Відбулась друга сесія пробного ЗНО

У суботу регіональні центри оцінювання якості освіти провели пробне ЗНО з 11 предметів

Відбулась друга сесія пробного ЗНО

У суботу, 9 квітня регіональні центри оцінювання якості освіти провели пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, іспанської, французької та російської мов.

Після виконання тестових робіт усі учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали інформаційні бюлетені з правильними відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Інформацію щодо способів визначення результатів пробного тестування буде розміщено на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі "Особистий кабінет учасника ПЗНО".

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів.

Як відомо, основна сесія ЗНО розпочнеться вже наступного місяця - 5 травня відбудеться тестуванням з української мови і літератури. ЗНО з математики буде проведено 11 травня, а з історії України - 13 травня.

З метою підготовки до тестування використовуйте сервіс zno.osvita.ua, що містить найбільшу базу тестових завдань та надає можливість дістанційної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

перейти до ЗНО-онлайн

Освіта.ua
09.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
совесть
Щодо порогу Склавне склав ПЗНО з укр. Для більшості абітурієнтів і їх батьків що метод Ангофа, що Ангова-беука - щось мало зрозуміле й заплутане. Розберіться. Все просто. Це різні методи. Але недолугості застосування методу визначення порогу для ПЗНО очевидні! Якщо мета ПЗНО - лише ознайомлення з процедурою, атмосферою тестування, то навіщо визначати поріг? Навіщо визначати поріг, якщо це не відповідає тій методиці, що працює на основній сесії ЗНО? Про похибку визначеного порогу промовчимо, але про безглуздість використання РіЗНИХ методів для визначення порогу, який так офіційно оголошується - важко промовчати! Та хоч експерти потренуються...
Ірина
Для совесть: А хто постраждав від цієї інформації? Може, чиясь дитина до ВНЗ не вступила?
совесть
Для Ірина: Проблема є... Вирішення потребує... Вам подобається ЛОХОТРОН від УЦОЯО? Мені - Ні!
Ірина
Для совесть: а я не проти того, що моя дитина, пройшовши пробне ЗНО і порахувавши кількість правильних відповідей, переконалася, що поріг вона зможе подолати, навіть, беручи до уваги "похибку визначеного порогу". І, дійсно, експертам тренуватися не завадить. А про безглуздість щодо використання різних методів може говорити людина, яка хоч щось в цьому розуміє. Сумніваюся, що Ви маєте відношення до освіти. І про який "лохотрон" Ви пишете? Ви теж оплатили участь в пробному ЗНО, пройшли його, ознайомилися з процедурою, дізналися, що подолали поріг? Чи може не подолали? :))))
Коментувати
Надія
А де можна отримати завдання з пробного ЗНО?
Katya Sulikovska
Для Надія: https://zno.yandex.ua/
Надія
Вибачте, але я маю на увазі пробне ЗНО 2016.
Надія
Все, вибачаюся, не помітила одразу останнього тесту за 2016 рік.
Коментувати
Iryna
Відповідно до Календарного плану підготовки та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, оприлюднення порогового бала «склав/не склав» заплановане на 11 квітня 2016 р. - http://testportal.gov.ua/view/10728/
математика
Інформацію щодо способів визначення результатів пробного тестування буде розміщено на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі "Особистий кабінет учасника ПЗНО". КОЛИ? Від укр. мови минуло вже тиждень
Наталія
Для математика: Обіцяли 11 квітня визначити пороговий бал з укр. мови. Мабуть, таблиця результатів за шкалою 100-200 з’явиться днем пізніше (принаймні, так було минулого року на основній сесії).
...
А як може бути таблиця, якщо вона є рейтинговою, а свої результати діти так нікуди і не ввели?
Коментувати
вчитель
Пробне з біології банальна викачка грошей більше половини завдань повтори з минулих років. тобто оцінити себе не можливо крім того є помилки відколи це целюлоза стала білком? Шнобелівську премію укладачам
Вова
Для вчитель: Там не целюлоза,а целюЛАЗА.Дивіться уважніше.
Учитель недовчителів
Для вчитель: Целюлаза (ендоклюканаза, бета-глюканаза, авіцелаза) — клас ферментів (КФ 3.2.1.4, що виробляються деякими грибами, бактеріями і найпростішими, інколи тваринами і рослинами, та каталізують гідроліз целюлози. Відомі кілька типів целюлаз, що розрізняються структурою і механізмом дії. Рекція, що каталізується целюлазами: ендогідроліз 1,4-бета-D-глікозидних зв’язків в целюлозі, ліхеніні і бета-D-глюканах.
Тарас
Мені відверто жалко тих учнів, які ходили (вчилися язик не повертається сказати) до цього "вчителя". Невіглас одним словом, за що йому платять гроші?? Проте яка безапеляційність суджень "викачка грошей", "є помилки".... Сором та й годі.
Коментувати