Лікарчук заявляє про замовність справи проти нього

Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук висловив переконання, що справа проти нього не є випадковою

Лікарчук заявляє про замовність справи проти нього

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук зазначає, що комісія, яка займається службовим розслідуванням в УЦОЯО звинувачує його у тому, чого він не здійснював та висловлює переконання, що справа проти нього не є випадковою.

"Сьогодні іще раз переконався у тому, що справа проти мене не випадкова. Про це свідчать висновки, що підготовлені так званою комісією із службового розслідування, про яку я вже писав. Звичайно, можна було б нічого не писати про такі з них, як неправильні заведені книги обліку вхідних документів чи відсутність резолюцій директора на 7,5 тисяч апеляційних заяв. Можна сміятися чи обурюватися з того, що члени комісії, пишучи деякі висновки, просто кладуть на чинне законодавство", - пише у своєму Facebook директор УЦОЯО.

"Але вони вдалися до наклепу, бо звинувачують мене у підписанні документа, на якому насправді мій підпис відсутній, та ще і знайшли в його підписанні ознаки кримінального злочину. Найцікавіше те, що за чинним положенням про цю комісію "обвинувачений" самих висновків отримати не може, бо вони складаються лише в одному екземплярі і направляються тому, хто цю комісію призначив. А свої заперечення можна подавати, а можна і не подавати. Висновки можуть бути надіслані замовникам і без них. І це називається "правова держава"? І куди стукати чи грюкати?", - зазначив очільник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Як відомо, службове розслідування проводиться за дорученням прем’єра Яценюка після звинувачень Генеральної прокуратури керівництва Українського центру оцінювання якості освіти у зловживанні службовим положенням. На час проведення розслідування Ігор Лікарчук відсторонений від виконання обов’язків директора УЦОЯО.

У Генпрокуратурі повідомили, що зміни у результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів вносив перший заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Володимир Винник. Наприкінці липня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на 2 місяці.

