Гройсман закликав Раду підтримати реформу освіти

Прем’єр закликав депутатів та парламентські фракції підтримати п'ять ключових реформ

Гройсман закликав Раду підтримати реформу освіти

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав народних депутатів та всі парламентські фракції підтримати п'ять ключових реформ, зокрема, і реформу освіти. Про це глава уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів.

За словами Гройсмана, цього року треба провести фундаментальну реформу системи освіти.

«Пропозиції уряду щодо цієї реформи, що сьогодні знаходяться у парламенті та опрацьовуються і підтримуються профільним Комітетом Верховної Ради, можуть бути основою зміни якості української освіти в ім'я того, щоб наші діти мали доступ і до дошкільної освіти, і до середньої загальної, професійно-технічної, вищої освіти, щоб вони були в сучасному світі конкурентними», - зауважив Володимир Гройсман.

Окрім освітньої реформи, прем’єр наголосив на необхідності проведення пенсійної реформи, земельної реформи, проведення публічної приватизації та реформуванні системи охорони здоров’я.

«Будемо просити, щоб зайняти державницьку позицію, прийняти рішення і дати відповідь людям, що ситуація в країні почала змінюватися. Нам дуже важливо, щоб рішення приймалися, так вони можуть бути реалізовані. Ми будемо закликати український парламент об'єднатися. Треба відкинути усі наші політичні прапори. Нам треба усе зробити для того, щоб об'єднатися заради прийняття необхідних рішень і чесно дивитися людям в очі», - наголосив Гройсман.

Як відомо, наприкінці минулого тижня Національна рада реформ підтримала концепцію Нової української школи та рекомендувала парламенту прискорити розгляд закону «Про освіту».

Освіта.ua
05.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PASUFIK
МОДЕРАТОРАМ САЙТУ: І КУДИ Ж ЗНИКЛИ УСІ НАШІ ДОПИСИ? ПРАВДА ОЧІ ЗАКОЛА?
педагог
взагалі реформа школи потрібна. Але під будь -яку реформу потрібні кошти, яких ніколи на школи не давали. Вчителі роками не отримують гроші за заміну уроків, за керівництво ШМК, тощо. Коли чуєш про премії у розмірі 200 тис. гр. дуже працьовитих то думаєш про бюджет школи і наступаючу реформу! і про премію вчителю, разову до дня вчителя і тільки з фонду економії і у розмірі 800 -1000гр. і про підручники, яких не вистачає, і про компютери 2006 року народження, і про пусті фіз- та хім кабінети і про наших депутатів різних рівнів та міністрів дорогих! щасти вам у ваших словах, бо вони пусті, як і бюджети шкіл!!!!
Реформа
Для педагог: ого у вас премії. А ми більше 200 не отримували. Минулого року аж 30 гривобаксів відвалили!
Коментувати
Вчитель
Геть методкабінети та всю їх кагорту -конкуросоманія заради зарплати дармоїдам не потрібна нікому.....
Посіпака
Для Вчитель: а що... в методичному курятнику не знесда вам курочка "золоте яєчко"? Геть таких дармоїдів, що прикриваються вчителями. Тоже мені... Лис Микита. Нічого лозити по курятниках. Ач... крові хоче... Який конкурс програв? Чи він був примусовим?
Коментувати
Капец
Значит ждем полного развала еще и образования...
Корчак молодець
Народні депутати під час звіту голови НАЗК Наталії Корчак у Раді засипали її питаннями про високі премії, які вона виписувала собі та колегам. Так, Корчак виступила в Раді, нагадавши, що ініціює міжнародний аудит діяльності Національної агенції з питань запобігання корупції. Перші троє нардепів, котрі задавали питання Корчак по черзі, намагалися отримати від неї відповідь про причину високих премій – по 200 тисяч на людину. Однак Корчак на всі питання відповідала лише те, що у цьому не було ніяких порушень, і все відбувалося в рамках закону. У результаті в Раді здійнявся галас обурених нардепів, почали лунати вигуки "Ганьба", до трибуни підійшов Олег Ляшко та інші депутати. У ситуацію втрутився спікер Андрій Парубій. "Коли депутати ставлять просте питання, то дайте прості відповіді", - заявив Парубій. "Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді. 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували за роботу", - заявила Корчак. Вона зазначила, що багато чого зробила на своїй...
Nedolya
Та підтримати можна, лише поясніть у чому ця реформа полягає. Поки жодного адекватного пояснення.