Затверджені Умови прийому до закладів фахової передвищої освіти

Умови прийому до закладів фахової передвищої освіти у 2021 році зареєстровані в Мін’юсті

Затверджені Умови прийому до закладів фахової передвищої освіти

Найближчим часом набудуть чинності Умови прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році. Документ зареєстрований у Міністерстві юстиції.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

Відповідно до положень Умов прийому, прийом заяв та документів від вступників до закладів фахової передвищої освіти розпочнеться 29 червня та закінчиться 13 липня.

Документ також містить декілька новел, зокрема, у 2021 році вступники на основі повної загальної середньої освіти зможуть оцінити свої шанси ще до подачі документів. Їм надаватиметься можливість спочатку скласти вступні іспити, творчі конкурси, а вже потім подавати документи до обраного закладу.

Окрім того, при вступі на основі освітньо-кваліфікаційного рівня робітника, у разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання бал вступника за відповідне вступне випробування підвищуватиметься на 25%.

Також Умовами передбачено продовження періоду проведення іспитів для вступників на основі базової загальної середньої освіти. Це дозволить закладам більш гнучко організувати вступну кампанію, з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів.

У 2021 році буде передбачено додатковий прийом документів для здобуття фахової передвищої освіти за контрактною формою у разі, якщо вступники не зможуть вчасно подати документи з поважних причин.

Ще одним нововведенням є те, що відтепер роботодавці зможуть направляти на контрактне навчання до закладів фахової передвищої освіти групи своїх співробітників протягом усього навчального року.

Для отримання важливої інформації про основні події проведення вступної кампанії приєднуйтеся до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів