11 квітня визначать поріг ПЗНО з української мови

Оприлюднення порогового бала пробного ЗНО з української мови і літератури заплановане на 11 квітня

11 квітня визначать поріг ПЗНО з української мови

Оприлюднення порогового бала «склав/не склав» пробного тестування з української мови і літератури, що відбулось минулої суботи, заплановане на 11 квітня. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти

За інформацією Центру, при кожному регіональному центрі оцінювання якості освіти вже створені експертні групи з визначення порогового бала. Затвердження порогового бала, що визначить склав учасник пробне тестування або ні, відбудеться на підставі регіональних даних.

Як відомо, 2 квітня відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, участь у якому взяли 94 350 осіб, що становить 96,9 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

Освіта.ua
04.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Пробне ЗНО ніхто не розробляв, а просто взяли з минулорічних тестів (2014-2015 роки) і надрукували.
Учитель і мама
Цього року пробні тести жахливі. Не включено всіх тем. Тести переповнені завданнями з орфографії.Іменник, дієслово, числівник, займенник, сурядне і безсполучникове речення...Де все це? Знову якесь знущання над учнями і - заробляння грошей Міністерством. Для чого цей цирк?
Тарас
В 2015 році на пробному ЗНО поріг був 35 балів. На основному -22 бали, встановлювався не за мінімальною кількістю балів, які повинен набрати (повинен знати як мінімум) випускник, а з "потолка", щоб не був великий відсів. Тобто сталого критерію немає. І теперішній результат не буде орієнтиром на основне ЗНО. Наприклад, мінус 7 балів плюс 15 за твір ( разом 77+15=92 ) нічого конкретно не означатимуть для вас, бо теперішній поріг не буде близьким до майбутнього ( і не треба посилатись на різну складність тестів), Плакали 111 грн., а разом 10,5 млн. НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ -ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
грабують
Для Тарас: А вони і так плакали, бо на ПЗНО запропонували вже відомий тест з минулого року. Всі чемні діти його вже опрацювали. 111 грн віддали за те, що можна було зробити дома за компютером і в теплі(в школах було надзвичайно холодно, бож економлять)
Коментувати