Визначено результати ЗНО з математики

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з математики

Тестування з математики відбулося 11 травня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 132 тисячі осіб.

Сертифікаційна робота містила 33 завдання, на виконання яких було відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, – 62.

Пороговий бал склав/не склав тесту з математики встановлений експертною комісією на рівні 9 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких склав 8 балів включно або нижче, вважаються такими, хто не склав тест, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з математики та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вишів під час вступної кампанії.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного предмета.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з математики будуть враховані як державна підсумкова атестація, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

У випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з математики у 200-бальну шкалу 2016 року:


 

Таблиця переведення тестових балів з математики у шкалу 1-12 балів:



Для отримання інформації про вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2016 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
26.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Працюю волонтером у будинку україно-німецької дружби та співробітництва, маю тісні зв’язки із Гете-інститутом в Україні та в Німеччині, а також працюю із багатьма фондами, у яких у діяльності є напрямом у тому числі і співробітництво у галузі студенцтва, культури, освіти та ін. Ніколи не думала, що мій син, складаючи іспит з німецької, та написавши її непогано - всього лише 6 помилок та бал за відкрите питання майже максимальний - отримає настільки низький згідно із таблицею бал, а якщо порівняти з іншими дітьми з такою ж кількістю помилок в англійській, то вийде більше 10 конкурсних балів різниці на користь усіх інших мов. Цей іспит складався як третій і не профільний, маючи за мету як раз конкурувати з англійською, бо інші хлопці за англійську із 12 помилками мають такий самий бал до вступу у ВНЗ. Це обов’язково я розповім як знущання над німецькою мовою, усюди, де працюю, і навіть попрошу аудієнцію у консула ФРН, нехай знають про "дружні" стосунки між нашими країнами. Це ганьба!
Микола
Для Олена: Проявіть кмітливість, а не панікуйте. З німецької мови майже 15% всіх абітурієнтів зробили менше 6 помилок. Тому 6 помилок на загальному фоні пристойна помилка. З англійської мови менше 6 помилок зробило менше 2%, тому 6 помилок на загальному фоні досить мало. Бал ЗНО є рейтинговим і відображає ваш результат співвідносно інших результатів. Якщоз німецької мови замикаючи 15-17% кращих вступників ви отримали 184 бали, то з англійської мови ті, що замикають той же відсоток кращих, отримують 175-177 балів ЗНО. То це ще кого ліберальніше оцінювали? Тут навпаки німецьку мову оцінили краще. Адже щоб отримати з німецької 180+ треба бути досить бути в перших 20% за знанням німецької, а для отримання 180+ з англійської мови треба бути в 12% кращих. З цієї точки зору все правильно оцінили. Навіть зважили, що німецьку мову писало менше людей, і оцінили ліберальніше. Тим паче бал ЗНО за означенням і є рейтинговим. Тому просто міркуйте логічно і не шукайте причин в інших.
Коментувати
ірина
