МОН офіційно змінило дату початку ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році буде проведено у період з 25 червня до 30 вересня

МОН офіційно змінило дату початку ЗНО

Міністерством освіти і науки офіційно змінені терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.

Відповідний наказ освітнього відомства вже пройшов державну реєстрацію у Міністерстві юстиції та набрав чинності.

Документом передбачено, що зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році буде проведено у період з 25 червня до 30 вересня.

Інші механізми проведення ЗНО, зокрема у частині необхідності проходження ДПА у формі ЗНО для учнів, слухачів та студентів закладів середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, змін не зазнали.

Як відомо, Міністерство освіти і науки розглядало два сценарії проведення зовнішнього оцінювання — з 25 червня по 17 липня, а також 17 серпня по 4 вересня. Наразі старт ЗНО запланований за першим сценарієм — на 25 червня.

Графік проведення ЗНО буде визначений найближчим часом.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vlasti.net/news/310970
Для всех, кто считает правильным не проводить в этом году ЗНО. Внимательно прочтите и посмотрите этот материал. Тогда вы поймете, почему чинуши МОН с маниакальной настойчивостью пропихивают ЗНО. Это очень большие БАБКИ. https://vlasti.net/news/310970 " Дело о фальсификации результатов ВНО затягивают: Семья Ликарчука потратила на суды как минимум $1,5 млн Семья экс-директора Украинского центра оценивания качества образования Игоря Ликарчука, подозреваемого в фальсификации результатов ВНО в 2014-2015 годах, потратила по меньшей мере $1,5 млн на затягивание рассмотрения уголовного дела в судах. Об этом говорится в расследовании «Стоп коррупции».
Саша
Якщо хочете проводити ЗНО , то тільки в серпні. В червні ще зарано. По-перше, ситуація з вірусом не нормалізувалася, по-друге, не всі області підлягають пом’якшенню карантину. Захворюваність ще збільшується, а вам лиш би ЗНО провести. Ви підставляєте під ризик дітей. Деякі країни взагалі поскасовували ці іспити, бо їм важливо здоров’я і безпека, а нашим міністрам все одно. Не скасовуєте - то проводьте його в серпні. Це єдиний оптимальний варіант
vlasti.net/news/310970
Для Саши: ВНО - это кормушка для чиновников МОН, которые имея возможность доступа к бланкам тестовых ответов, окончательно решают, кто какие баллы получит. Пропихивая ВНО, просто переводили денежные потоки от взяток от приемных комиссий ВУЗов к себе-любимым. Посмотрите этот материал: vlasti.net/news/310970. "Дело в фальсификации результатов ВНО затягивают Семья Ликарчук потратила на суды как минимум $ 150 Семья экс-директора Украинского центра оценивания качества образования Игоря Ликарчук, подозреваемого в фальсификации результатов ВНО в 2014 2015 годах, потратила по меньшей мере $ 150 на затягивание рассмотрения уголовного дела в судах. Об этом говорится в расследовании «Стоп коррупции»."
Коментувати
Тетяна
Буковина, Волинь та Рівненщина не відповідають умовам послаблення карантину. Що там робити з ЗНО???
Дмитро
Зараз ЗНО і ДПА разом, а в атестаті має бути прописане ДПА. Відповідно ВРУ мала би ВРУ внести спочатку зміни щодо повної середньої освіти, а саме проведення ЗНо, а тоді відмінити ДПА в цілому, бо з нього - користі 0,0.0001%. А відмінили ДПА тілький для початкової та базової середньоі освіти. Вони мали це зразу із введенням карантину зробити. А зараз це пізно зробити. А ВРУ побуло 2 дні у звичному режимі й утекли, налякавшись коронавірусу. Хоча стара система взагалі - жахлива, а нова має занадта багато дірищ.
)))
В нормальних країнах ЗНО не проводять,скасували все,а зно бідне МО не може)проведіть хоча б в серпні
Аня
ЗНО потрібно проводити в серпні , в червні зашвидко , великі ризики . Тим більше можливості нормально готуватись не було та зразу після карантину ,який тривав більше двох місяців йти на зно і ризикувати заразитись - це страшно . Буде правильно ,як зно проведуть у серпні .
Евеліна
Для Аня: погоджуюся. Якщо не хочуть його скасовувати, то нехай проводять в серпні. Ситуація з вірусом ще не нормалізувалася. А під ризик підставляють ще по суті дітей
Коментувати
Кирилл
В принципе, могли уже сделать как в других странах СНГ, что люди, которые не поступают в стране освобождаются от ЗНО и им выдают аттестат с их годовыми оценками.
Анна
Решение правильное, но детей, которые планировали поступать за границу - жаль. Их там никто ждать до конца сентября не будет, так что или в местные ВУЗы или год пропускать
Олена
Дітям вже набридло і нам батькам очікувати від наших міністрів оптимальних рішень. Нехай тепер зберуть персонал ЗНО на 25.06 по 30.09. Скільки можна знущатися над дітьми і вчителями.
Vano
Для Анна: Думаю,у закордонних вузах зроблять поправку на карантин і все буде добре
Андрій
На превеликий жаль, ніяких поправок, наприклад, у ВУЗах Франції, Німеччини, Нідерландів не збираються робити. У них все чітко організовано. Не те що в Україні.
Коментувати