Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО Переведення тестових балів ЗНО у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів
Переведення тестових балів ЗНО у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів

Оцінка учасника зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів є рейтинговою оцінкою, що визначається місцем його результату (його рейтингом) серед результатів інших учасників

Переведення тестових балів ЗНО у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів

Оцінка за шкалою 100–200 балів розраховується на основі тестових балів учасника зовнішнього незалежного оцінювання за допомогою комп’ютерних програмних засобів.

При цьому, рейтингова оцінка кожного учасника зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів визначається в залежності від місця його результату (його власним рейтингом) серед результатів інших учасників, які складали той самий тест.

Як зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), шкала (100–200) балів оцінювання є наближеною до еталонної шкали із середнім значенням результатів з кожного предмета, також вона є стандартизованою, а розподіл учасників за цією шкалою є приблизно однаковим, незалежно від предмета тестування.

Також, рейтингова шкала забезпечує більшу роздільну здатність тих оцінок, значення яких наближені до кінців інтервалу (100 і 200 балів); це дає можливість приймальним комісіям ВНЗ приймати більш виважені рішення при зарахуванні на спеціальності з високим конкурсом.

Переведення тестового балу учасника зовнішнього незалежного оцінювання (r) в оцінку за шкалою 100–200 балів відбувається на основі еквіпроцентильного перетворення тестових балів у бали за еталонною шкалою з середнім значенням 150 балів і середньоквадратичним відхиленням 20 балів.

Переведення тестового балу учасника зовнішнього незалежного оцінювання r в оцінку за шкалою 100–200 балів відбувається за допомогою спеціально побудованої таблиці T(r), в основу якої покладено метод еквіпроцентилів.

Таблиця T(r) будується за таким алгоритмом: тестовому балу 0 ставиться у відповідність 100 балів за шкалою (100–200) балів і з подальшого розгляду вилучаються учасники з нульовими тестовими балами: T(0)=100. Кожному тестовому балу r, відмінному від 0, ставиться у відповідність оцінка за шкалою (100–200) балів: T(r)=s. Оцінка s обчислюється як найближче число з одним знаком після десяткової коми, що не менше числа x, для якого процентний ранг еталонного розподілу дорівнює процентному рангу значення r тестового бала для розподілу оцінок учасників ЗНО.

Освіта.ua
31.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Учнів коледжів реєструють на ЗНО за місцем навчання Учням необхідно підготувати документи і подати їх особі, яка відповідає за реєстрацію
Які предмети ЗНО обрати вступнику в 2019 році? Освіта.ua пропонує учасникам ЗНО визначити перелік необхідних тестових предметів
Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання всім випускникам шкіл необхідно мати паспорт або ID-картку
Хто і як складатиме ЗНО у 2019 році? В 2019 році ДПА у формі ЗНО складатимуть учні, які здобувають повну середню освіту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Будь ласка, знизьте бал з хімії для проходження в медичні інститути. Завдання були на перший погляд не дуже важкі, але коли вчитуватись, вже так не здається. Я впевнена, що багато хто не набрав ці 150 саме по хімії. Адже це не справедливо, коли з усіх предметів набрав прохідний, а з цього не вистачає 20-10 балів. Взагалі-то, не розумію, дуже багато органіки було, на яку виділялось мало часу в -1 класі. Ви дійсно думаєте, що діти пішли якісь Вундеркінди?! Зверніть увагу на те, що дехто перехвилювався, бо хімія останній предмет.. Який не є легким. БЛАГАЮ, ЗНИЗЬТЕ ПРОХІДНИЙ У МЕДИЧНІ ІНСТИТУТИ, ХОЧАБ ДО 130?
natka05
У мене 22 правильні , я пройшов чи ні? Дуже цікаво який прохідний),
Светлана Любителева
Рейтинговий бал в пор1внянн1 з 2015 роком не зм1нився,а рейтингова таблиця 2016 року мае в1дм1нност1,чому так?
настя ххх
Добрий день, у мене з 73 з 84 балів це приблизно скільки??????.... . ...... .................... .
Богдан
Для настя ххх: мені б так
Коментувати
Яна
у мене з біології 25 правильних. а бали за шкалою 105, чому це так?
Олеся
Для Яна: Тому, що прохідний бал становить 23, тобто 100 балів.
Коментувати
yferenets
35 правильних це скільки
Ігор
я набрав 10 тестових балів і помножив на коефіцієнт 1,113 виходить 11,13 - тоді скільки в мене балів по 200 бальній системі?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!