2 квітня відбулось пробне ЗНО з української мови

У суботу регіональними центрами оцінювання якості освіти була проведена перша сесія пробного ЗНО

2 квітня відбулось пробне ЗНО з української мови

У суботу, 2 квітня регіональними центрами оцінювання якості освіти було проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Участь у пробному тестуванні мали можливість взяти ті абітурієнти, які пройшли відповідну процедуру реєстрації. 

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО, а також психологічна підготовка майбутніх абітурієнтів до участі в основній сесії тестування.

Цього року, за традицією, відбудуться дві сесії пробного тестування. 2 квітня було проведено тестування із загальнообов’язкового предмета – української мови і літератури. 9 квітня відбудуться пробні тестування з інших навчальних предметів: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

Запрошення на пробне тестування, в якому вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасникам ПЗНО необхідно роздрукувати зі своєї персональної сторінки.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано інформаційний бюлетень з відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО".

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Як відомо, за результатами обробки реєстраційних документів учасників зовнішнього незалежного оцінювання, станом на 29 березня зареєстровано 267 172 осіб, які братимуть участь у цьогорічному тестуванні. Переважна частина учасників ЗНО є випускниками шкіл поточного року, їх кількість складає 75 % від загального числа учасників. 18 % учасників тестування є випускники минулих років, 7% – учнями професійно-технічних або вищих навчальних закладів.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури. Тестування з математики буде проведено 11 травня, а з історії України - 13 травня.

З метою дистанційної підготовки до тестування використовуйте сервіс zno.osvita.ua, що надає можливість on-line-підготовки майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Освіта.ua
01.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
абітурієнт
страшно подумати, що нас чекає на основній сесії зно. Чи просто вчити всі минулі тести напам’ять?
учень
Хоч би завдання минулорічні перетасували. Роблю висновок, що бази тестових завдань вже не існує і ніхто її не поповнює, не слідкує за актуальністю.
)))
Для учень: Для анна: ну і добре, бо завдання з мови та літератури в такій кількості не потрібні!
учень
Боюсь уявити що буде творитись із конфіденційністю і зловживаннями в зно цього року, коли навіть не спромоглися на два десятки нових питань. Це повне покращення!!!
Коментувати
Роман
пробне 2016 таке ж як 2015 3 сесія ( в яндексі шукати), це хаос
анна
"Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО". Ну і де той сервіс? В особистому кабінеті нічого подібного зараз немає. Того року можна було в той самий день ввести свої відповіді.
Сергій
Для анна: так нам відразу після пзно дали бланки з правильними відповідями, там все якісно описано за що і скільки балів
анна
Ну і що? Того року теж давали, але була змога ввести відповіді онлайн і через деякий час отримати рейтинговий бал. До того ж, заплатили гроші за минулорічний тест. Його можна було безкоштовно пройти онлайн і отриати відразу ж результат. За що заплатили 111грн?
андрій
Для анна: просто заходиш у особистий кабінет там є графа рейтинг! Там уже розберешся!!!
Коментувати