Більше половини школярів навчаються дистанційно

Загалом освітній процес відбувається у 12 916 школах, у яких навчаються 4 млн учнів

Більше половини школярів навчаються дистанційно

Станом на 25 жовтня в українських школах навчаються 3 млн 930 тисяч учнів, з яких 2 млн 238 тисяч – дистанційно.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Водночас  він повідомив, що кількість учнів, які навчаються очно та змішано, щоразу зростає.

Наразі очним навчанням охоплено 790 тисяч учнів, за змішаною формою навчаються понад 901 тисяча школярів.

Загалом освітній процес відбувається у 12 916 школах: 6 330 працюють в онлайн-режимі, 3 503 перебувають на змішаній формі, 3 083 – у традиційному форматі. 

Освіта.ua
25.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батько
Протирадіаційні укриття відповідають усім вимогам до бомбосховища 2 категорії. Деякі відповідають вимогам до бомбосховища 1 категорії захисту. ПРУ по ГОСТ будувалися як укриття, а не звичайний підвал. Представники керівництва громад щоб виправдати свої неправомірні дії, які ставлять під загрозу життя людей, почали займатися дезінформацією і розповідати, що ПРУ можуть захистити тільки від радіації і нічого спільного з укриттям не мають. Це при тому, що 80% усіх укриттів регіонів це саме ПРУ. Дякуючи чиновникам на Буковині тепер дуже неоднозначна ситуація. Я підтверджую слова батьків нижче. На початку вересня дійсно були звернення до керівництва освіти скласти список тих закладів освіти, які мали ПРУ до початку війни, тобто за один день документація за хабарі не робилася. І далі усі заходи планувати саме у тих закладах освіти, які мають спеціальні укриття. Побажання батьків проігнорували повністю. Для керівників ТГ, ДОН життя дітей не варте навіть ламаного гроша.
учителька
ДОН Чернівці не тільки ставить під загрозу життя та здоров’я вчителів та учнів. Вони разом з ІППО роки організовують колотнечі у освітянській спільноті, а також займаються антидержавною діяльністю. Зокрема. Коли майже усі вчителі області роки проходили курси на різних платформах. Вони цього року почали натякати, що ті всі свідоцтва мукулатура, а тільки їх свідоцтва будуть братися до уваги при атестації. У список закладів які видають "ліві" свідоцтва потрапили навіть ЧНУ Федьковича, а також державні вищі навчальні заклади в тому числі педагогічні інши сусідніх регіонів. Що на пряму суперечить законодавству у галузі освіти.
Батьки Чернівців
У Чернівцях та Буковині вчинили дуже безвідповідально як по відношенню до тих хто кожного дня йде до школи, тих хто виряджає своє чадо в школу і тих хто має намір йти на олімпіади. Літом на Буковині ситуація була відносно спокійна, тільки один проліт ракет був. Дозволи на укриття видали навіть там де укриття відповідає мінімальним вимогам. Коли ситуація загострилася, усі зрозуміли наскільки прорахувалися. Що виходить. Батьки мають надію, що діти в безпеці, а до безпеки ще дуже далеко. З олімпіадами так само. Коли батьки чують де буде олімпіада, шарахаються і не знають що робити. Бо з одного боку не сміють відмовити вчителям. А іншого бояться за життя свого чада. На початку вересня батьки не раз писали в ЗМІ. Складіть список тих шкіл, які мають укриття. І ті укриття там були до початку війни. Далі відповідно до списку, організовуйте роботу. Цього не робили. А по радянські зрівнялівці прирівняли усі заклади освіти і зробили вигляд, що всі укриття однакові. Далі буде...
Батьки Чернівців
Як можна було зрівняти заклади освіти які мали укриття, заклади освіти у яких укриття відповідають найжорсткішим вимогам до решти шкіл. Ми хочемо зауважити. У тих закладах освіти де укриття відповідають мінімальним вимогам, батьки це дуже добре розуміють і під свою власну відповідальність пускають чадо до школи. Але хто дав право ДОН, МТГ, ТГ ризикувати життям інших дітей? Ми розуміємо, що на олімпіаду можна взяти і не пустити. Але не всі так зроблять! Окрім того. Наскільки ми розуміємо, учителі які перевіряють роботи так само з інших шкіл. Хто дав право ризикувати їх життям? Дії чиновників вважаємо такими, що суперечать моральним принципам та законам України.
Коментувати
Галичанка
Погоджуюсь із кожним словом у попередньому коментарі. Ситуація надзвичайно складна. Небезпечно всюди. Не відомо у яку мить і куди саме полетять ракети. Мішки з піском, якими закладені вікна, нікого не врятують! Навіщо створювати ілюзію безпеки?! Олімпіади і конкурси потрібно негайно скасувати! Батьки з Івано-Франківської області також звертаються із таким проханням до МОНУ.
Чернівці, мати трьох дітей
За рахунок чого кількість зростає? За рахунок того, що мішками закрили вікна, а при найменшій небезпеці учнів переводять вчитися дистанційно. Чи може за рахунок того що директори купили дозволи на навчання. Я не знаю як у решта регіонів, але на Буковині життя учнів не по чому. І коментар на рахунок олімпіад. Росія на пряму шукає зачипок пустити ракети на Чернівці. Ситуація небезпечна. У решта регіонів не краща. Які можуть бути олімпіади! Їх не можна проводити за будь-яких обставин. Батьки Чернівців просять МОНУ відмінити олімпіади.
Для Чернівці, мати трьох дітей:
А не простіше просто не пустити своїх дітей на ті олімпіади?
Коментувати