Освіта.ua
26.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
о
А щоб ти луснув, скiльки можна було хаяти вчителiв? А iнструкторам ЗНО заплатити не хочете?
К чему все эти споры?
Такое впечатление, что все сдвинулись... Можно подумать, ЗНО показывает реальный уровень знаний... Пусть Ликарчук сдаст 3 обязательных ЗНО - и посмотрим, какие у него знания.
1
Для К чему все эти споры?: Зно как раз и показывает уровень знаний. только вот наглюков-пидрахуев развелось до хрена
Коментувати
Григорій
Я Вас повністю підтримую, одночасно співчуваю.... Ви на правильному шляху. Але Дон Кіхоти , як правило.... Програють. Ви є джерелом справедливості і порядку, заснованому на рівності. Тримайтеся!
1
Для Григорій: Досить собі дифірамби співати, лікарчук
Біла церква
Для Григорій: Мабуть, ваш коментар такий єдиний.
Коментувати
Сергей Лимонов
Який батько - такий син! свого під носом не видно!
Сергей Лимонов
Кабинет Министров может рассмотреть вопрос об увольнении заместителя председателя Государственной фискальной службы Константина Ликарчука в пятницу, 28 августа. Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинские новости, такой прогноз высказал председатель Национального агентства по вопросам государственной службы Константин Ващенко. Источник: http://censor.net.ua/n349238 Источник: http://censor.net.ua/n349238
sos
Чому грузинка фахівцям платить по 8000 грн.(поліція),а наше кровне забирає навіть те ,що дали до нього.Ну ми ж не раби,щоб працювати на плантації безкоштовно.Заплатіть нам достойно за нашу роботу і сертифікацію будете відміняти,бо згідно неї більшість отримає,як мінімум,вищу категорію.Запам’ятайте немає дурних практикуючих вчителів,є дурні керівники і дурна система.
Tom
Для sos: Не чекайте підвищення, його не буде ні в цьому ні в наступному році. Цитую "Министерство финансов решило повысить минимальную зарплату в 2016 году только один раз - с 1 декабря. Почти весь год минималка будет находиться на уровне 1378 гривен, который должен быть достигнут с 1 декабря 2015 года." Посилання: http://economics.lb.ua/state/2015/08/14/313445_minimalnuyu_zarplatu_2016_godu.html
Сергей Лимонов
караул
Коментувати
78
Правда ли, что уменьшили финансирование на 5 млрд. и доплату за престиж вообще сняли, оставили 1%? Кто знает? А с Ликарчуком все будет в порядке, и с Совсун тоже. Скучно даже читать про этих правдолюбцев, пауки в банке.
sos
Розказую про реформу:одна дівчинка з міста Лева здала хімію на 188,перед тим підтвердила Медаль і поступила........в Польщу,а хлопчик здав хімію на 122,перед тим ледве перескочив поріг з української і поступив в славний львівський медінститут,лікуйтеся на здоров’я!!!!!!!!Так в чому полягає реформа,поясніть будь-ласка.
Олекса Позняк
Для sos: Отож. У моєму ліцеї половина (краща) -польша, словаччина, німеччина.Консули приїздили усе розяснили. Але зно усі будуть здавать
salka
Требуйте зарплату в Евро...
Коментувати
Cocos
Серьёзно, что вам так не нравиться в нынешнем директоре УЦОЯО? Политика усложнения ВНО целиком и полностью правильная. Пороговые баллы- тоже правильно. С чего вы вся взяли, что можете много лет подряд плевать в потолок, а потом за 5 дней до ВНО полистать конспектик, потом хорошо сдать ВНО и учиться в том ВУЗе, в который вы хотели попасть? Единственное чем я недоволен, так это тем, что УЦОЯО умолчали о срыве апелляций и тем безразличием, с которым они отнеслись к ситуации. Но директором должен остаться Ликарчук. Он двигает ВНО в правильном направлении, а вот то, что затеяла ГПУ- неправомерно и своевольно
Наталі
Для Cocos: Главное не в усложнении заданий, а в бездарно составленных тестах, на которые невозможно дать правильный ответ. ЗНО и не должно быть легким, иначе никак. Но тесты должны быть безукоризненными. Пусть господин Ликарчук набирает профессионалов, это же очень ужасно не доверять людям, с которыми работаешь. Тем более в такой серьезной организации. Ну и оскорбления его в адрес всех без исключения учителей - за свои слова придется ответить. Жизнь она разная: сначала господин Ликарчук несправедливо обвинил меня (ибо конкретных "плохих" учителей он не назвал) - теперь он в моей шкуре, неприятно, но и такое надо пережить. Как пережили тысячи тех педагогов, которые жизнь отдают школе и которых он несправедливо "опустил ниже плинтуса". Это как в старом анекдоте: ложечки нашлись, но осадочек остался. Теперь получается сами там что-то наисправляли, всех учителей поголовно обозвали тупыми и сами же обделались. Как-то глупо выходит, требовать от других, а самому не быть...
Олекса Позняк
Для Cocos: Поляки с рыданиями бегают в мон с просьбой отдать им ликарчука ВНО в польше организовать? Как они бедные ухитряются без корупции выпускать студентов соответствующих требованиям ЕС? 200 000 000 грн ликарчуку в зубы на следующий год из бюджета?Систему надо сделать такую чтоб не брали а не деньги народные пилить.Ну смогли же полицейских научить не брать взятки за 3 месяца?
Коментувати
Кузьміч
Хто скаже куди подівся "золотий"батон Віктора Федоровича?
Михаил
