МОН просить уряд відкрити заклади вищої освіти

Міністерство освіти звернулось до КМУ з проханням частково відкрити виші для здобувачів освіти

МОН просить уряд відкрити заклади вищої освіти

Міністерство освіти і науки звернулось до Кабінету Міністрів з проханням внести зміни до постанови № 211 та  частково відкрити виші для здобувачів освіти для проведення певних заходів.

Про це, під час проведення онлайн-конференції, сказав заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

«Ми в міністерстві ще минулого тижня розробили пропозиції змін до 211 постанови. Зараз вони надіслані колегам по уряду, до головного санітарного лікаря, до Міністерства охорони здоров’я, де ми просимо враховуючи всі звернення закладів, які надходили, не лише нашої сфери управління, але і міністерства культури, щоб ми відкрили відвідування закладів освіти, в тому числі закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти, для проведення певних заходів», - сказав Єгор Стадний.

За його словами, що йдеться про дипломну підготовку, проведення лабораторних робіт, тренажерних занять, проведення атестації, у випадках неможливості її проведення у дистанційній формі.

«Наші пропозиції змін до постанови зараз розглядають у Міністерстві охорони здоров’я. Найближчим часом ми поінформуємо про результати розгляду», - заявив урядовець.

Освіта.ua
19.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зоряна
Чи будуть з вересня працювати в звичайному режимі університети структури МВС? Дякую
Студент
А що робити людям, що спочатку виїхали з гуртожитку і тепер не можуть просто елементарно забрати звідти речі, бо керівництво університету вирішило нікого не пускати, хоча люди там живуть зараз. Куди писати ? До кого звертатися? У декого там абсолютно всі літні речі та взуття, купа документів та конспекти, що необхідні для складання успішної дистанційної сесії. Підкажіть, будь ласка, може хтось з таким стикався.
Анна
Для Студент: У меня такая же ситуация. Никто не хочет нормально объяснить. Не могу попасть в общежитии забрать вещи. Ещё до этого в комнате, как мне сообщили, течет потолок. И сейчас никто не собирается ремонтировать крышу.
Коментувати
Інна
Гуртожитки - це окрема СТРАШНА сторона навчання, дистанції ні хто не зможе дотримуватися, велика кількість людей і великий ризик для здоров’я.
Інна
А як студенти доїдуть до навчальних закладів, якщо транспорт між обласними центрами не буде працювати. Багато студентів навчаються далеко від домівки.
Олександр
А ось Кембриджський університет першим в Британії скасував всі очні лекції на весь майбутній навчальний рік через коронавірус. https://www.pravda.com.ua/news/2020/05/20/7252378/
Олена
Для Олександр: Але праактичні і лабораторні не відмінені
Коментувати
Анна
У сина захист диплому 19 червня. А диплом не готовий в практичній частині бо потрібна лабораторія. Якщо карантин продовжать, як бути?
ДепартаментДюсолей
Для Анна: А для чого було вашому сину вибирати собі таку складну тему диплому в період карантину? Чи його змусили це зробити? Чи ви просто провокаторша тут на сайті?
Алла
Тема диплому вибиралась раніше, ніж розпочався карантин. При чому ттут провокації. У мене син також пише диплом. Проблема- звязок з науковим керівником. Відморожується та і все. І я нічим не можу допомогти.
ДепартаментДюсолей
Для Алла: До вашого відома тему диплому можна змінити в наказі, якщо є на то вагомі причини. А карантин - це вагома причина. Так, що не треба тут провокацій. Якщо ви не освідомлені в юридичних аспектах, то не потрібно писати дурниць!
Коментувати
Аріель
Мабуть захотіли в МОН другу хвилю захворювання на короновірус організувати в країні? Інакшого пояснення важко знайти.
Ольга
Для Аріель: а Вас не бентежить те, що відкриті ринки, ресторани, торгові центри, невже там менше людей?. Їх багато і ніхто не дотримується дистанції!! В виші можна забезпечити дистанцію!!!!
Аріель
Для Ольга: Ви певно ніколи у Виші не були, раз говорите таку нісенітницю?
ренат
А ты был клоун? Я вот не доволен что проебал половину года не понятно почему... Уже клубы работают а у него лоховирус в голове... Ужас все умрем в университетете
Коментувати
Віконт
Cтранное представление подало МОН правительству. Особенно после заявлений что до 1 сентября никаких занятий. Видать эти, как говорят, сосорята что то замыслили?
Декан
Я так розумію "окремі випадки" це написання "крок 2", центр тестування боїться залишилися без коштів, який виплачує їм ЗВО. Зараз з’їдуться студенти випускних курсів ЗУ всієї країни і через 2 тижні ми будемо мати другу хвилю захворювання у два рази більше, зараз МОЗ навмисно занижує випадки нових захворюваннь, лікарні переповненні...
Тетяна
Для Декан: окремі випадки це "дипломну підготовку, проведення лабораторних робіт, тренажерних занять, проведення атестації, у випадках неможливості її проведення у дистанційній формі, в основному мистецтво"
Коментувати
Дмитро
Люди добрі. Це стосується лише окремих випадків. Читай статті повністю, бо заголовки не завжди відповідають змісту.
Лернер
Не дай Бог, зараз відмінити карантин у Вузах. Це скупчення молоді в гуртожитках- це сотні хворих зразу, те що діється в келіях монастирів, в дівчачому інтернаті в Києві. Стадний недосвідчений працівник, не прогнозує наслідків.
Тетяна
Для Лернер: це стосується лише окремих випадків і випускних курсів. Решта студентів продовжує бути на карантині.
Дмитро
Люди добрі. У даному випадку Лернере (Лернеро). Це стосується лише окремих випадків. Читай статті повністю, бо заголовки не завжди відповідають змісту.
Арчи
Вы больные там? Лоховирусные дайте нормально учиться...
Коментувати
Тетяна
Зараз у виші почнуть з’їжджатися студенти з усієї України та розвозити коронавірус. Можна було б завершити навчання дистагційно.
Людмила
Для Тетяна: Так, згодна. Крім того, навіть зараз, коли немає студентів, працівники не дотримуються карантинних норм, більшість без масок і не переймаються дотриманням дистанції.
Дмитро
Люди добрі. У даному випадку Людмило і Тетяно. Це стосується лише окремих випадків. Читай статті повністю, бо заголовки не завжди відповідають змісту.
Рома
А ты вирус не розвозишь?
Коментувати