Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури

Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, проведення якого відбулось 23 травня 2019 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Тест з української мови і літератури містив 58 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 104 тестових бали.

Мовний блок тесту, виконання завдань якого буде зараховано як державна підсумкова атестація з української мови, містив 34 завдання, за правильне виконання яких можна було отримати 68 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЗНО з української мови та літератури встановлений на рівні 23 тестових балів.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими (мовними) освітніми потребами встановлений на рівні 14 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати тестування будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 17 червня.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з української мови у шкалу 1-12 балів:

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчителька
Слава ютубу, соцмережам. комп‘ютерним іграм та вседозволеності на уроках, батько осам! Чого дурний - бо бідний, чого бідний- бо дурний! Один із проявів феномену української нації!
Максим
Шановні освітяни, коли ж ми вже будемо писати без помилок? "23 освітніх балів", а треба 23 освітні бали!
Кромвель
Трагічні підсумки Зно з мови. Яка причина? Предмет не потребує дорогої мтб, все необхідне є. Отже— програма для філологів, а не для інженера . Тести хибні. Вчителі деградовані: домашні завдання не перевіряють, з дітьми не працюють, самі не готові до Зно... І ще- необхідно диференціювати негайно завдання. Одні тести для гуманітаріїв, інші для роботяг , будівельників... Уряду слід розібратись!!!
Іван
Хочу дуже подякувати людям, які ввели ЗНО і які розробляли тести. ВИ МОЛОДЦІ!!! Це найкраще, що було зроблено в освіті за всі роки незалежності. Ця реформа фактично викорінила корупцію при вступі. Немає необ’єктивності в оцінюванні. Всі у більш- менш рівних умовах, як і має бути. Критика на вашу адресу лише доводить, що ви дійсно робите щось важливе. НІколи не буває так, щоб щось подобалось абсолютно всім. Тепер в універ не поступити, якщо зовсім обділений розумом.
Ната
Для Іван: не доводьте усім про рівність умов. Їх просто немає. Діти сільських шкіл не зможуть без хоршого репетитора досягнути високих результатів з трьох предметів. Діти приватних шкіл, гімназій чи спеціалізованих шкіл отримують набагато вищий рівень знань. І звичайно, це незалежить від кваліфікації та досвіду вчителя, основна причина - надзвичайно мала кількість годин з окремих предметів. Знаю з власного досвіду, коли в сусідній школі в 10 та 11 класах по 5 годин історії України, а у нашій - по1.5 год. Тож про яку рівність Ви ведете мову? Роблять усе ,щоб закрити доступ до Університетів дітям сільських шкіл. Наведу приклад з власного досвіду. Учениця сільської школи здобувши перемогу у 3 турі Всеукраїнської Олімпіади, безпроблемно вступила до однієї з престижних гімназій міста. Вона отримала декілька районних перемог та одну - обласну, була включена в обласну команду Юних істориків, де брала участь у Всеукраїнському турнірі+ займалась з репетитором. Результат ЗНО -194б .
Іван
Для Ната: Якщо в XXI столітті людина каже, що вона щось там не може вивчити, то сором такій людині. Є інтернет, бібліотеки... Інформації у вільному доступі хоч відбавляй. Якщо вчитель не вчить нормально- сідай і вчи сам, якщо хочеш досягти чогось, а ні- іди в бурсу. Інфи і підручників повно в інтернеті. Звісно цей метод добрий, якщо вмієш читати. Люди цілі професії по інтернету освоюють зараз. Соромно таке писати. Як гру в інеті найти, то це будь ласка, а як підручник...
Тіна
Ви думаєте бурса це рівно 0!Якщо ваша дитина хоче навчатися ,то і в бурсі отримає належні знання ідобрі результати із зно!
Коментувати
Мустафа Абдель Азиз
Как можно узнать свои результаты N
Влад
Для Мустафа Абдель Азиз: в особистому кабінеті
талян
https://zno.testportal.com.ua/info
Коментувати
Учитель
