Дитсадки запрацюють з 25 травня, - прем’єр-міністр

При відкритті закладів дошкільної освіти уряд працюватиме спільно з місцевою владою

Дитсадки запрацюють з 25 травня, - прем’єр-міністр

З 25 травня Кабінет Міністрів планує дозволити роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

За його словами, при відкритті закладів дошкільної освіти уряд працюватиме спільно з місцевою владою.

Очільник наголосив, що модель адаптивного карантину – це модель, коли скасовуються обмеження, запроваджені на рівні держави, але при цьому уряд працює спільно з місцевою владою, яка буде дивитися, чи відповідає епідеміологічна ситуація в регіоні критеріям Міністерства охорони здоров’я.

Як відомо, Міністерство охорони здоров'я оприлюднило проект рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину.

Освіта.ua
19.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вика
Люди да очнитесь наконец! Складывается такое ощущение что те кто против, вообще не имеют детей, либо они уже взрослые. Если говорить про "рано" то транспорт возобновляют зачем? Или там риски маленькие? Дети идут в сад, потому-что родителям нужно работать! Чтобы этих же детей кормить, одевать, чтобы эти же дети ни в чем не нуждались. Работать с детьми дома невозможно! Конечно страшно заболеть, не дай Бог, но что делать? Мой ребенок дома с ума сходит... Его тянет к деткам.
Родитель
Я мама, яка чекає відкриття садочків. По перше, у нашому регіоні захворюваність менша, аніж в інших. По друге, чоловік працює весь час карантину. Я на дистанційній, але роботодавець вже так продовжувати далі - не згоден. Якщо сади не запрацюють принаймні с 01.06 - у мене буде єдиний вихід - звільнитись. Родичів, які б приглянули за дитиною 8 годин в день - в нас немає. Знайти гарну няню не так просто та й вона не безкоштовна (а це вся моя зп - на хвилинку). Усі засоби профілактики, про які говорять, впевнена будуть купувати батьки (як і все інше). В цьому проблеми не бачу. В нашій групі максимум буде 10 дітей. Це не яслі. Діти навчені мити руки і не облизувати іграшки. Згодна з думкою Комаровського: хто має захворіти, той захворіє не сьогодні, так через місяць.
Аріель
Для Родитель: Займися вихованням дитини вдома, робота нікуди від тебе не втікне. Якщо не звільнять зараз тебе, то звільнять потім. Ти ж так про захворювання розмірковуєш?
Наталя
Якщо звільняють з роботи , то за що ж жити тоді. Ви так пишете бо не знаєте проблем матеріальних і що таке коли нема за що хліба навіть купити
Коментувати
Аріель
Хах, а батьки хитрі. Самі хочуть на роботу напевно, а дитину віддати в дитсадок до вихователів в яких мізерна зарплата і нехай вони ризикують своїм здоров’ям? Діти то легко переносять той вірус.
Ксю Ксю
Для Аріель: Не все такие родители, так что не нужно грести всех под одну гребёнку. А вы не задумывались, что возможно маме необходимо обучение проходить. Допустим на права задавать. Если у вас все хорошо, то это не значит, что и у всех так же. А если вы являетесь воспитателей и не хотите работать-меняйте профессию. И почему раньше (до эпидемии) воспитатели не боялись принимать больных детей (с гавкающим кашлем, зелёными соплями). Корона вирус уже давно витает между нами, а сейчас подняли ажиотаж. П. С. У меня ребёнок до карантина ходил в сад и неделя в садике 3 недели на больничном
Аріель
Для Ксю Ксю: О, если на права сдавать, это конечно весомая причина. Тут надо разрешить правительству даже поездки в Европу, а вдруг ты с этими правами еще пожелаешь учится ездить по Европе. І мова не йде добре чи зле комусь. Мова йде про те, що недоцільні відкривати саме зараз садочки. Це ідіотизм. Тоді не потрібно було на два місяці вводити карантин, адже якщо зараз відкрити садочки, то всі ці карантинні заходи знівелюються. Але таким, як ти/ви того не зрозуміти. У вас же НАДВАЖЛИВІ права слід отримати!
Коментувати
Ірина Костюкова
Ми раді бачити наших дошкільнят. Але як виконати пропозиції МОЗ в умовах сільської місцевості ? Де взяти кошти на термометри, антисептик, маски для працівників?
Аліна
Приведуть,в першу чергу,ті батьки,які не працюють і втомилися вже від своїх діток. І вони не думають про те,що їх дитина може захворіти,їм зараз головне аби їм було куди віддати дитину. На мою думку,якщо відкривати садки,то лише для тих сімей,де обоє батьків принесуть довідку про те,що вони працюють
Оксана
Для Аліна: а якщо один з батьків працює не офіційно, а таких половина від всього працюючого населення, їм що, не ходить на роботу, не їсти, не пить, не сплачувать комуналку, діти їхні також їсти не хочуть?
Домініка
Оксана, якщо один з батьків працює неофіційно ,він ж податок не оплочує? А чого у вихователя ,який з вашою дитиною цілий буде в садку знімають за місяць 2000грн податку? РАХУЮ ПРАВИЛЬНО ,ЩОБ БАТЬКИ ПРИНЕСЛИ ДОВІДКИ З РОБОТИ ,ЩО ВОНИ В ЦЕЙ ПЕРІОД ПРАЦЮЮТЬ
Коментувати
Аріель
Походу батьки вже втомилися від своїх дітей і терміново хочуть їх відправити в дитсадки!
Людмила
Для Аріель: гадаю що дитячі садки відчиняти зарано причин дуже багато і ви всі їх добре знаєте
Аріель
Для Людмила: Так я про те і пишу. Просто батьки вже хочуть побути без дітей пів дня!
Коментувати