Першому заступнику директора УЦОЯО оголошено підозру

У ГПУ заявляють, що перший заступник директора УЦОЯО вносив зміни у результати ЗНО

Першому заступнику директора УЦОЯО оголошено підозру

У Генеральній прокуратурі України заявляють, що перший заступник директора Українського центру оцінювання якості Володимир Винник вносив зміни у результати зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться у повідомлені прес-служби ГПУ.

Зокрема, у Генпрокуратурі повідомляють, що відомством здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розслідуваному Головним слідчим управлінням МВС України за фактами несанкціонованого втручання та зміни інформації в «Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання».

"На даний час встановлено, що перший заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти, вступивши у злочинну змову з невстановленими особами Центру, вносив зміни у результати зовнішнього незалежного оцінювання", - йдеться у повідомлені ГПУ.

28 липня вказаній особі Головним слідчим управлінням МВС України за погодженням з Генеральною прокуратурою України було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362 КК України.

Цього ж дня до суду направлені клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

У Генпрокуратурі також повідомили, що судове засідання з цих питань перенесено на 30.07.2015 р. у зв'язку з неявкою підозрюваного.

Як відомо, 21 липня генеральний прокурор Віктор Шокін звинуватив керівництво Українського центру оцінювання якості освіти у зловживанні службовим положенням та вчиненні низки тяжких злочинів.

Пізніше у прокуратурі пояснили, що у ході слідства було встановлено, що "службові особи керівного складу Українського центру оцінювання якості освіти Міністерства освіти та науки України, організувалися у стійке злочинне об'єднання для несанкціонованого з використанням службового становища втручання до "Системи оцінювання якості освіти" та "Реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання" для зміни інформації, що обробляється в ньому, на користь третіх осіб".

Заступник генерального прокурора Олег Заліско заявив, що прокуратурі відомо про орієнтовно 10 незаконних втручань до реєстру осіб, які склали ЗНО.

