Хто з вчителів буде підвищувати кваліфікацію у 2018 році

Гройсман підписав розпорядження про заходи щодо підвищення кваліфікації вчителів

Хто з вчителів буде підвищувати кваліфікацію у 2018 році

Кабінетом Міністрів разом із Міністерством освіти визначено категорії педагогічних працівників початкової школи, які у 2018 році мають пройти підвищення кваліфікації. Відповідне розпорядження підписано прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Виходячи з тексту документа, Кабінет Міністрів погодився з пропозицією Міністерства освіти щодо необхідності проведення у 2018 році додаткових заходів стосовно підвищення кваліфікації педагогічних працівників за Державним стандартом початкової освіти.

Планується, що підвищення кваліфікації проходитиме за сучасними освітніми методиками, що базуються на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підходах.

Зокрема, у 2018 році підвищення кваліфікації пройдуть вчителі початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках.

Також необхідність підвищення кваліфікації чекає на заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи у початкових класах, вчителів іноземних мов, які навчатимуть першачків у 2018/19 навчальному році та вчителів шкіл, в яких діти навчаються мовами національних меншин.

Передбачається, що організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників проводитиметься закладами післядипломної педагогічної освіти відповідно до затвердженої МОН типової освітньої програми, яка повинна містити опис компетентностей вчителя початкової школи відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Також Міносвіти має затвердити список тренерів та юридичних осіб, які можуть здійснювати підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

До 30 січня обласні та Київська міська держадміністрація мають погодити та оприлюднити розроблені закладами післядипломної педагогічної освіти графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Освіта.ua
19.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Мені на курсах завжди цікаво. Була на курсах у різних областях. Свого часу у Волинській, тепер у Харківській. Завжди є чому вчитися.
наталія
спочатку підвищить кваліфікацію працівникам закладів післядипломної педагогічної освіти, а то приїдеш на курси одне і та саме , що 5. 10 або 15 років тому. не розумію для чого ці заклади????????????
Тетяна Лазарєва
Для наталія: Курси і їх керівники бувають різними. Я підвищувала кваліфікацію - курси у КОППІО ім василя Сухомлинського (м. Кропивницький) з хімії, біології, природознаства у 2016 р. Позитивна мотивація, сприятлива атмосфера, інноваційні методи, цікаві психолого-педагогічні методи. Отримала масу позитивних емоцій. Зустріла колег, які памятають мене з попередніх курсів за моїми "причудами". Приємно зустріти педагогів, які на попередніх курсах були дівчатками, а зараз - досвідчені ПЕДАГОГИ зі своїми цікавими доробками (нажаль, не памятаю імен, вибачте!). Щиро вдячна за корисну інформацію, позитивну атмоферу, поради з самоосвіти. Шкода, що не мала змоги пройти очні курси, але позитив та спілкування - то СИЛА! І це не лестощі. Дійсно, самоосвітня діяльність корисна. Маю певний досвід та позитивні результати. Дякую!
Коментувати
марія
Чи не відновлять ставку заступника з виховної роботи
tantillum
А судді хто???? Точніше а ТРЕНЕРИ хто??? Це тіж самі викладачі ОІППО. Тому думаю "підвищення кваліфікації" нічого нового не дасть (будуть тіж яйця тільки в профіль). Говорять зарплатню підняли..... так раніше за інтенсивність платили 20% а тепер будуть платити 5%. Бо в законі конкретно не вказано, а знову вилка від 5 до 20 на розсуд на місцях. Нам так і сказали зарплатню підняли, але мінус 15% оплати за інтенсивність. Так що підвищуємо кваліфікацію і ... шукаймо нову роботу.
Тетяна
Що Ви маєте на увазі: " Підвищення кваліфікації"?
Елена
Як потрапити на курси, якщо від школи не направляють а все потрібно- край.
****
Для Елена: ссылка на обязательно.дист.курс, часть программы типовой). Далее Ваш выбор
Коментувати
ПЕТРО
Аванс за січень не буде, рай-во підказав... А зарплата підвищена...???
Український вчитель
Для ПЕТРО: Нам вчора "прийшов" аванс! Все так як і раніше! Чи буде якесь збільшення у січні-ніхто нічого не знає! Начальник відділу освіти (зі слів директора) обіцяє 20%, якщо пройду ті курси щодо майбутнього 1 класу(хоча зараз у мене 3 клас, тобто ще рік маю в запасі).
Олена
30.01.2018 ні авансу, ні розрахунку!!! Літинський р-н. Він. обл. всім бюджетникам. Я у відчаї! Маю кредити, а платити через затримку нічим. Банк прислав 24.01 попередження. Відчуваю що прийдеться платити штраф. Хто відповідальний за затримку з/п??? Чи відшкодують мені банківський штраф???
Коментувати
Володимир
Мені цікаво , навіщо брехати ,що підняли заробітню плату ,коли як отримували так і отримую .
Лариса
Для Володимир: А Ви хіба вже отримали зарплату за січень?
Тетяна
У нас таж ситуація з зарплатою. У бухгалтерії не має жодного документа про підвищення! Говорили балакали і все?
Тетяна
Так, не треба завчасно хвилюватися. Я думаю підвищену зарплату отримаємо в кінці січня.
Коментувати
Олекса Позняк
====Міносвіти має затвердити список тренерів та юридичних осіб, які можуть здійснювати підвищення кваліфікації педагогічних працівників.===== І скільки буде коштувати ліцензія в кишеню Гриневич?За простого директора 90 000 грн, а тут мільйонами зелених пахне
Faina
Ваш текст...Я у грудні 2017 р пройшла курси "Нова українська школа".Як бути мені ?
Олекса Позняк
Для Faina: Пройдете ще раз.Лілі свербить гроші відмити.Мільярд за бла-бла-бла
Коментувати
Світлана
А як бути тим учителям майбутнього 1 класу, чиї фіктивні курси вже "провели" у червні 2017, нічого не розказуючи і не показуючи та видали посвідчення?