Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня

Пробне ЗНО з української мови відбудеться 15 червня, з інших навчальних предметів – 17 червня

Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

Відповідний наказ виданий Українським центром оцінювання якості освіти.

Оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть зазначені адреси пунктів пробного тестування, учасники тестування отримають 1 червня через особисті електронні кабінети.

Для входу до кабінету учасника пробного тестування необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Результати пробного тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з інших предметів — до 23 червня.

Як відомо, Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Ребята петицию на отмену ЗНО Подписали 10000 тис человек Ну неужели не найдётся 25000 тис подписей , есть шанс что его отменят https://petition.president.gov.ua/petition/89992 Петиция на отмену зно
Мама
Для Віктор: ні не найдеться. Всі адекватні за ЗНО.
Коментувати
Vita
Почему так поздно будут результаты пробного ЗНО ? А когда же делать работу над ошибками? Если через два дня уже основная сессия ЗНО.
Наталя
Через карантин студент 2 курсу змінив місце проходження основної сесії ЗНО( більше 150 км). А як бути з пробним? Теж треба змінити адресу. Як і коли? 1нформації про це не було чи я пропустила?
Кусок гівна
Для Наталя: Наталя вы дурочка просто) у вас мозгов нету)
Коментувати