Києву потрібно два тижні, щоб відкрити садки і школи

Відкриття садків та шкіл стане можливим не раніше ніж через 10-14 днів після рішення уряду

Києву потрібно два тижні, щоб відкрити садки і школи

Столична влада готується до відкриття закладів освіти і вже затвердила регламент підготовки садочків та шкіл для початку їх роботи.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

За його словами київська влада розуміє, що відкриття дитсадків є критично необхідним для багатьох людей.

«Міська влада затвердила регламент підготовки садочків та шкіл для відкриття після карантину. Ми користувалися рекомендаціями наших колег із Китаю та Південної Кореї, які розробили максимальні заходи безпеки в дитячих закладах. Регламент передбачає чітку черговість заходів та суворе дотримання санітарних норм. Підкреслю: з моменту, коли уряд дозволить розпочати процес відкриття закладів освіти, нам потрібно буде приблизно два тижні. Щоб ретельно підготувати школи та садочки до відновлення роботи», – наголосив Кличко.

За його словами, відкриття садків та шкіл буде можливим для відвідування не раніше, ніж через 10-14 днів після рішення уряду. Сьогодні головне – створити безпечні умови для дітей.

«У закладах освіти вже здійснили частину необхідних заходів для відновлення роботи. Зокрема, перевіряють працівників на можливе захворювання. Проводять також інструктаж персоналу щодо роботи в нових умовах та дій у випадках виявлення інфікованих. Освітні установи закуповують миючі засоби та дезінфектори, інші необхідні матеріали. І дуже важливо: батьки теж повинні свідомо ставитися до ситуації, в якій працюватимуть садочки та школи. І надавати правдиву інформацію про стан здоров’я своїх дітей та інших членів родини. Садочки не повинні стати новими осередками захворювання!» – наголосив Віталій Кличко.

Як відомо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про перехід до другого етапу виходу з карантинних обмежень з 22 травня цього року. Згідно з рішенням уряду, з 25 травня буде відновлена робота метрополітену, а також дитячих садків.

Освіта.ua
20.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
А хто це і як перевірить працівників на можливе захворювання , якщо навіть працівників медичних закладів не можуть перевірити?!?!?! Очкозамилювання і брехня!!!