МОН просить школи дотримуватись заходів безпеки

Пріоритетом організації роботи школи має залишитись дотримання протиепідемічних заходів

МОН просить школи дотримуватись заходів безпеки

Пріоритетом організації функціонування закладів освіти має залишитись неухильне дотримання протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50.

На цьому наголосили в Міністерстві освіти і науки, коментуючи послаблення карантинних обмежень для закладів освіти.

Окрім того, у МОН зазначають, що у випадку організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, заклад освіти має діяти в інтересах дитини.

«Організація освітнього процесу має забезпечувати регулярну та змістовну взаємодію вчителів з учнями; мають створюватися умови для забезпечення повноцінної участі в освітньому процесі осіб з особливими освітніми потребами з обов'язковим урахуванням індивідуальної програми розвитку; заклад освіти забезпечує регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також за потреби надання їм підтримки в освітньому процесі; для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклад забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів - телефонного, поштового зв'язку тощо», – йдеться у повідомленні.

Також у Міністерстві освіти наголосили, що від дієвості та своєчасності вжитих заходів залежатиме стримування рівня захворюваності та збереження здоров'я і життя учасників освітнього процесу.

Освіта.ua
22.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
В школі всі без масок в класі та по коридору. Ніяких мір безпеки. Кабінети непровітрюються. Жах. Одна інфекція. ЦЕ в Чернігові. . Краще б займались дистанційно.
гість
Для Світлана: собственно как и весь период карантина учителя провели в ковидных классах.
Коментувати
Тарас
Єдині засоби безпеки у великих місцях - дистанційка. На 22 люте з 1 вересня видали 5 масок кожному учителю. Санітайзера - жодного на кабінет не дали. При вході у школу санітайзер стоїть але подалі від дверей - ніхто їм не користується. Крадії , де виділені мільярди на ковід?