Учасникам ЗНО показали, як відбувається тестування

Ролик дозволить майбутнім учасникам ЗНО розширити знання про процедури тестування

Учасникам ЗНО показали, як відбувається тестування

Український центр оцінювання презентував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання відео, у якому продемонстровано процес проведення тестування.

В УЦОЯО зазначають, що ролик дозволить майбутнім учасникам розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

«Для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО», - повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Разом з тим в УЦОЯО наголошують, що презентоване відео аж ніяк не замінює пробне ЗНО, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування.

Після стабілізації епідеміологічної ситуації всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО.

Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zxcvbnm
ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ ПОЖАЛУЙСТА: Для предотвращения распостранения коронавируса можно возле каждрго пункта ЗНО поставить полицию или еще кого кто будет контролировать чтоб подростуи не снимали масок, потому что люди бывают разные.. есть и очень безответственные, ПРЕДЛАГАЮ ТАКИХ ШТРАФОВАТЬ. ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЯ это действительно может уменьшить, а может и свести к нулю распостранение вирусов!! ПОСТАВЬТЕ ПОЛИЦИЮ И МОЖНА ПРЕДВАРИТЕЛЬНО ОПОВЕЩАТЬ О ШТРАФАХ ЕСЛИ МАСКУ ОПУСКАЮТ ИЛИ СНИМАЮТ(НУ КАК ЛЮБЯТ МНОГИЕ УМНИКИ) И РАЗГОВАРИВАЮТ В ТАКОМ ВИДЕ!!! Это отличная идея, если уж ЗНО будет!!
Zxcvbnm
НЕ ОТМЕНЯЙТЕ ЗНО! ВЕСОМЫЕ ПРИЧИНЫ: Я весь год усердно готовилась к зно, как и многие На самом деле не все так и страшно постепенно число тех, кто выздоровел увеличивается. Есть люди которые очень старались и учили, а за год точно все забудешь, мне и многим знакомым лично очень не хочется еще год все повторять затягивать. Я думаю много кто согласен. Не отменяйте пожалуйста, Те люди которые не учились нормально не понимают как неприятно терять результат и все наработки.. Еще огромная просьба ответить: А что если у меня или любого участника зно повышена температура из за волнения, ну так и будет, это же человеческих фактор... та и плюс жара ужасная, не выгонят?!?? Если температура нужно уточнять что с человеком нет ли симптомов подозрительных.. Потому что температура реально может быть без вирусных заболеваний...
Неля
Показали на 5 учасниках, як проходить ЗНО. А ви б показали, коли в одне місце звозять по 4 райони, це більше тисячі чоловік, як діти заходять до пункту здачі ЗНО, як шукають потрібну аудиторію, як шукають своє прізвище в списку. Чи буде тут дотримуватися відстань між дітьми в 1,5 метри? А про яку відстань можна говорити, якщо дітей будуть везти в повних автобусах по 3 - 4 години? Невже ж не можна зробити більше пунктів здачі ЗНО, розмістивши іх в районних школах? Чи про сільських дітей хто небудь колись подума?
Олена
Фу, всі мацають ті листки, ззаді сидять так близько, все ,після зно чекай нової хвилі.Де рукавички? Хоча б у дорослих? Сподіваюсь, що все це буде не так.
Алексей
Ужас, мне страшно на это смотреть. А что будет когда я туда прийду? Надеюсь не откинусь прям там же
Катерина
Для Алексей: Це точно , вже так залякали )
Вже студент
Не має нічого страшного, просто страх залишайте за дверима аудиторії, і все у вас буде добре!
Коментувати
Валентина
Обязательно ли сидеть до конца. Я успела все заполнить за 120 минут. Могу ли я уйти раньше?
Вчитель
Для Валентина: Можете, але пімля штампування.
Коментувати