Оприлюднений новий графік проведення ЗНО-2020

Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Оприлюднений новий графік проведення ЗНО-2020

Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.

Відповідний наказ підписаний в.о. міністра освіти і науки Любомирою Мандзій.

Документом визначено графік проведення основних етапів зовнішнього оцінювання.

Проведення основної сесії ЗНО 2020 року

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня:

  • математика — 25 червня;
  • українська мова і література — 30 червня;
  • фізика — 2 липня;
  • іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;
  • англійська мова — 7 липня;
  • історія України — 9 липня;
  • біологія — 13 липня;
  • географія — 15 липня;
  • хімія - 17 липня.

Оголошення результатів ЗНО учасників

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Проведення додаткової сесії ЗНО

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня.

Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Орест
Тільки ЗНО! Тільки ДПА! Знання без корупції! Готуйтесь поки не пізно, бо залишитесь з розбитим коритом.
Taras Lyutyy
Готуймося до ЗНО! Тактика і стратегія - шлях до виграшу https://t.me/physics_is_cool_69/26
Іра
Хай пані Любомира сама йде і складає ЗНО, якщо вона не хвилюється за своє здоров’я.
Віталій
Для Іра: Платіть хабарі за вступ, якщо вам це подобається. Правила безпеки під час епідемії можна вивчити.
Коментувати
Владимир
Замечание. Предвижу ехидные реплики. У меня в семье абитуриентов нет и никто из родственников поступать не собирается.
Владимир
А что случится, если всех, кто пожелает просто записать в университеты. В соответствии с количеством мест. "Излишки" могут быть зачислены вольнослушателями. С последующими вариантами "зачисление - отчисление". Пусть дети, если могут и хотят, учатся и не нужно подвергать их здоровье опасности. Почему мы не хотим считаться с реалиями?
Олександр
Для Владимир: Вы совершенно правы!
Коментувати
Роман
Для Альона: Ось тут, я з вами згідний. Дитина у якої немає знань може вгадати відповідь, а та яка розуміє питання і знає правильну відповідь, але вагається вибрати бо не впевнена.
Діма
Це просто жах. Ситуація з вірусом не нормалізувалася, захворюваність зростає, не всі області підлягають пом’якшенню карантину, а нашим міністрам лиш би ЗНО провести. Якщо проводите його, то тільки в серпні. Невже ви не розумієте, що в червні ще реально зарано його проводити?
Иногда нужно пострадывать
Для Діма: Димас, нужно немного пострадать. Понимаешь?
Nazar
уже 500 лет страдаем, толку то.
Коментувати
Ірина
Цього року для студентів можна було б і відмінити ЗНО. Тим більше, що вони нікуди не поступають, а лише переходять на третій курс свого навчального закладу. А так переживай, як дитина повинна добратися та чи не привезе коронавірус додому після не потрібного для неї ЗНО. А про пробне жодного слова. 300 грн кому перерахували?
Андрій
Для Ірина: Є дуже велике поняття "а лише переходять", лазівка яка використовувалась протягом багатьох років, коли на дитина могла втікти від здачі ЗНО, в коледжі і після цього поступати на бакалавра не проходячи ні одного об’єктивного тесту, який би не можна було "порішати", тому що давайте будемо чесними, навчання в школі, коледжі, 80% університетів Україні, рішається, я сам був студентом, і знаю як це робили, роблять і будуть робити. Тому ЗНО потрібно складати ще для вступу в коледжі, щоб оцінювати явний рівень знань у студентів які отримують державні стипендії за невідповідні їм знання.
Татьяна
По себе людей не судят! Вот из-за таких "решал" так и живём. У тебя детей нет, наверное, что ты такой "умный". Дети на 2 курсе уже изучают спецпредметы и экзамены уже по ним нужно сдавать. Если кто планирует поступать в ВУЗ, тогда пусть задаёт Зно, а если нет, то на фиг оно ему надо!
Коментувати
Alina
Питання, якщо карантин продовжили до 22, то чому проводиться ЗНО, про пробне взагалі не ясно, проводить пробне під час карантину?
Иногда нужно пострадывать
Для Alina: Не задавай глупых вопросов.
Віталій
Карантин вроде смягчённый.
Коментувати
Студент
Для чого це ЗНО для студентів? Ми і так здали ДПА в школах після 9класу, вступні екзамини. Зараз в коледжах, також здаємо екзамини, практики. Не розумію, так важко відмінити, хоч би для студентів! Що нам буде робити? Шукати репетиторів, через те що, і так навчання перегружене спец-предметами! А шкільні завершилися читатися вже давно... Серйозно, тупішого рішення, як ЗНО для студентів щей цього року, коли країна потерпає від пандемії. Я ще не бачив!
