аудіторних занятть неможна навчати фахівців. В ХПІ зараз змішана форма, аудиторні лабораторні роботи та онлайн лекції. Так, у мене в аудиторії 30+ студентів, яка до біса антисептика? Так чому неможна проводити лекції з живою аудиторією? Нонсенс! Поясніть мені цей нонсенс, як "тупому" викладачу ВУЗу.