У Києві провели онлайн пробне ЗНО для випускників

У Києві відбулось тестування, метою якого стало визначення готовності випускників до ЗНО

У Києві провели онлайн пробне ЗНО для випускників

У Києві відбулось моніторингове дослідження, метою якого стало визначення рівня готовності випускників столиці до складання ЗНО з української мови, історії України та математики.

Дослідження було проведено Комунальним підприємством «Освітня агенція міста Києва».

За інформацією комунального підприємства, 08 квітня 2020 року було проведено тестування випускників з української мови, у якому взяли участь 1793 учні з 73 столичних заклади освіти.

10 квітня 2020 року відбулось тестування з історії України / математики (за вибором учня).

Завдання учням були надіслані в інтерактивному режимі.

«Проведення дослідження у формі тестування є одним з етапів підготовки його учасників до зовнішнього незалежного оцінювання в 11-му класі», - повідомили в Освітній агенції міста Києва.

Як відомо, проведення пробного зовнішнього оцінювання в Україні відтерміновано до завершення карантинних заходів. Про дати проведення буде повідомлено додатково.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарина
де можна знайти завдання цього киівського моніторингу з математики? вони взагалі є у вільному доступі?
Мама
чому тільки для Києва? Проведіть для всіх бажаючих. ЗНО будуть здавати всі випускники.
Олександр
Для Мама: 1) це було не класичне пробне ЗНО, а лиш моніторинг готовності до нього; 2) проводив моніторинг не Український центр оцінювання якості освіти, а "125" комунальне підприємство; 3) участь у ньому брали далеко не всі кияни-випускники не всіх київських шкіл (в окремих школах з п’яти 11-тих класів писали лише 20 учнів); 4) завдань значно менше ніж на ЗНО, час на виконання - 45 хвилин; 5) діти сприйняли цей моніторинг, як зайвий "напряг", а не щось корисне.
David
Я про це дізнався тільки зараз, 12/04/2020 як і усе моє оточення, не треба свою повинність у недостатньому розповсюдженні інформації перекладати на дітей.
Василь
Найбільш масовим і для всієї України стало Безкоштовне Пробне ЗНО онлайн: https://bit.ly/probne-zno-rbc Ще доступна реєстрація на Англійську, Біологію та Фізику: https://info.yavkursi.com/probne-zno Здоров’я вам та високих результатів на ЗНО!
Коментувати