Для Студента
Для Студент: ЗНО тобі потрібне, аби ти правильно навчився писати слово ’екзамен’.
Владислав Студент
Мені теж цікаво, чому студентам потрібно складати ЗНО?! Я вважаю, що для них воно - непотрібна витрата часу. Їм й так вистачає навантаження уже професійними предметами, а якщо студент його не складає - його відраховують! Наше Міносвіти хоче мати країну спеціалістів своєї справи, а самі вони навантажують їх шкільними предметами, які їм не знадобляться у майбутньому на такому рівні. Чи наше Міносвіти співпрацює з Міноборони України, що студенти можуть не скласти ЗНО - вони втрачають відстрочку від армії (так як їх відраховують). У нас в Україні майже під час кожного чергового призову йдуть страшенні недобори! Ось тому вони мабуть все роблять проти власного народу!
Андрій
Чому студентам потрібно здавати ЗНО? Тому що 99% всіх хто тікає від нього в так звані "коледжі", в яких можна порішати все що тільки завгодно, ДПА в школі також практично на 90% не об’єктивне, постійні списування, "накритий стіл для вчителів" і тому подібне! І зараз всі хто тут зібрався, і плачиться за ЗНО для студентів, які просто втратили лазівку в якій можна було все порішати від школи до магістра, зібрались тут і ниють що їхню дитину будуть вперше тестувати на власний розум, а не на гаманець батьків.
Коментувати
Марія
Про пробне ЗНО а ні слова. Те, що в пресі написано, довіри не викликає. МОН мовчить. Цікаво, гроши повернуть чи забудуть, як завжди...
Vita
Для Марія: Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року. Відповідний наказ виданий Українським центром оцінювання якості освіти. Оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть зазначені адреси пунктів пробного тестування, учасники тестування отримають 1 червня через особисті електронні кабінети. Для входу до кабінету учасника пробного тестування необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично. Результати пробного тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з інших предметів — до 23 червня.
Коментувати
Nasdta
Нашу країну вже нічого не врятує. ЗНО можна було перенести на наступний рік, коли цей короновірус закінчиться. Учні та студенти можуть пройти ЗНО і на наступний рік. Учні хіба не можуть здати його на першому курсі університету, чи де вони там поступлять? А навіщо студентам, які пішли після 9 класу десь навчатися, потрібно здавати ЗНО я зовсім не розумію. Студенти після 9 класів писали ДПА, потім вступні екзамени. На другому курсі у студентів окрім ЗНО є ще екзамени. Якщо ЗНО зробили для студентів, щоб показати, що ви типо щось робите, то це тупо. У країні зараз така ситуація з вірусом, якщо, звичайно, влада не влаштувала цей цирк з карантином, щоб від чогось відволікти людей. ЗНО це масове скупчення. І дуже велике. Маски, кажуть лікарі, не допомагають. Тим паче буде жарко. А в масках зараз стає погано, а там може і зовсім швидку викликать для дітей будуть. Страшна спека+нерви. І, виходить, воду брати не можна. Бо щоб попити її треба зняти маску. Це просто геніально!!!!
juliatcher
Для Nasdta: "Учні хіба не можуть здати його (ЗНО) на першому курсі університету, чи де вони там поступлять?" Як же ж вони тоді потраплять до ВНЗ? До вишів зараховують за результатами ЗНО. Саме тому його ніяк відмінити не можна
Nasdta
По атестату
Думайте
Для Nasdta: ... по Купленому в рідній школі атестату!
Коментувати
Альона
Не розказуйте анекдотів...ЗНО-це рівень знань...брєд...у мене дитина на англ.мові провалилась на тестах,а твір написала на максимум....який там рівень знань...самий тупий може краще вгадати,бо розумна дитина сумнівається з правильною відповіддю
Віталій
Для Альона: Тут вже питання до вашої дитини. Як так можна тести завалити, а твір написати на максимум?
Макс
А це вам сучасна освіта. Повинен бути індивідуальний підхід. Діти різні... А наші реформісти відносяться до дітей, як до "біомаси"... А тому питання вже точно ге до дитини, яка віртуозно справилася з творчим завданням.
Коментувати
Лидия
ЗНО здати в школах на місцях. Не зводити дітей у регіонах, даби запобігти зараження вірусом. Як колись проводили ДПА. Я вважаю що в освіті меньше корупції ніж у інших галузях. Тому можна довіряти школам на місцях провести іспит.
Думайте
Для Лидия: А Ви таки зацікавлена! Здалеку видно!
Коментувати
Адріан