У мене виникло запитання, чому батьки та вчителі мовчать, що в питанні на виявлення частини мови іменник-числівники ніхто не почав обурюватися. В правописі зазначено третина, четвертина це слова (не вказано іменник чи числіаник). Чому за цей бал не боролися, комусь не вистачило бала для перемоги
талян
я сдав зно з укр м на 100 балов я можу подавати документи до внз .
Влад
Для талян: так якщо і інші не менше 100
DHP
Для талян: а може не варто? Є стільки гарних професій де наявність мізків необов’язкова
талян
ахах талян по приколу так подписался ). в мене физика 140 балов и матимат 107 я в школу проходил по приколу. и хочю пойти заниматься ремонтом техники от обичной там чайники и до сложной компов я люблю таким заниматься я не говорю о бюджетном месте просто что б не буть бомжом а в пту большая часть полних идиотов и нормальних знаний я там не получю
Коментувати
Яна
Я мама яка залишилась в легкому шоці від перевірки твору по ЗНО моя доця получила більш менш нормальний бал, але твір даже по їх критеріях оцінювання, без перевірки орфографії, яку завтра перевірят спеці, теж є сумневи що в такому невеличкому тексті мала зробила більш 17 помилок , по пункту 3а де ідеться про приклади з літератури в неї є два повному обсязі маємо 0 що це? Завтра після перевірки буде апеляція
DHP
Для Яна: чорт. А мені як мамі в 2017 році навіть в голову не прийшло оцінки перевіряти. Отримав си 181 бал. Та й усе. Навіть не дивились що і як там зарахували. Просто пораділа з дитиною
Гість
Для Яна: Шановна мама, порадійте за дитину, що вона пише грамотніше за Вас. У Вашому коротенькому коментарі помилок точно більше 17)
Коментувати
Сирота
Після таких результатів Зно треба відправити у відставку і позбавити всіх звань і посад причетних до програм і складання тестів з украінськоі мови ! Це тема для парламенту і уряду!! Школи немає!!!
Іван
Для Сирота: Так проблема не в тестах, а в якості підготовки в школі.
Коментувати
Платон Ворона
Програми з украінськоі мови пишуть ненависники країни! Хіба допустимо, щоб 50 тисяч дітей отримали двійки!!! Потрібно щоб це питання було розглянуто на РНБО негайно!!! Треба судити Мон, директорів, вчителів- всіх, хто допустив такий ганебний результат!! Сотні тисяч українців будуть ненавидіти свою мову, країну із- за тупості владців, горе -вчених , придурених авторів програм,ледацюг в школах.... ГАНЬБА!!!! Це явище- гірше путінської агресії!!!
Влад
Для Платон Ворона: а 265 тис здало! Вчитися треба, а не штани протирати!
Вікторія
За що судити вчителів? Суспільство претворило їх на обслугу, примусило надавати "освітні послуги". Дійсно, ВЧИТИСЯ ТРЕБА!
Черкащанин
Судити Нероб, ледарів і тих , хто придумав дурну, неадекватну програму!
Коментувати
Володимир
Шановні освітяни, коли ж ми вже будемо писати без помилок? "23 освітніх балів", а треба 23 освітні бали!
Seym
Для Володимир: яка ружніца?
Коментувати
Марина
У меня результат по укр.яз. - 153,0.. Насколько все плохо?.. помогите разобраться.
Влад
Для Марина: буде видно тоді, коли вступив чи не вступиш на державне.
Коментувати
Елена
Сегодня с 4:00 до 10:00 все прекрасно работало)))) Кто рано встает... как говориться
Богдан
Для Елена: Чому ти вийожуєшся москалиха товстолоба.
Коментувати
Дима
Я тоже не могу зайти ./
Валерий
Где можно увидеть итоговую таблицу с баллами пофамильно? Итоговые результаты по школам Украины? Есть такая информация?
Влад
Для Валерий: немає
Юрий
По школам будет в районе августа. Пофамильно - естественно нет, єто конфиденциальная информация.
OKSANA
По школах уже є таблиця з балами на кожного учня. Але за спец.програмою з паролями і логінами у дирекції.
Коментувати
Lanka
Чомусь не заходить на інформаційну сторінку,не знаю в чому причина. В кого ще не заходить?
Богдан Шершень
Для Lanka: у мене також.
Roman
Напевне так і не підняли ще сервер.
Ганно
Не заходить(
Коментувати
ЯраЯра
Проходной балл ЗНО-2019 на бюджет: пороговые баллы на контракт https://www.lawportal.com.ua/minimalnyiy-prohodnoy-ball-zno-budzet-kontrakt.html
Илья
Для ЯраЯра: там сайт сломан, ахахаха, зайти вообще не могу с любого устройства в личный кабинет.
Елена
Сегодня с 4.00 до 10.00 прекрасно все работало)))) соньки))))
Богдан
Знову ти тут
Коментувати