Пробне ЗНО може відбутись 15-17 червня

Завчасно до проведення основної сесії ЗНО в Україні відбудеться пробне тестування

Пробне ЗНО може відбутись 15-17 червня

У червні, завчасно до проведення основної сесії зовнішнього оцінювання, зареєстровані учасники будуть мати можливість пройти пробне ЗНО.

Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Вона нагадала, що пробне ЗНО допоможе учасникам відчути атмосферу проведення тестування.

«Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 15-17 червня. Виходячи з теперішньої ситуації ми розуміємо, що можемо проводити ЗНО у червні місяці і робимо все необхідно щоб створити пункти тестування, залучити педагогічних працівників до проведення ЗНО. Забезпечити безпечність шкіл», - сказала в.о. міністра освіти.

Раніше Любомира Мандзій повідомила, що основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня.

Як відомо, пробне зовнішнє оцінювання відбувається впродовж двох тестових днів. Під час першої сесії відбувається тестування з української мови і літератури. У ході другого тестового дня учасники мають можливість скласти однин з тестів, які включені до програми проведення тестування.

Участь у пробному ЗНО можуть взяти лише учні, які були попередньо зареєстровані на тестування.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Добрий день. Чи можливо проходження пробного ЗНО в іншій області? Вчимося в Київі, проживаємо в м. Збараж Тернопільської області
Елена
мій син не має можливості пройти пробне ЗНО за місце реєстрування. чи можна його перевести для проходження пробного ЗНО в іншу область?
Тарабан В.А.
Для Елена: Можна. Наказ Міністерства освіти і науки України від 04.05.2020 р. №1/9-231 "Про можливості зміни окремих випускників місця проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 р.
Коментувати
Наталья
Подскажите,а если мы тоже приняли решение не присутствовать на пробном ЗНО,в последствии в интернете появятся задания пробных заданий 2020,чтобы была возможность их пройти.
Олена
Доброго вечора, мій син зареєструвався на пробне ЗНО, але ми вирішили не ходити. Щоб не захворіти. Як можна отримати робочі зошити пробного ЗНО 2020 і коли? Дякую.
Вчитель
Для Олена: у відповідального за пункт тестування де має проходити випробування дитина.
Vano
Для Олена: якщо претендуєте на високі бали ЗНО,то краще піти на пробне.Десять днів погоди не роблять,а перевірити себе в умовах,максимально наближених до справжнього ЗНО не завадить.
таня
чи пробне тестування теж можна пройти в іншій області
Коментувати