Освіта.ua
30.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
для Олени
в ЯКИХ "таких випадках"? Уже что, доказано что-либо? Подозрения НЕ доказательства, а пока никто ничего не доказал,но пустили пушку.Зачем?Лично я НЕ принимаю Ликарчука,но это НЕ значит, что смею подвергать сомнению его деятельность как чиновника на поприще ЗНО.К тому же именно Ликарчук ПЕРВЫМ в этой стране ОЗВУЧИЛ на загал то, что следовало озвучить.И это действительно ПОСТУПОК, даже если он направлен на то, что Я не считаю правильным. Вы,смотрю,СМЕЕТЕ утверждать недоказанное.Дальше-промолчу,поскольку-НЕ ПОМОЖЕТ.Сущность человека определяет его ДЕЙСТВИЯ
Олена
Для для Олени: Нічого не зрозуміло! Що саме Ви намагались сказати? Спробуйте ще раз чітко й коротко висловити свою думку.
Коментувати
Сергей Лимонов
Голос Оксана Для Абитура: Як влучно написано. З Вами абсолютно згідна. Найгірша кампанія вступу за всю історію Незалежної України. Ганьба міністру і його заступникам. Хоч би вони це ще читали, що ми пишемо. 31.07.2015 в 15:45народу! Гей! Пане Лікарчук- послухай:
sos
Правильно говорити не треба,копняком під зад.
для Олени
куда бы МЫ не стремились, НИКТО не смеет говорить другому, ЧТО тому делать. Это в тоталитарном режиме указывают другим ЧТО им делать.
1
Для для Олени: Ну конечно, ни нормы морали, ни статьи закона не действуют, если ты вышел на высший уровень воровства, коррупции, доносов.
хорошее слово "доносов"
Для 1: а ещё лучшее, когда кто-то возомнил себя РУКОВОДИТЕЛЕМ всех и вся и тыкает пальцем во всех, указывая что и кому делать. Коррупция начинается с учителя. В чужом глазу соринку видать, а в своём и бревна не видно. Учитель ЗНАЕТ чег он НЕ имеет права делать, но ДЕЛАЕТ. Учитель ЗНАЕТ свод законов, но НЕ пользуется ним.
Олекса Позняк
Коррупция начинается с учителя.?????????????????? Ты дурное на всю голову. Где при аресте учителя взяли 500 000 долларов и бриллианты? Когда то читал сводки МВД и там была графа похищение с целью выкупа по профессиям.Там были банкиры, торговцы, врачи, артисты И НИ ОДНОГО УЧИТЕЛЯ ЗА 20 ЛЕТ!!!!!это единственное преимущество нашей профессии.Не знаю кто ты но по дурости достоин Гиннеса.
Коментувати
Олена
Якщо ми прагнемо до європейських цінностей, то директор УЦОЯО, як це відбувається в країнах Європейського Союзу, повинен подати у відставку після виявлення таких фактів. Адже саме керівник несе відповідальність за все, що коїться у його організації. Питання в тому, чи так буде, чи всі розмови про європейські цінності це лише "бла-бла-бла". А виправдання завжди знайти можна це взагалі не проблема для "артистов разговорного жанра"
Олекса Позняк
Помницццца министр из Канады пошутил на таможне что у него наркотиков нет а вот сосед его ржал всю дорогу-не иначе как есть.Шуткак такая.3 месяца тюрьмы получил и вылетел с министров. А у нас прос... Ликарчук такое дело как ЗНО, и возникают вопросы -выгонять или не выгонять?НЕ выгонять -судить подлеца.Если не докажут что был в доле то за преступную халатность повлекшую тяжкие последствия.Ведь вся суть ЗНО в доверии которое сейчас потеряно из за подонков.
Підтримую
Для Олекса Позняк:
Коментувати
Олекса Позняк
А вообще это классическая ОПГ. Вор в законе Ликарчук во главе - всегда не при делах.Он чистенький, его дело не замечать когда дружбан ворует.Зам Винник исполнитель, который сядет (возможно).Ну и крыша - Лилька Золотая Ручка
Олекса Позняк
***************, давайте без истерики, а то вы похожи на истеричную базарную бабу
)))))))))00
Для Олекса Позняк: Это типа ответ?;-) А Вы меня видел, чтобы сказать кто на кого похож?(или это критика такая?)
Олекса Позняк
это типа вывод из комментов.Я дедушка, мне можно
)))))))))00
Для Олекса Позняк: а я ОТКУДА знаю, что Вы дедушка? ;-). Я ведь могу думать как угодно, У МЕНЯ практики детства. Опыт, так сказать. За километрами расстояний, когда НИКТО НЕ видит собеседника, быть может КТО УГОДНО.
Коментувати
********
Ведь в школе УЧИЛИ критиковать? Или нет? Если нет, тогда понятно, если ДА, то в ЧЁМ, собственно, дело? Критика, она для того и существует, чтобы показать качественно и некачественно выполненную работу и возможные следствия из каждого положения
********
Читаю здесь наезды УЧИТЕЛЕЙ? друг на друга и вспоминаю педрады своей школы. То же НЕЖЕЛАНИЕ слышать друг друга, те же лишь эмоции. Ребята, критика НЕ подразумевает личные нападки. Критика НЕ подразумевает выражений типа "а он такой, а он это сделал, а этого НЕ сделал.А он нам не позволил" и в том же духе. УЖЕ сделал, УЖЕ не позволил, УЖЕ напартачил. ДАЛЬШЕ следует работу работать так, чтобы ТОЛК был. Критика подразумевает предоставление следствия из конкретного шага.Того следствия, которое видит человек и желает показать другим. А то, что здесь, да и не только, я наблюдаю - так это, извините, БАБ БАЗАРНЫХ общение, но НЕ учителей.С ТАКИМИ детям непозволительно общаться
вчитель
Винник- Лікарчук: працювали в парі, адже Винник був призначений Лікарчуком у вересні 2014, тож треба мати лице і бути відвертим ,що шеф несе відповідальність за дії зама і контролює його дії
МАРИНА
Тоді хотілося б вже радикальних дій:анулювати результати ЗНО "обраним".А то де справедливість?Одних металодетекторами провіряють, а "обраним" бали підтасують,а потім Лікарчук підведе підсумки"справедливого ЗНО"!
Вікторія
Цікаво, а тим десятьом "обраним" які залишать результати ЗНО?
Анна
Хотілося б побачити, як ГПУ оголосить підозру тим, хто здійснював тиск на Володимира Винника. Не думаю, що з власної волі він вносив якісь зміни.
Олекса Позняк
Для Анна: сейчас винник раскошелится и окажется невиновным как и ликарчук. А злодеем окажется дворник уехавший в Гондурас в прошлом году.
Коментувати
Сергей Лимонов
вступив у злочинну змову з невстановленими особами Центру оцінювання якості освіти??? Жєсть! Так встановіть нарешті
Чингиз
Для Сергей Лимонов: Послушай, ты идиот или притворяегься? Может у тебя недержание? Такого дятла на этом сайте не было за всё время существования...Увидел бы, - точно в рожу плюнул ...Обратись в психиатрическую больницу, там тебе помогут!
Сергей Лимонов
Правда - гірка і кисла як ЛИМОН! Я розумію- але вона правда!
Коментувати
Сергей Лимонов
Згідно з даними ГПУ, цей чиновник вступив у злочинну змову з невстановленими особами Центру оцінювання якості освіти і вносив зміни у результати ЗНО.
Сергей Лимонов
Печерський суд Києва обрав запобіжний захід першому заступнику директора Українського центру оцінювання якості освіти Володимиру Виннику у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на 2 місяці.
Сергей Лимонов
Всім хто критикує Лімонова: по суті справи ,панове! Винник- Лікарчук: ось фігуранти кримінальної справи нагадую! Висловлюйте ваші думки з цього приводу
Сергей Лимонов
У Лікарчука єдиний шанс "зберегти обличчя":- попросити вибачення й піти добровільно з посади!
z
Для Сергей Лимонов: А Лікарчук - молодець, якщо свого часу поставив тебе на місце.
1
Для Сергей Лимонов: Нема в нього не обличчя, не совісті. Він повинен був піти з посади ще через скандал на ЗНО з української.
z
Для 1: Ще один ображений знайшовся. Чи, можливо, це той же Лимонов?
Коментувати
анти-коледж
І як тепер із листами підтримки? Що скаже п. Гриневич? Чи писатимуть листи-протести "група-львівських педагогів" (хай їх качка копне)? І все ж керівник, т. п. Лікарчук, має теж відповідати, щоправда не у крим. провадженні?