Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО Переведення тестових балів ЗНО у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів
Переведення тестових балів ЗНО у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів

Оцінка учасника зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів є рейтинговою оцінкою, що визначається місцем його результату (його рейтингом) серед результатів інших учасників

Переведення тестових балів ЗНО у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів

Оцінка за шкалою 100–200 балів розраховується на основі тестових балів учасника зовнішнього незалежного оцінювання за допомогою комп’ютерних програмних засобів.

При цьому, рейтингова оцінка кожного учасника зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів визначається в залежності від місця його результату (його власним рейтингом) серед результатів інших учасників, які складали той самий тест.

Як зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), шкала (100–200) балів оцінювання є наближеною до еталонної шкали із середнім значенням результатів з кожного предмета, також вона є стандартизованою, а розподіл учасників за цією шкалою є приблизно однаковим, незалежно від предмета тестування.

Також, рейтингова шкала забезпечує більшу роздільну здатність тих оцінок, значення яких наближені до кінців інтервалу (100 і 200 балів); це дає можливість приймальним комісіям ВНЗ приймати більш виважені рішення при зарахуванні на спеціальності з високим конкурсом.

Переведення тестового балу учасника зовнішнього незалежного оцінювання (r) в оцінку за шкалою 100–200 балів відбувається на основі еквіпроцентильного перетворення тестових балів у бали за еталонною шкалою з середнім значенням 150 балів і середньоквадратичним відхиленням 20 балів.

Переведення тестового балу учасника зовнішнього незалежного оцінювання r в оцінку за шкалою 100–200 балів відбувається за допомогою спеціально побудованої таблиці T(r), в основу якої покладено метод еквіпроцентилів.

Таблиця T(r) будується за таким алгоритмом: тестовому балу 0 ставиться у відповідність 100 балів за шкалою (100–200) балів і з подальшого розгляду вилучаються учасники з нульовими тестовими балами: T(0)=100. Кожному тестовому балу r, відмінному від 0, ставиться у відповідність оцінка за шкалою (100–200) балів: T(r)=s. Оцінка s обчислюється як найближче число з одним знаком після десяткової коми, що не менше числа x, для якого процентний ранг еталонного розподілу дорівнює процентному рангу значення r тестового бала для розподілу оцінок учасників ЗНО.

Освіта.ua
31.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
ЗНО з математики: напередодні тестування 22 травня основна сесія ЗНО розпочинається проведенням тестування з математики
Учаснику ЗНО: що необхідно знати напередодні тестування Основна інформація, якою мають володіти учасники ЗНО та їхні батьки напередодні тестування
Учасникам ЗНО варто роздрукувати запрошення на тестування Роздрукувати запрошення-перепустку можна з інформаційної сторінки учасника ЗНО
Учасники ЗНО отримали запрошення на тестування Документ є обов’язковим для допуску учасників зовнішнього оцінювання на пункт тестування
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана Любителева
Рейтинговий бал в пор1внянн1 з 2015 роком не зм1нився,а рейтингова таблиця 2016 року мае в1дм1нност1,чому так?
настя ххх
Добрий день, у мене з 73 з 84 балів це приблизно скільки??????.... . ...... .................... .
Богдан
Для настя ххх: мені б так
Коментувати
Яна
у мене з біології 25 правильних. а бали за шкалою 105, чому це так?
yferenets
35 правильних це скільки
Ігор
я набрав 10 тестових балів і помножив на коефіцієнт 1,113 виходить 11,13 - тоді скільки в мене балів по 200 бальній системі?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!