Стадний: науку хочуть позбавити фінансування розвитку

Фінансування науки від Нацфонду досліджень є однією з програм, якою не можна пожертвувати

Стадний: науку хочуть позбавити фінансування розвитку

Грантове фінансування науки від Національного фонду досліджень є однією з бюджетних програм, якою не можна пожертвувати. Про це у своєму Facebook написав заступник міністра освіти Єгор Стадний, коментуючи ініціативи Міністерства фінансів щодо зменшення обсягу фінансування освіти науки у зв'язку із необхідністю створення Стабілізаційного фонду для боротьби з наслідками поширення вірусу COVID-19.

«Весь світ зараз активно вкладається в науку та дослідження, щоб побороти епідемію. А в Україні спочатку науковців відправляють на три тижні у відпустку за свій рахунок, а потім хочуть позбавити будь-якого грантового фінансування. Хоча саме науковці, як і медики, зараз на передовій боротьби з епідемією. Те ж саме стосується базового фінансування науки в університетах», - наголошує заступник міністра освіти і науки.

За його словами, фактично освіту та науку зараз хочуть позбавити будь-якого фінансування розвитку.

«Епідемія рано чи пізно закінчиться і країна повернеться до нормального життя, однак якщо ці кошти зараз забрати, освіту та науку вже не вдасться реанімувати», - наголошує Єгор Стадний.

Освіта.ua
28.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галичанин справжній
Пан Стадний на всі руки майстер! Жодноі науковоі статі не написав, навіть кандидатськоі не захистив, поняття розового не має, що таке наука, а вже взяв на себе роль іі Захисника. Чому- бо якби руйнували науку міністри - соросоіди типу маркаровоі-квіта з гнилоі Могилянки, то мовчав би . А так іх поперли з уряду і світ клином зійшовся. А я скажу таке—-якщо кошти на науку передати Фонду досліджень, то це глухий кут,розрив освіти і дослідництва. Навіщо тоді Мон?.Воно біль шкідливе,ніж корисне.
Оракул
Для Галичанин справжній: Фінансування Фонду наукових досліджень - це правильний крок, а не глухий кут. Освіта повинна базуватись на науці, а не навпаки.
Коментувати
Читательница
Для Б.О. : Согласна с Вами,только думаю, разжигателям вражды и ненависти к старшим учителям и к целому поколению пожилых людей не нужно будет ждать старости,чтобы сработал закон бумеранга.Они вспомнят об этом,когда их родных,или беременную дочку,или пожилую маму,или их самих,ослабленных болезнью заразит какая то молодая сволочь,которой они вбивают в голову,что ей все можно,что учитель-никто,что пожилой человек- это лишь живой труп, тогда они расплатятся за то что творят сейчас. Немыслимо,в стране такая ситуация ,а они думают о своих шкурнических интересах.
Роман
Для Читательница: така вказівка Сороса - ганьбити старших
Коментувати
Симеон
Ціх стадних і шарових , новосадів і гриневічей, квітів і човсунів тра вішати вверх ногами. Руйнатори і вороги. Соросоіди прокляті . І іхня послідовниця = Манзій! Руйнаторти!!
Юрій
У ситуації епідемії створення Стабілізаційного фонду для боротьби з наслідками поширення вірусу COVID-19 є важливішим завданням. Тому всі кошти треба спрямувати на медицину.
Ю
Пускай позбавляют и заодно, всех тех кто против!)))
Вирус
А это не тот Стадный, который незаконно заблокировал проведенную аттестацию ученных вузов и забрал у них надбавки? Еще он по жадности не дал депутатам разделить деньги на развитие университетоа- 250 млн грн - теперь их заберут. Так что соросята еще те защитнтики!??!!
Б.О.
Цікаво,поспостерігате за групами батьки- sos, освітяни -sos i освіта ua. Вам не здається,що дирегент оркестру- один і той самий. Бондаренко,яка підбурювала батьків проти учителів і яка знищила учителя в Україні, повагу до професії взагалі- зараз так само підбурює учителів проти держави і проти урізання фінансування на витрати, які учителів навіть не стосуються,а стосуються тисяч освітянських чиновників на вашій шиї. Бондаренко співає вже зовсім по-іншому у групі Освітяни sos. Особливо маніпулює молодими учителями,начебто переживає ,щоб їм виплатили по 25000. Звичайно за нею стоїть той, хто нею керує. Але куди дивиться СБУ ? Це ж підбурення під час надзвичайної ситуації. Учителі,не вірте цій лицемірці Ви -лише інструмент для досягнення мети певних осіб. Думайте і не будьте як батьки,якими легко маніпулювати.
Пенсіонерка
Для Б.О.: Згодна на 100%. Але найстрашніше всього,що ці Парфьонови-бондаренки знищивши повагу до учителя, особливо до старшого за віком, убили в дітях і молоді повагу до старшого покоління вцілому. І це -найстрашніше. І ми вже зараз пожинаємо плоди під час пандемії. Молодим плювати на старших - бо в них імунітет. Нема у молодих соціальної відповідальності, елементарної поваги до старших. Але забули парфьоново-бондаренкі,що вони і зараз не надто молоді, та і старість їх також не обмине. Отримають за все сповна.
Коментувати
Анонім
Йойой Єгорка Стадний защебетав, за кормушку боїться певно ???? можливо прикриють вашу кормушку Єгорка