По перше до адміністраторів сайту-коментарі повинні бути тільки за справжньою реєстрацією. Тоді зменшиться кількість вульгарщини на сайті, котрий був раніше досить культурний та толерантний-його читають також діти, а це наше майбутнє та наша культура. По-друге, звинувачувати, без фактів- це ницість, лікарчук чи хтось інший.
1
Для Михаил: Може, ще й відпечатки пальців здати, бо, бачте, комусь тон коментарів не подобається.
Для Михаил
Не терпится пару доносов настрочить?
Коментувати
Cocos
Але найгарячішим моментом розслідування ГПУ проти УЦОЯО все ще залишається зрив апеляцій з хімії, який означає вплив ГПУ на конкурсний бал деяких абітурієнтів 2015. Ось така у нас правова держава. Удачі пану Лікарчуку у бородьбі із такою прокуратурою :)
Вчитель
Для Cocos: Він здатен боротися лише з дітьми та їх батьками. Вчителів залякувати. Наробив справ нехай відповідає. У нас же правова держава?
Наталі
Для Вчитель: Для Михаил:Погоджуюсь. Про обзивання вчителів нездарами і тупарями, котрі не можуть підготувати учнів до ЗНО вже не говорю. Мені іноді було гидко слухати всі ті висловлювання. Називайте всіх конкретно, поіменно, хто не справляється з роботою, тоді буде справедливо. "Опускати" всіх вчителів України було прикольно, а коли такі самі звинувачення до нього, то "куди гупати?" В "рельсу", блін.
Коментувати
ZNO
А кому именно тот самый Винник вносил исправления? И за какие пряники? Народ, пожалуйста, информируйте.
111
Для ZNO: хто ж так відразу скаже, автора подарунку золотого батона також невідомо
Коментувати
ро
Грюкати,стукати.......нашелся праведник,борец за права.обвиняют его видите ли.....на себя смотреть надо.меньше на других наговаривать.в центре без этого деятеля мышь не проскочит....и откат известен.а он белый и пушистый,рассказывает как все на энтузиазме.....пусть расскажет как дьяченко,его зам. По командировкам разгуливает,в отпуск так в испанию.за какие шиши,за энтузиазм?врут и не краснеют.и премии себе выписывают каждый месяц,бедствуют бедные,все им не хватает.
Олекса Позняк
Для ро: +++++
Коментувати
цікаво
Диму без вогню не буває.Звичайно,що комусь вигідною була відставка Лікарчука,але й він не святий.
Иван
Ага. Человек пытался реформировать систему ЗНО и обломал куча липовых медалистов. Теперь все быдло накинулось на него. Вот это страна...
интересно
Для Иван: Кого он там обламал???Денег в карман положил.А обламались не тольно липовые медалисти,реальные тоже получили не те балы которые ожидали.
Наталі
Для Иван: Все реальные медалисты получили свои медали. Тот, кто был "липовым" медалистом, и так был в курсе этого. В чем проблема? Хоть немного вникните в проблему: наличие или отсутствие медали никак не влияет на поступление в институты. Решает только в том случае, если абитуриенты набрали одинаковый конкурсный балл, тогда медалист будет стоять первым в рейтинге. Но такая вероятность очень мала. Гораздо важнее - рассекретить имена тех, кому поменяли результаты, возможно как-то за это наказать. И покупателей и продавцов. Не знаю, лично мне господин Ликарчук неприятен, именно из-за его высказываний, когда всех учителей просто унижал своими репликами. Но, даже если человек мне неприятен, но является мастером своего дела, я научусь его уважать. К сожалению, не в данном случае. Главная задача руководителя - уметь отвечать за все, в том числе и за бездарно составленные тесты. Но ЗНО отменять нельзя, нужно совершенствоваться, подбирать штат профи.
Наталі
И еще. Когда захожу на сайт "Вступ инфо" и вижу людей, у который за три ЗНО 2015 года стоит по 200 баллов, то как Станиславский хочу сказать "Не верю". При этом готова поверить знаниям многих детей, которые написали на 198,5 или 199. Просто все три ЗНО по 200 в 2015 году - это нужно быть или вундеркиндом, или .... Таких на самом деле очень много. Так и хочется собрать всех их в кучу, посадить, дать простой тест и проверить. Поверю, что один предмет можно сдать на 200, но три??? При этом у абитуриента 200-бальника дополнительных баллов за олимпиаду или МАН нет, но вот у тех, кто имеет 195 - 199 они есть, то есть вот он нормальный результат, правильный. Если конкурс ман для меня не показатель, то вот с олимпиадами могу поспорить. При всей коррупционности, если ты способен сдать ЗНО на 200, то уж Диплом 3 степени по любому получил бы. Но нет...
Коментувати
Tom
А як гудив і гадив вчителів......, які тільки тортури їм не придумував.....! Думав, що він цар і Бог! Тож не плюй у криницю.......
1
Невже не можна піти з гідністю. Скільки можна розпинатись про свою незамінність. І про правову державу згадав, а як сам порушує чиїсь права, то йому ж можна.
Голосzнарода
Почекайте, немає запису в книзі обліку вхідних документів, значить документація і не надходила, не залежно від того, чи її 10 раз присилали, чи самі принесли. А 7,5 тисяч апеляційних заяв не розглянуті належним чином, це 7,5 тисячі живих людей, чиї права можливо порушили, і це не дрібнички.
Andrii Nochkin
Для Голосzнарода: "немає запису в книзі обліку вхідних документів". Де Ви таке прочитали?
Коментувати