Osvita.ua Середня освіта ДПА 2016 року Як буде проведено шкільні іспити у 2016 році
Як буде проведено шкільні іспити у 2016 році

Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів у 2015/16 навчальному році

Як буде проведено шкільні іспити у 2016 році

Міністерством освіти і науки затверджено орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2015/16 навчальному році, якими визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році. Відповідний наказ підписано міністром освіти Сергієм Квітом.

Документом визначено, що шкільні іспити учнів 4-х класів відбудуться з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики.

Учні 9-х класів з 1 по 8 червня складуть іспити з української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу.

У 2016 році державна підсумкова атестація учнів 11-х класів є обов’язковою з трьох навчальних предметів для всіх випускників. 5 травня у пунктах проведення ЗНО відбудеться тестування з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. 11 травня та 13 травня у пунктах ЗНО будуть проведенні тестування з математики та історії України.

20 травня у навчальних закладах, за завданнями Міністерства освіти і науки України, відбудеться іспит з іноземної мови.

Увага! Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи. ДПА у формі ЗНО буде проводитися як під час основної, так і під час додаткової сесій ЗНО.

У випадку, якщо випускник складатиме ЗНО і з математики, і з історії - до атестата вноситься оцінка за ДПА з того предмета, який він указав при реєстрації на ЗНО. При реєстрації для участі в ЗНО випускник може обрати лише один з цих двох предметів для зарахування результату ЗНО як оцінки за ДПА.

Тестові бали, що отримають випускники в ході тестування, будуть переведені в оцінки за шкалою 1-12 балів.

Випускники, роботу яких над тестом буде припинено достроково внаслідок порушення процедури проходження ЗНО, отримають нуль тестових балів, що відповідно дорівнюватиме одному балу за ДПА.

Наказом міністерства також визначено вимоги до змісту та оцінювання підсумкових контрольних робіт державної підсумкової атестації у початковій школі.

Також документом докладно визначено зміст та особливості проведення державної підсумкової атестації в основній школі з української мови, математики, іноземних мов, історії, географії, біології, хімії, фізики, інформатики, правознавства тощо.