Дуже цікаво,куди зник текст про несправедливе оцінювання з математики в цьому році від ІРИНИ,на який написала коментар Наталья щодо стистеми оцінювання?Мова йшла про медалі,які в цьому н.р.просто знищили ,так,як і знищили дітей Мова йшла і про те,що золота медаль дається при 10,11,!2 балах То чому ж срібна дається тільки при 9 балах Де ж справедливість?При таких неймовірно складних завданнях з математики,які підібрані для шкіл різних рівнів,- однаковісінькі...Це просто свідоме "нищення цвіту нації"Якось же потрібно прибрати "свої огріхи"щодо непродуманих завдань,однакових і для профільних,і для шкіл гуманітарного спрямування.Поверніть дітям медалі! Дозвольте з 8 видавати срібло...Кожна людина повірить у справедливість діючої влади! Усе ж мені думалося ,що новий Міністр освіти Лілія Гриневич зверне увагу на попередній текст і виправить недолугу ситуацію (А ми ,вчителі,її прихід на посаду сприйняли дуже схвально) Але ні ,виявляється і при переписці є цезура Тут хоч скаржся, хоч не...
!!!
Для ірина: Якщо всім з 8 та 9 балами давати медаль, то медалістів буде багато. В інституті медаль нічого не значить, навіщо вона вам, для звітності???
Влад Галицкий
та ну, для тих хто дійсно гідний отримати зололту медаль завдання не повині були бути важкими. Тестові завдання взагалі на ізі, говорячи про себе не зробив жодної помилки в них. А для того щоб підтевердити медаль достатнь було зробити тести і декілька і дві задачі, за 3 ГОДИНИ це більш, ніж реально
Коментувати
Алина
Когда будут электронные копии бланков? Почему так затягивают?
Алина
Возможен ли вариант пересмотра системы оценивания и что нужно для этого? Может собрать подписи?
лана
Для Алина:Поддерживаю .Почему все молчат ,так занизили баллы по математике просто ниже плинтуса,и почему в Дпа отменили 32 и 33,а в Зно оставили.Нужно добиваться чтобы 32 и 33 отменили,эти задания смогли решить всего около 100 человек.
)))
Тоді і англійсьу треба писати 2х рівневу.
)))
А з чого ви взяли, що 32 завдання не входить до ДПА? А 33 і так не входило, що відміняти?
Коментувати
Наталья
Согласна с несправедливым оцениванием математики в этом году.Таблица близка к углубленному уровню 2015. Все таблицы предыдущих лет начинались с 100 балов. Изменили критерии оценивания,ДПА соответственно ниже.Я сравниваю учеников предыдущих лет с учениками этого года.Не могу сказать ,что они слабее.Учитывая,что математику сдавали не все,а те,кто считал способным ее сдать. Система оценивания должна быть пересмотрена! За столько лет проведения ЗНО пора выработать четкую систему,ввести в программу часы для подготовки,дать точную литературу или разделы в учебниках.Забрали месяц подготовки,карантины,постоянные смены программы,а теперь ругаем учителей и детей.Давайте все упорядочим ,а потом будем строго оценивать. Я не школьный учитель,просто болит душа!!! А вообще хватит просто жаловаться давайте действовать.
vita_nuova
Вважаю ненормальним дві речі: 1) Сміховинний поріг 9 балів. Навіщо вузам студенти, які не розуміють, наприклад, розташування прямих і площин у просторі. 2) Жахливе шкалювання. Без розв`язання надскладних непрограмних завдань 32-33 учень отримує лише 190. А ще без 31 – 185.
ВИПУСКНИК
ЛЮДИ ХТО ОТРИМАВ електронні копії бланків ЗНО Відгукніться і поділіться як ви це зробили дуже треба, адже скоріш за все буду подавати апеляцію
ЗНО
Желаю что бы центр образования и жирная шлюха которая там сидит и продает зно сдохла !
Іра
Висловлю і я своє "фе". Для чого було розписувати, як будуть оцінювати 3 рівень (за кожен правильний крок-1 бал), якщо це брехня. Дитина за всі останні 3 завдання - отримала всього 3 бали. Репетитор відзначив балом кожен крок. А це все дурня. Свою 10 в школі дитина підтвердила. Але як то: 46 тестовий бал -182 ,47 -184. Чому не 185 і т д. Неприємний осад ,геть неприємний.
Олесь
Если уже "розгорнуті" задания, то пошли все они далеко. Давайте уж лучше устный экзамен. Зачем мне субъективное оценивание старых некомпетентных сельских учителей (небось, именно им бросили на проверку мою работу). Зачем вообще эти развёрнутые задания. Я не против сложности, но можно сделать как раньше. Все задания вписывать в короткий бланк ответов. Если они хотят проверять мой уровень знаний, то пускай устно спрашивают теоремы и определения. В пух и прах их сотру. Не знаю, понимают, о чём я пишу?
