1 лютого стартує онлайн-курс для учителів 1-х класів

Курс є частиною підвищення кваліфікації і дозволить навчити вчителів в обмежені терміни

1 лютого стартує онлайн-курс для учителів 1-х класів

1 лютого на онлайн платформі EdEra стартує навчання на обов’язковому «Онлайн-курсі для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час презентації онлайн-курсу.

За словами міністра, онлайн-курс, що є частиною змішаного навчання, дозволить підвищити кваліфікацію вчителів в обмежені терміни.

«У реформі Нова українська школа багато рішень народжуються вперше та вперше застосовуються в нашій системі освіти. Використання сучасних технологій – дистанційного курсу – одне з таких рішень. Воно формувалося з урахуванням величини завдання – перепідготувати 22 тисячі вчителів початкової школи, які повинні пройти підвищення кваліфікації в обмежені терміни часу. Забрати таку кількість людей з роботи, забрати їх з класів і відправити на тривалі курси підвищення кваліфікації фізично неможливо. Тому було вирішено використовувати формат змішаного навчання. Тобто навчальних 60 годин вчитель має пройти в межах дистанційного курсу, а ще 60 годин будуть спрямовані на очне навчання», – розповіла Гриневич.

Міністр також наголосила, що курс надасть учителям можливість ознайомитись з новим Державним стандартом початкової освіти, отримати практичні навички управління класом, навчитися методикам компетентнісного та інтегрованого навчання, ознайомитися з іншими сучасними методиками викладання в 1-му класі.

«Важливою частиною курсу є розділи, присвячені інклюзивній освіті та основам нейропсихології – науці, що дозволяє зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні й усунути їх», – підкреслила міністр.

Як відомо, минулого тижня Міністерством освіти була затверджена типова освітня програма організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Раніше, Кабінетом Міністрів разом із Міністерством освіти було визначено категорії педагогічних працівників початкової школи, які у 2018 році мають пройти підвищення кваліфікації.

Освіта.ua
30.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оголошення
Хто сьогодні, до 00 годин, не зайде на сайт courses.ed-era.com і не перегляне вступне відео, де міністр освіти розповідає про НУШ, буде автоматично відрахований з курсів.
Білявка
Для Оголошення: Гуморист! Не лякайте народ. Сайт і так вже ліг, хтозна, коли його тепер піднімуть... :(
Коментувати
Да, це я)
Гиги. Агенти змін поклали сайт courses.ed-era.com, незважаючи на прохання адмінів не ломитися на сайт саме сьогодні і всім разом. Спокійно, селяни. Земля ваша))))
Тетяна Берташ
Чи можна ще зареєструватися на онлайн-курс.Вже кілька разів намагаюся,але не вдається
Хочу в НУШ
01.02.2018 17:55 Хтось може зайти на курс(власний кабінет на порталі ед ера)?
Наташа Шпат
Для Хочу в ШУШ теж не можу зайти
Коментувати
Євгенія
Доброго вечора! Для отримання сертифіката потрібно набрати більше 60 балів. А якщо я не наберу, то навчання продовжиться, поки я не навчуся чи як?
serj
Для Євгенія: Ні. Потрібно розпочинати спочатку!
Оксана
Чи можна ще зареєструватися на курси для вчителів початкових класів?бо ніяк не можу.о
Коментувати
вчитель
Скоро інклюзію потрібно буде використовувати для всіх учнів.
после ЭТИХ слов:
" виявити причини труднощів у навчанні й УСУНУТИ їх», – підкреслила міністр.", на проекте "Украина" можна ставить КРЕСТ. Такой жирный, вытеретькоторыйневозможно(((.
Геометрія
Чому даний курс обов’язковий, МОН забезпечило кожного вчителя доступом до якісного Інтернету, щоб він був обов’язковим. (Якщо проходити в школі, то коли, на яких уроках чи після уроків?).
Голосянарода
Она на Бабу Ягу становиться все больше и больше похожа
Иван
Наивный министр: "зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні й усунути їх". Она не понимает, что причины трудностей - неправильное формирование мозга ребёнка из-за неправильного его питания дома. И никакие новые программы и науки это не исправят, пока дома (да и в школе) не начнут правильно кормить детей. Известно ведь, что для правильного формирования мозга в организм должно поступать достаточное количество и качество белка и жиров, а не так как сейчас - сильное преобладание углеводов, причём быстрых. Вот где корень зла и причина плохой учёбы. Изменив питание ребёнка - изменим и его учёбу, причём без видимых усилий и затрат.
Ирина
Для Иван: Прямо таки с рождения неправильное питание? У меня ребенок с СДВГ. С рождения гипервозбудимость. Да, питание важно, но нарушения в ЦНС...((
Коментувати
оксана козырева
Буду набирати першачків у 2019 -2020 році, чи потрібно мені вже зараз проходити курси?
Анна
Вітаю! Хто в курсі, чого і коли навчатимуть заступників директорів ? І в якому вигляді?
Світлана
Я зареєструвалась))) Початок 1 лютого, а триватиме скільки? І ми дійсно маємо шанс отримати цей сертифікат???
Наталія Рублевська
Чи можна ще зареєструватися на онлайн-курс для вчителів перших класів, якщо так, то як ще можна зареєструватися на онлайн-курс для вчителів перших класів?
Олександр
Для Наталія Рублевська: Доброго вечора! Так, можна. Реєстрація доступна цілодобово ;)
Оксана Карпенко
Для Олександр: Чи можна ще сьогодні зарейструватись на курси?
Коментувати
Є ідея не гірше..!
Пропоную створити онлайн платформу підвищення посадових окладів вчителів! Гарантую явку вчителів 100%
Тетяна Юдіна
Зареєструвалась на онлайн-курси ще на початку січня, а зараз не можу зайти на сайт.Весь час пишуть, що помилка
Олександр
Для Тетяна Юдіна: Доброго вечора! Напишіть, будь ласка, листа на [email protected] у якому опишіть проблему й вкажіть Вашу електронну пошту за якою реєструвалися на сайті.
Коментувати
Украина
Тобто вчитель повинен займатися вночі. Цілий день на роботі. Ввечері сім’я, а потім, так бі мовити час на відпочинок, це і будуть курси підвищення, якість-0, знову все заради галочки і одне блаблабла
Олександр
Для Украина: Доброго вечора! А Ви зареєструвалися на курс, щоб свідчити про те, що "якість-0"?
Ярина
Зараз я бачу в цьому курсі лише пропаганду нової реформи, а той довідник, який пропонують, на допомогу вчителю, одна вода, нічого нового і цікавого не бачу.
Коментувати
Mojo
А когда научат директоров набирать в 1 класс не более 30 учеников. Когда будут выполнять закон Про освиту????