МОН оновить перелік обладнання для шкільних кабінетів

Відомство просить надсилати пропозиції з оновлення природничо-математичних кабінетів

МОН оновить перелік обладнання для шкільних кабінетів

Міністерство освіти планує оновити вимоги до переліку засобів навчання та обладнання для шкільних кабінетів природничо-математичних предметів.

У відомстві повідомляють, що необхідність в оновленні вимог виникла у зв’язку з інноваційним розвитком засобів навчання та обладнання для шкіл.

У зв'язку з цим, Міністерство освіти звернулось до освітян та батьківської спільноти з проханням надсилати пропозиції щодо оновлення переліків засобів навчання та обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії та математики.

Пропозиції можна надсилати до 23 листопада на адреси info@imzo.gov.ua та os@imzo.gov.ua.

Як відомо, попередній перелік, що визначає вимоги до засобів навчання та обладнання для шкіл, був затверджений відповідним наказом освітнього відомства у червні 2016 року.

Освіта.ua
25.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Witalina
Смішно читати даний опус!!!! Адже головне НЕ ПЕРЕЛІК скласти, а ЗАБЕЗПЕЧИТИ кабінети необхідним обладнанням !!!!А МОН створює видимість своєї роботи, складаючи НЕДОЛУГІ рекомендації, переліки, концепції...
Двієчник
Краще аби заголовок виглядав так: МОН оновить обладнання для шкільних кабінетів. Без слова перелік.
Виктория Владимирова
Вот в чем смысл этого перелику? Для кого он? Кто будет наполнять кабинеты согласно этому перелику? Снова учителя? Что, государство выдаст интерактивную доску или проектор в каждый кабинет? Или ноут для учителя? Смешно! Чем занимается МОН? Кабинеты нищие, оборудования нет от слова ВООБЩЕ, но перелики и инструкции висят в каждом углу. А еще бесит, когда нужно писать перспективные и поточные планы, а потом звитувати про проделанную работу. Денег при этом никто не дает. ВСЕ, что есть в кабинете, купленно за мои и родительские деньги, какое право имеет какая-то тетка с РУО проверять меня на идиотских смотрах школы. А после новых правил приема в ВУЗы про такой предмет как химия можно вообще забыть. Всем медикам и фармацевтам срочно понадобятся теперь не пробирки, колбы и реактивы, а циркули, транспортиры и линейки. Лечить нас будут врачи, знающие теорему синусов, но не знающие, сколько камер у сердца и формулы глюкозы. Зато в папочке у нас будет перелик. Это супер-пупер, как важно!
випускниця
А що початкову школу вже забезпечили? Бачила в інтернеті простирадло - список обладнання для НУШ. Зі всього переліку привезли лише лего(шість цеглинок). Може, керівництву треба би спуститися з небес та заглянути у звичайну міську чи сільську школу? Чи після київської у більш віддалені їхати страшно?
Катя
Для випускниця: Маю демонстраційний набір креслярських інструментів ще з радянських часів. Бережу як зіницю ока, бо це все на що спромоглася держава для облаштування кабінету математики. Все решта - батьки та я сама. Навіть комп з дому приперла. Працюю в обласному центрі, до речі. А теперішнього часу до батьків і звертатися страшно. Їм же весь час тлумачать, що школа усим забезпечена.
Коментувати
Лариса
Обладнання кабінетів сьогодні- це заслуга батьків і вчителів. Від влади за 30 років роботи не отримала навіть циркуля, чи лінійки. Таблиці, портрети вчених для кабінету купували за власні кошти. Нам казали:"Вам треба- ви й купуйте". Зараз на часі нове обладнання. Вчителі хочуть і можуть використовувати ТЗН, мультимедійні дошки, але, якщо така дошка одна в школі, то не сильно часто можна її використати. Тому в першу чергу треба забезпечити кабінети технічними засобами навчання, інтернетом, а не якимись дрібницями.
Вчитель
То не було нічого із переліку, затвердженому старим наказом, а тепер не буде нічого за новим переліком :)
Stah_Saha
Куди віддати, хто забере старі хімреактиви (виготовлення 1975р.) на утилізацію? Їх ми, звичайно використовуємо, адже свіжих не давали вже років з 20-ть.
1111
Для Stah_Saha: а у нашій школі реактиви 1957 року!
Вчитель
А 49 не бажаєте? Останнє поступлення чогось на школу 1986 року!
Галина Миколаївна
Що самі придбаємо, те й матимемо!
Коментувати