Anna
Для Олесь: я видела несколько комментариев по поводу того что тест нужно сделать полностью открытым так как многие делают ошибку в расчетах и из-за этого получают 0, а если же задания открытые то за ошибку в расчетах снимут уж точно не все балы. Также открытые задания оцениваются по точно определенным критериям и если вы считаете что вы их выполнили, а вам не засчитали, идите на апелляцию.
Ученица
Для Anna: если были откритие задания получила бы больше, а так решили на 4 31-32, но сдедала много технических ошибок и поэтому всего 189 балов...
Коментувати
Выпускник
Проходной по математике - 9 баллов? Просто позор... нация деградирует?
Благодаря уровню образования и Минобразования
Для Выпускник: Благодаря уровню образования и Минобразования, а также "доблестным" учителям...
Коментувати
Олесь
Если уже "розгорнуті" задания, то пошли все они на фиг. Давайте уж лучше устный экзамен. На фиг мне субъективное оценивание полоумных сельских учителей (небось, им бросили на проверку мою работу). Какого чёрта эти развёрнутый задания. Я не против сложности, но можно сделать как раньше. Все задания вписывать в короткий бланк ответов. Если они хотят проверять мой уровень знаний, то пускай устно спрашивают теоремы и определения. В пух и прах их сотру. Не знаю, дауны этого сайта понимают, о чём я пишу?
Олесь
Вопрос к "экзаменаторам". Со вчерашнего дня прошу выложить скан листка ответов. Почему не выкладываете, черти?
Олесь
Явно видно, урезают тех, кто хочет в приличній ВУЗ на бюджет. Например, я честно ошибся в 28-м, правильно решил, неправильно вписал (сам виноват). Далее, по непонятной причине срезали 1 балл в 31-м и 1 балл в 32-м. Дальше в параметре я чётко помню, что решил 3 пункта задания (50%), а они дали всего 2 балла. Т.е. я объективно признаю 2 балла ошибок собственных, а про остальные "минусования" баллов в "развёрнутых" непонятно. Какого чёрта проверяет эти задания не робот, а человек??? Если уже решили честно оценивать, то давай без людей, как когда-то это было. Вдруг, им мой почерк не понравился или мои тексты и суждения. И последнее, почему не выкладывают на персональной стр-це скан моего листа, где я рукой своей вписывал ответы?
Anna
Для Олесь: думаю скан рано или поздно появится, если вы его заказали естественно. Есть точно определенные критерии которым вы должны следовать и просто ответа для полных балов не достаточно. Если же вы с чем-то не согласны- подавайте апелляцию.
Коментувати
Олесь
Для Наталья: Раньше за 54 балла (из 62-х) могли дать 194 балла, там ниже какой-то мужчина верно пишет. А в этом году дали 192. Если посмотреть шкалу оценивания ЗНО с конца, то там за каждый 1 тестовый балл снимают оценочный (по 200-т бальной) 1 бал, раньше было абсолютно не так. Короче, всё в их руках, как у картёжников. Они никогда честно не покажут алгоритм зачисления, по каким-то своим субъективным методам и хотелкам определяют маржу по баллам оценивания. Печально. Мне надо было 194. Апелляцию подать можно, но, во-первых, нет скана работы (не выкладывают, небось, а 5-й день, когда уже не нужно), чтобы я увидел, что они там напортачили, во-вторых, заведомо известно, что они злобно относятся к ап-ям и могут придумать ещё что-нить не в мою пользу. Потеряю время и нервы.
Катя
Для Олесь: а зачем вам 194? Понятно что если табличка в этом году более суровая чем в прошлом то и проходные будут ниже. Тетенька в Шеве которая входила в комиссию определения проходного бала сказала нам на курсах, что в этом году бал действительно будет ниже, так что не переживайте))
Коментувати
eчитель
Я тоже долго возмущалась, но пришли результаты и теперь могу утверждать: кто учился, тот и сдал. У меня 12 человек писали математику и только один снизил уровень (годовая -7, написал на 6). И, извините, 40 тестовых баллов - уже 10! Неужели те, кто знает математику на 10-12 баллов не должны уметь решать хотя бы первые 26-27 заданий?
