Бюджет не передбачає капітальних видатків для вишів

У бюджеті не збережені видатки на навчальне обладнання та базове фінансування науки

Бюджет не передбачає капітальних видатків для вишів

Верховна Рада ухвалила зміни до Держбюджету. За законопроект проголосували 249 депутатів.

За інформацією Міністерства освіти і науки, у прийнятих змінах до бюджету не збережені 250 млн грн, передбачених, зокрема, на навчальне обладнання для університетів, та 400 млн грн базового фінансування науки у вишах.

За словами заступника міністра освіти і науки Єгора Стадного, відсутність капітальних видатків для університетів знову ставить під удар якість вищої освіти.

«За таких обставин отримання пільгового кредиту від Світового банку для нас стає життєво важливим. Наша команда працює над цим ще з осені. Усі попередні домовленості були досягнуті. Ми маємо офіційний лист підтримки проекту від Світового банку та попередню згоду від Міністерства фінансів. Ми робимо все можливе, щоб якомога швидше завершити формальні процедури та протягом 2020 року підписати документи для отримання коштів. Так ми зможемо компенсувати втрачені видатки розвитку для університетів», – зазначив заступник міністра освіти і науки.

У МОН переконані, що інвестиції в освіту та науку приносять найбільшу віддачу для економіки у майбутньому. Тому Міністерство освіти і науки пропонує відновити втрачені у цьогорічному бюджеті видатки, врахувавши їх у трирічній бюджетній декларації 2021-2023 років, над якою зараз ведеться робота.

Освіта.ua
13.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оковита
Казав пан кожух дам , та й слово його тепле! А це не той Стадний , що в бюджетному комітеті , мінфіні відмовився від капвидатків за пропозицією народних депутатів. Ми проти «хателок» кричав разом із сороідною Аньою- міністеркою. Ось тобі і «формула»,ось і розвиток вищоі школи. Нещастя на нашу голову. Нічого не здатні.
CDC
Получение кредита это, безусловно, великое достижение.