Визначено поріг пробного ЗНО з української мови

Значення порога "склав/не склав" для пробного тестування з української мови і літератури становить 25 балів

Визначено поріг пробного ЗНО з української мови

Значення порога "склав/не склав" для пробного тестування з української мови і літератури становить 25 балів. Про це повідомили у прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти.

Для визначення порогового бала тесту при регіональних центрах були створені експертні групи, до складу яких було включено представників вишів та шкіл. Загалом, Українським центром оцінювання якості освіти були опрацьовані висновки 64 експертів-предметників.

Тест ЗНО з української мови і літератури 2016 року складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю.

Тест містить 58 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин. Результати виконання частини завдань цього тесту, що мають відношення до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту з української мови та літератури буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 5 травня.

Більше про тест з української мови і літератури

Значення порога "склав/не склав" з інших предметів пробного ЗНО буде оголошено 20 квітня.

Готуйся до ЗНО в онлайн

Освіта.ua
11.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
А порог 25 балов высчитывается только с укр мовы?Или и с укр мовы  и с литературы?
А порог 25 балов высчитывается только с укр мовы?Или и с укр мовы и с литературы?
Яна
А порог 25 балов высчитывается толькос укр мове? Или и с ук совы и с литературы?
Надія
Усі ЗНО, атестації, тести, детектори...треба перевіряти на депутатах ВР онлайн, щоб люди бачили реальний результат
Andy
4. Регіональні експертні групи здійснюють експертну оцінку завдань сертифікаційних робіт, визначаючи мінімальну кількість (суму) тестових балів, які за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник зовнішнього незалежного оцінювання з мінімальним рівнем знань, необхідним для участі в конкурсі на зарахування до вищого навчального закладу (далі - поріг «склав/не склав»).http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0359-15
Антонов
Читаешь эти комментарии и на ум приходит только одно выражение о комментаторах приходит на ум: "Сказочные дол***бы".
Михайло Чиж
І кому потрібен це поріг? Що він "дає"? Це, по-перше. А по-друге, як оті "експерти" змогли його визначити? Адже для визначення порогу необхідні результати тестування (а ПЗНО не перевіряється централізовано, результати ніде не фіксуються). Чи вони так, на око? Тоді чому ці "експерти" не озвучили відсоток тих, хто не подолав цей на око визначений поріг?
Олег
Для Михайло Чиж: Є різні методи встановлення порогу. Очевидно, що експерти користувалися таким методом, який не вимагає знання статистики результатів тестування.
Ірина
Для Михайло Чиж: Вам аби щось написати. Уважно ознайомтеся з методикою встановлення порогів
Тарас
Результати вони знали, бо більшість учнів відправила їм свою кількість балів (за 57 питань). Далі вони встановили відношення цього бала до 84 і з цього відношення проставили бал за твір. Наприклад, я відправив 77 балів. Експерти: 77:84=...*20=18,3, тобто за твір 18 балів. Всього мені нарахували: 77+18=95 балів ( з 104 можливих). Встановили поріг 25 балів, комп. порахував таблицю, і вийшло в мене 195 балів. ОЦЕ ТАК!!! Але, правильно, що це нічого не означає, бо збереться після ЗНО розумна комісія і не дивлячись на експертів встановить свій бал зі стелі, виходячи з "потрібного" проценту відсіву. Тому, ВИМАГАЄМО ОПРИЛЮДНЕННЯ ВІДСОТКА ТИХ, ХТО НЕ ПОДОЛАВ ПОРІГ!!!!
Коментувати