7% учасників не з'явились на ЗНО з математики

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили дані явки учасників ЗНО з математики

7% учасників не з'явились на ЗНО з математики

На зовнішнє незалежне оцінювання з математики, яке відбулось 11 травня, не з'явились майже 7% зареєстрованих учасників. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

«За оперативною інформацією для проходження зовнішнього оцінювання з математики з’явилося 93,12 % від кількості зареєстрованих учасників, не з'явилося – 6,86 %, не були допущені до участі в тестуванні (прийшли на пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання без документів) і запізнилися – 0,02 %», - йдеться у повідомленні.

Також у Центрі нагадали, що для участі в тестуванні з математики було зареєстровано 132 169 осіб. До проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування було залучено 22 883 особи.

Освіта.ua
11.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
liudas9
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Ne_vrahovuvannya_zavdannya_32_z_ZNO_testu_z_matematiki_u_DPA_ocinyu/?cdMcIkb Люди!!! Підписуйте петицію!!! Потрібно набрати якомога більше голосів. Подібну петицію про ЗНО з історії уже підписали тисячі, а ми тільки ділимося розв’язками і обмінюємося думками. Потрібно діяти!!!
наталія
Цікаво, який пороговий бал буде в цьому році?
ТАРАС
Для наталія: 10
Коментувати