Яценюк хоче знати, що відбулось в УЦОЯО

Прем’єр-міністр закликав Генеральну прокуратуру оприлюднити результати розслідування щодо УЦОЯО

Яценюк хоче знати, що відбулось в УЦОЯО

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк закликав працівників Генеральної прокуратури оприлюднити результати розслідування проведеного в Українському центрі оцінювання якості освіти, а також повернути технічне обладнання, що було вилучено під час обшуків. Про це він заявив під час виступу перед директорами шкіл, випускники яких продемонстрували найкращі результати ЗНО з української мови і літератури.

Він також запевнив, що уряд й надалі підтримуватиме систему зовнішнього незалежного оцінювання.

"Підривати рівень довіри до зовнішнього незалежного оцінювання неприпустимо, тому що зовнішнє незалежне оцінювання є однією з взірцевих реформ в системі освіти і уряд не відійде ні на крок від продовження системи ЗНО", - зазначив Яценюк.

"Я звертаюсь до органів прокуратури з тим, щоб завершити розслідування. Як прем’єр-міністр я хочу почути конкретно, що там відбулось. Не чутки, не домисли, а конкретне звинувачення і конкретні посадові особи, які повинні понести відповідальність. Підкреслюю, посадові особи повинні понести відповідальність, а не система зовнішнього незалежного оцінювання. Вона працювала, працює і буде працювати. І було би бажано, щоб наші правоохоронні органи також повернули сервери та комп’ютери, які були вилучені, тому що ми вже повинні готуватись до наступного року", - заявив Яценюк.

Як відомо, напередодні, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, відсторонений від виконання обов’язків розпорядженням прем’єр-міністра на час проведення службового розслідування, повідомив, що однією з перепон до якісної підготовки до ЗНО – 2016 є вилучення серверів та іншого технічного обладнання Центру співробітниками правоохоронних органів.

Освіта.ua
28.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон
Вихваляєте ЗНО! але її створило не діюче керівництво держави. Навіть до питань її впровадження воно не торкалось.
Натэл
А вообще хотелось бы знать, как вы такую прекрасную страну довели до такого состояния?
sos
Гаусторій-це видозмінений корінь рослини-паразита,яким вона висмоктує поживу з організму-хазяїна.,впиваючись в нього.А скажіть,що це не про Сєню і Ліку.??????
sos
Ти,клоун,краще грошей дай Лікарчуку ,інакше ..........а що інакше,чим швидше Україна позбудеться тих гаусторій,тим краще буде для неї.
Abit
Для sos: А может правильнее дать деньги всему УЦОЯО,а не только коррупционной Ликарчуку?
Коментувати