Віктор
Для eчитель: А на якому рівні ваші учні вивчали математику. На рівні стандарту?
вчитель
Для Віктор:
вчитель
Для Віктор: філологічний клас.....
Коментувати
Наталья
Всегда говорила своим ученикам, что ЗНО показывает реальный уровень знаний. В этом году этого нет. Да, изменилась методика оценивания результатов (хотя за столько лет проведения ЗНО хочется какой-то определенности, а то все время сюрпризы), но почему баллы ДПА так занижены? Я занимаюсь подготовкой к ЗНО много лет и всегда очень строго оцениваю уровень знаний ,мне есть с чем сравнивать. Очень хочется понять,что произошло с таблицей по математике в этом году и к чему готовиться в следующем?
Кирилл
Для Наталья: а готовится надо к очередной жопе, государство идёт ко дну, в уцояо сидят ничтожные некомпетентные идиоты, которые сами не смогли бы пройти подобное оценивание
Nataly Nasa
Невже Ви не розумієте, що насправді відбувається? Дуже скоро репетиторство залишиться саме для знань, бо для ЗНО воно себе не виправдовуватиме...Його будуть виправдовувати інші чинники...Так само й курси для цього і наступних ЗНО будуть трошки поліпшувати ситуацію. Подивіться уважно, яка схема оцінювання завдань. Вона зовсім не гнучка, і не дивно! Наприклад, якщо дитина накреслила абсолютно вірно половину графіка- пряму лінію, провела асимптоту, знайшла і нулі функції і ОДЗ, але нулі представила у табличному вигляді, то жодного балу (не те, що половину балів, бо пів-графіка з асимптотою є) дитина за це завдання не отримала. Бо такий нюанс не описується "схемою" оцінювання...Для чого? 39 балів - це ще 9, а ось 40 - вже 10. Якщо дитина - претендент на медаль, то, звісно, треба бали не додавати. І для вірності дати задачі 32 і 33. Ще є питання?
Олесь
Для Кирилл: Ставлю Вам плюс. Метко и чётко пишете, катимся ко дну.
Коментувати
Анна
Подскажите, кто знает, пожалуйста. Не можем разобраться. В этом году базовый и углубленный уровень по математике оценивались отдельно или все по данным одной и той же таблицы?
)))
Для Анна: Немає в цьому році ніяких рівнів, тільки ЗНО і ДПА розраховуються за різними завданнями. ДПА-1-28, 31 і 32 завдання. ЗНО- з 1 по 33)
зно
Але таке враження що завдання 31-33 були саме поглибленого рівня і до ДПА вони не повинні відностись,оскільки завдання такого рівня складності не відповідає програмам з математики рівня стандарту. Щоб всі змогли вирішитт завдання такого типу необхідно змінити програму для всіх на одному рівні,чого,на жаль,укладачі тестів не зробили і не врахували програму рівня стандарту
набридли наклепи на 31, 32 задачі
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, який пункт розв’язань 31 або 32 задачі не вивчається в школах України. Зроблю деякі пояснення. 31. Можливо розкриття параметру? Але це вже моя сестра в 9 класі знає. Можливо розкладання квадратного тричлена на множники? Моя сестра це вивчила рік тому. Можливо скорочення дробу? Моя двоюрідна сестра в 5 класі вміє це робити. Можливо побудова лінійного графіку? Та я впевнений навіть ми можете це зробити:) 32. складніше, але все вивчалося в школі або мало вивчатись
Коментувати
лесик
чи бали за зно будуть висвітлювати в рейтингу в інститутах, чи це конціденційна інформація?
Андрей Козак
Для лесик: если вы подадите документы в какой-нибудь вуз, ваши данные будут в системе vstup, которая открыта. Если не подадите - те ЗНО которые ДПА будут известны в школе, то есть будут не конфиденциальными, а данными для служебного пользования.
Коментувати
katz
Не понимаю, почему по черновику насчитала больше балов чем поставили? Читая коменты понимаю, что не одна такая. Может стоит подать аппеляцию?
Кирил
Для katz: у меня такое с истории
Андрій
Ви правильно прахували? Наприклад, з історії за 27 завдання максимум 3 бали дають
Коментувати