Більше про проведення ДПА-2016

Освіта.ua
10.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Рада просить називати школи на честь Героїв АТО Рада просить місцеві органи забезпечити найменування шкіл та вишів на честь Героїв України
5 головних тенденцій оновлення програм 5-9 класів Серед пропозицій оновлення програм координатори обговорення виділили п’ять основних тенденцій
Півтисячі освітян долучились до обговорення програм Найменш обговорюваними є програми базової школи з фізики, хімії та іноземних мов
Фіналісти EGAP Challenge презентували власні проекти В Міносвіти презентували освітні інноваційні проекти від фіналістів програми EGAP Challenge
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tanya
Если я не набрала по ДПА с истории балы, в универ я не могу поступать?
alex
Щоб діти знали іноземну мову,треба хоча б подивитись на досвід Польщі чи Чехіі,де вивчають у групах по 5-6 дітей одного рівня і по 4-6 годин на тиждень.Інакше все закінчиться як тією акцією до Евро 2012 коли вчили міліціонерів англійськоі,протринькали купу грошей ,а результат нульовий.Треба вимагати ЗНО з англійського від тих,хто вступае до ВНЗ,а не від тих,хто йде у ПТУ
Инна Ярмоленко
если ребенок (11кл) по одному из предметов,для ДПА,получит 2 балла,то он не получает атестат?
Учитель
Шановні представники МОНу! Скажіть , будь ласка, учні 9 - их класів украінську літературу можуть здавати згідно з наказом N940 чи дотримуватися N 94 від 08 лютого 2016 року?
ірина
"Освіта"-?А для кого ?!Ні разу не згадати на цьому сайті про знищення профтехосвіти ...А в Європі , куда так прагнуть нас без попередження запхнути ,-це база для вищої освіти...
Порада для Ірини:
Для ірина: Будьте уважніше та толерантніше. "Все про профтехосвіту в Україні" на Освіта.ua за таким посиланням http://osvita.ua/news/topics/49780/
Коментувати
Nataliia Tkachuk
жуть...в мае 11-ти классники сдавали ДПА,последний звонок,выпускной бал,получение аттестатов. В июне сдавали ЗНО(или вступительные экзамены). В июле передышка и в августе результаты вступительной кампании. Вот что в этой системе было не так? Как можно так загружать учеников,учителей,а потом ещё и возмущаться качеством школьной подготовки.
Оля
Для Nataliia Tkachuk: тобто нормально було готуватися одночасно до дпа, до зно, намагатися підтягнути якісь хвости з непрофільних предметів, а між тим ще бігати шукати туфлі на випускний) І коли 28 - 29 останній дзвоник, 31 випускний, а 3 треба прийти на ЗНО. Я вже мовчу про те, що здавати і дпа і зно було вкрай нелогічно.
Коментувати
Вчитель однієї із шкіл України
Нарешті. Ще й рік навчальний не минув, а вже МОН затвердив орієнтовні вимоги щодо проведення ДПА. Але стосовно 11 класів, то це, даруйте, маячня. Випускники між уроками складатимуть випускні, а для багатьох це і вступні іспити. Офіційно дітей не буде у школі 5.05 (усіх), 11.05 і 13.05 (частини). А 20.05 усі складатимуть екзамен з іноземної мови у школі. Я, звичайно, не планую уроків у 11 класах на зазначені дати, матиму вікна. Але що робити далі на уроках укр.мови і літ., математики та історії України? Мусимо навчити одинадцятикласників з цих предметів до проведення ДПА(ЗНО). А ще цікавить, коли вручати атестат. Написано 28,29 травня. Але поряд вказано, що оцінки за ДПА(ЗНО) надіслати у школи до 30 травня. А коли кл.керівники випишуть їх у атестати? Хотілося б отримати відповідь якнайшвидше.
учитель
Для Вчитель однієї із шкіл України: Почему между уроками??? Нам сказали, что в мае 11 классы уже не учатся. В планировании даты мы поставили до 1 мая, все уплотнили.
Вчитель однієї із шкіл України
Для Учителя: отож-бо я й питаю, хто вам сказав, що випускники у травні не вчаться? Яким документом керуєтесь? Але цікаво також інше: як буде з навчанням 5, 11 і 13 травня в школах, у приміщенні яких відбуватиметься ЗНО? Хто, а головне коли дасть відповіді на ці та інші питання
Так і живемо
Для учитель:Вам сказали - нам не казали, ті думали - інші не додумали, школи самі все вирішують - тільки це не вирішують........ Така і вся система.....
Коментувати
вчитель
Питання 1. Чому дітям не дають по пару днів на підготовку, як було завжди? Питання 2. Чому і навіщо діти мають ходити на уроки після ДПА і як, цікаво, називати теми уроків? Питання 3. Які наркотики вживають в МОН?
Методист
Для вчитель: Для того, щоб виконати програмовий матеріал до ЗНО з української мови, математики чи історії України проводяться заміни уроків інших дисциплін цими предметами, а тому після ЗНО вичитується матеріал предметів, замість яких проводились уроки укр.мови. математики чи історії і ніяких проблем!
вчитель
Тільки про це ніде офіційно не повідомлено. І все-таке це "цікаве" нововведення - продовжувати навчання після іспитів!
Завуч
Для Методист: А чи робили Ви коли-небудь такі зміни у розкладі, особливо у великих школах? А де діти вивчають українську на профільному рівні(4 години мови, 4 л-ри на тиждень), будуть вчити лише українську? Гірше не придумаєш!
Коментувати
Батько
Допрацювалися відмінили всі олімпіади на 4 етапі для 8-9 класів крім української.Коли вже наша влада зрозуміє.що потрібно не тільки розмальовувати паркани і гімн співати.а щось і вкладати в обдарованих дітей.Відміни олімпіад не було навіть за янека.Грусно
мати
Для Батько: Кому потрібні Ваші продажні олімпіади?
Коментувати
Учитель
Чому у документі не вказано нічого про ДПА з украінськоі літератури? У попередньому документі цей предмет є в переліку
romashencko
Для Учитель:
для учителя
11 клас. ДПА-2016: українська мова, математика або історія (за результатами ЗНО), англійська мова. Більше ніяких предметів не здають!!!
тетяна
9 клас. ДПА . Української літератури немає серед переліку предметів. Дожилися!
Коментувати
Мама
Як можна проводити іспити, якщо діти ще досі не мають підручників?
Сергій
Для Мама: Батьки повинні давно були б купити. Чи ви на державу розраховували???
Іванна
Додати: на "бідненьку державу"
Коментувати
Вася
Чому ніхто не говорить про те, до якого числа навчаються учні 11-х класів: до 5.05 чи до 27.05? Річна оцінка з предмета коли має бути виставлена до 5.05., 11.05 20.05, чи діти будуть відвідувати уроки мови, математики, іноземної ще після ДПА?
Увага
Для Вася: Сьогодні проінформували: учні 11 класів навчаються до 29 травня включно. Ті діти, які 22-го пишуть ДПА, то вони йдуть на іспит, а решта класу - на уроки. І так з рештою іспитів. Тобто щодня діти на уроках.
Софія
Для Увага: Укажіть в якому документі можна про це почитати .
упс
Для Увага: Увага ! Увага! Навчальний рік закінчується 27 !!! травня. Атестати вручають 28 !!! травня. 29.05 це неділя. Який брєд ви пишете !!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!