Рада прийняла за основу проект закону Про середню освіту

Проект закону доповнює закон «Про освіту» і надає механізми для реалізації реформи НУШ

Рада прийняла за основу проект закону Про середню освіту

Верховна Рада прийняла за основу проект закону «Про повну загальну середню освіту». За відповідне рішення проголосувало 229 парламентарів.

Проект закону «Про повну загальну середню освіту» доповнює закон «Про освіту» і надає механізми для реалізації реформи Нова українська школа для учнів, учителів, батьків та освітніх управлінців.

За словами Лілії Гриневич, надзвичайно важливо, щоб ідеї та архітектура освітньої реформи, механізми, які створюють нові, суголосні часу можливості для дітей, були чітко визначені та закріплені як стратегічний пріоритет держави на наступні роки, зокрема на рівні законів.

презентація законопроекту

Освіта.ua
30.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
белла
программа школ дебильная! Нет закрепления! Каждый день новая тема у ребенка Мозг ребенка не успевает переваривать информацию! Зачем суют ядерную физику в 9 класс "? Всем надо рабочий класс и специально валят детей на ЗНО. Вундеркиндов мало и вузы будут пустыми с их запросами и требованиями.Ни в Чехии ни в Польше наше ЗНО НЕ НУЖНО !Знаете пословицу Знать все -значит не знать ничего!!!! Вот у нас сейчас такая программа! Программа,которая делает людей раб силой.Зачем простому человеку высшая математика,если она по жизни не нужна многим? Пусть ее учат те ,кто любит физмат! у кого к этому талант. А не навязывать всем то, что ИМ надо. За границей все не так. А тут конкретно душат сушат мозги и у детей стрессы и психические травмы.
Местный
Цитата с закона: "Учнівське самоврядування може пропонувати зміну освітніх і навчальних програм." Вот это вообще не вписывается ни в какие ворота. Зачем тогда учиться в университетах и академиях, если условные 20-30 учащихся могут влиять на программы...
ссм
Зробіть початкову освіту з 1-го по 5-ий клас. Будь-ласка.
Роман
Питання до Гриневич.Чому всі права, можливості,привілеї тільки директорам - хабарникам, а не вчителю?
Для Роман: У нас директор-самый большой бездельник в школе! За него ВСЁ делают завучи! Пора бы конкретнее выписать обязанности,а не общими фразами!
Местный
Прям как будто и про директора в моём учебном заведении описали))
Богдан
У Львові директор донедавна ще мала педагогічне навантаження а заняття за розкладом не проводила.Якщо провела 5-6 уроків за навчальний рік - то добре. А як вам таке - оформила людину на роботу а працівник 4 роки не ходив на роботу. Ось вам друзі сага про директора. Якщо директору будь якого навчального закладу виповнилось 65 років -потрібно припиняти з ним трудовий договір на керівній посаді. Вчителем працювати має право та не керівником закладу .
Коментувати
213
Директор повинен відповідати не тільки за створення умов для дітей з особливими потребами. Але для всіх інших дітей так само. Для чого закону, якщо він не вирішить самого основного - учнів та їх батьків повинні притягати до відповідальності за порушення внутрішнього порядку, за те що відкривають рот до учителів і т.д. Хто на ділі відчує дію нового закону? Ті хто будуть проводити аудит. Простий вчитель відчує зміни? Учні котрі ходять, але їм не дають можливості нормально здобувати знання, відчують його? До того часу поки у класі буде від 50% до 70% трутнів з мобілками, котрим наплєвать на освітній процес - жодних змін не відбудеться. Дитина котре хоче вчитися, потребує умов, за яких вона може вчитися. Сам учитель може їх створити? НІ. Класний керівник без допомоги адміністрації, може такі умови організувати? НІ. Закон який все перекладе на учителя це не закон, а фарс вартий ламаної гривні.
Lina Popova
Для 213: ????????
Коментувати
&
Ну такие заботливые,эти депутаты. Лучше б так же быстро они приняли закон про незаконное обогащение.