Я нерозумію чому наша держава настільки перепрошую "туподоходяща". Нашим міністрам освіти важливіша репутація ЗНО. А про дітей вони неподумали. Невже так важко нехай не відміняти а просто поставити середній бал. Росія відмінила свої екзамени, а наша країна я так розумію не хоче цього робити. Чи просто хоче доказати що незважаючи на карантин вони змогли здати екзамени. Якби це виявилось правдою це щераз доказалоб що нашою країною правлять люди яким байдуже на інших. Як ви думаєте ви б відпустили свою дитину на здачу ЗНО в аудиторію де неменше 50 студентів в жару, в масках, а якщо хтось з присутніх є носієм коронавірусу, ви розумієте до яких наслідків призведе це ваше ЗНО і ваші слова -ми маємо піклуватися про репутацію ЗНО- я всеж таки надіюсь що ви або відміните абож поставите середній бал студентам і учням. Якщож всі коментарі з проханнями вам незрозумілі це в котре доказує що нашою державою правлять" ДИБІЛИ"
Вчитель
Для Адріан: В аудиторіях де здають ЗНО сидить 15 а не 50 учнів
juliatcher
для Адріан: що Ви маєте на увазі під "середній бал"? За якими критеріями? За що бал? ЗНО це тести з окремих предметів, результати яких дозволяють вступати до ВНЗ. І так, в кожній аудиторії на ЗНО присутні максимум 15 учнів. Це аж ніяк не близько до 50. А Росія у якості прикладу знецінює Ваш коментар остаточно.
Думайте
Для Адріан: У цьому Вашому короткому тексті зразу бачу 21 помилку. Чи можна Вам довірити долю ЗНО? Питання реторичне...
Коментувати
Елена Глухих-Жила
Я вообще не понимаю - как можно проводить ЗНО в июне - если дети не посещали школу? Они дожны выйти на учёбу, проучиться 2 месяца, и только после этого сдавать! Ничего что у многих детей нет интернета и компьютеров?
Отпуск мне запили
Для Елена Глухих-Жила: Проще отправить личинок проходить сейчас так как 2 месяца обучения это отмена отпусков. Отмена отпусков = денежные компенсации. Кроме компенсаций нужно все равно выплатить отпускные и оздоровительные. Кому это надо? Слишком много геморроя.
Dorian
Для Елена Глухих-Жила: Нема комп’ютерів чи інтернету? Головне що є підручники. За ними хай вчаться. Номер параграфу чи номер вправи вчитель може надіслати совою до будинку в лісі учневі.
Ник
Для Рома: боже да у тебя нет нималейшего права говорить это, я учусь в 11 классе на зм но могу сказать что дома невозможно заниматься с новым материалом, ведь 11 лет нам все росказывали учителя а тут только интернет или учебник. Я же уверен что ты не был на месте учеников которые 2 месяца просидели дома а потом писали зно????‍♂️
Коментувати
Анна
Мне одно непонятно. На кой черт я платила 400 грн, чтобы пробное ЗНО проводили за неделю до основного????????????. Сколько у ребенка времени будет, чтобы подтянуть знания до основного????!!!
Табачник
Для Анна: К ВНО с нуля подготовится меньше чем за год невозможно. Если учился, то необходимо минимум 3 месяца. Это если без репетиторов.
Той, хто склав ЗНО
Дуже сумніваюся, що хтось прочитає мій коментар, але хочу сказати, що пробне зно НЕ показує і близько рівень знань, пробне потрібно для того, щоб знати куди ставити хрестики. Платити за нього 400 грн(я так розумію, що ви за два предмети заплатили?) Не потрібно, і цей тест не покаже вам повністю всі прогалини. І тим паче вам його перенесли аж на місяць. Проаналізуйте ситуацію і готуйтесь. І так, я готувався з укр. Мови за 8 місяців, з вересня, повністю з НУЛЯ. Так що все реально, тільки хто в цьому зацікавлений??? Мати чи майже повнолітня людина ?
Маргарита
Для Анна: Пробне ЗНО потрібне для того, щоб зрозуміти процедуру його проведення, а не для перевірки знань. Тим більше, що завдання на пробному ЗНО завжди легші, ніж на основному.
Коментувати
Рома
Як цього року подають документи абітурієнти пільгових категорій? Можна в електронному форматі чи особисто? Дякую
Петро
Коли має бути здача КРОК М вже 3 червня через 2 тижні, а про рішення щодо здачі цього екзамену ніде не повідомляється ні про відміну, ні про перенесення??? Жодного документа немає! ( лікувальна справа 4-й курс медичного коледжу)
Микола
Для Петро: до нас надійшли списки з кодами і без дати лише ... 06.2020, але сказали по телефону що крок буде
Петро
А про дати нічого ?
Микола
ні
Коментувати
Dorian
Під даною новиною я очкую коментарі стривожених батьків, які бояться проведення ЗНО у приміщеннях але їх не лякає навчання дітей в університетах у невеличких аудиторіях. ЗНО покаже хто чим займався всі попередні роки.
Анжела Ник
Для Dorian: пiдтримаю!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!