Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали

Експертна комісія встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з української мови і літератури

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали

13 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2019 році дорівнюватиме 23 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було ухвалено під час засідання, що відбулось у Міністерстві освіти і науки.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими (мовними) освітніми потребами встановлений на рівні 14 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури складає 53 613 осіб, що дорівнює 16 % від загальної кількості учасників тестування.

До 14 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови, дорівнює 68 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Набрано тестових балів 27 із 104, результат за шкалою 100-200 б - 107 балів, ДПА набрано тестових балів - 17, ДПА результат за шкалою 1-12 б - 4 бали. Підкажіть, будь-ласка, нам закрита дорога в ВУЗи чи є шанси?
Наталія
додам до вказаного вище, що мова йде про учня звичайної школи, тест з української мови та літератури
Коментувати
999
Доброго дня! Як це можна зрозуміти,син вчиться у коледжі ,здав зно з укр.мови та літ. На 23 бали(прохідний разом із питаннями з літ.) ,а тля коледжу з мови набрав13 кажуть не здав ,що робити?Поясніть будь—ласка.
Тася
Для 999: в атестаті за ДПА з української буде 3 бали, в університет документи подавати може.
Коментувати
Олена
Як можна побачити скановану копію бланка Б з української мови й літератури? У дитини одна(!!!)помилка в тестах, проте за твір 13 б з 20б можливих. Це ж абсурд!
Юлия
Для Олена: загрузите с личного кабинета, в нем все есть
Махмут
В мене на копії бланків Б не видно відміток у полі екзаменаторів взагалі
Коментувати
Татьяна
Когда будут ответы и где их можно будет посмотреть ?писали до 13-го , или ждать завтра ?
ГРС ЛДУФК
Для Татьяна: Правильні відповіді публікуються на цьому сайті на наступний день після ЗНО з певного предмету. А офіційні результати вже завтра мають з’явитися на інформаційних сторінках учасників ЗНО.
ммм
Для Татьяна: https://osvita.ua/test/
Коментувати
Мирослава
Добрий день. Скажіть будь ласка скільки правильних відповідей треба для ДПА з української мови
palama
Для Мирослава: 23
Тася
https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/ukrainska-literatura/tablytsya-perevedennya-testovyh-baliv-zno-z-ukrajinskoji-movy-i-literatury.html
Коментувати
Вячеслав
Если я учусь в колледже и писал зно в форме дпа значит мой пороговый бал 14? Или будет отдельный пороговый бал?
Птица
Для Вячеслав: Нет, пороговой балл 14 сделан для национальных меньшин, для которых украинский не родной. Для вас как и для всех остальных порог 23 балла
Наталья
ДПА - только укр.мова, там другие балы. В том году было 16 А 23 бала это для укр мова и лит
Андрій
Ні, для них пороговий бал точно менший ніж 23, так як для них потрібно виконувати лише завдання з мови (література ним не враховується)
Коментувати
Андрій
Таке питання... ’’Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими (мовними) освітніми потребами встановлений на рівні 14 тестових балів.’’ Це про кого іде мова?
Птица
Для Андрій: дітей на заході, які вчилися не в українських школах
ммм
Для Андрій: "для цьогорічних абітурієнтів з Одеської, Закарпатської і Чернівецької областей, які навчалися у школах з румунською, угорською і молдавською мовами, збільшили шанси вступити до українських навчальних закладів. Учасникам ЗНО встановили адаптивний поріг на рівні від 14-23 балів. Ці бали їм перерахують у 100 рейтингових балів." https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/stalo-vidomo-skilki-abiturientiv-ne-sklali-zno-z-ukrainskoi-movi-ta-inshih-predmetiv.htm
Коментувати
Дана
Будь ласка ,скажіть коли буде відома шкала переведення балів і балу для ДПА?
Єгор
Для Дана: До 14 червня
Дана
Сьогодні вже 13 (Уже має бути .Скиньте пліз ссилку на сайт ,коли з’явиться буду вдячна
Коментувати
Жанна
Коли ж буде оприлюднена Таблиця переведення тестових балів у 1-12 шкалу з української мови?
Дана
А шкала ДПА і рейтенгова шкала ,коли буде?,,,,??,?,,?