На фронт пішли 900 українських вчителів, – прем’єр

Прем'єр-міністр відзначив вчителів під час церемонії премії Global Teacher Prize Ukraine

На фронт пішли 900 українських вчителів, – прем’єр

900 українських вчителів пішли на фронт, що є великим приклад служіння своєму народу.

Про це під час церемонії національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2022 сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Попри те, що ворог атакував нашу землю, 3 тисячі шкіл зруйновані або пошкодженні, 1200 перебувають в окупації, навчальний процес продовжується, адже вчителі розуміють важливість своєї освітньої місії. 900 вчителів пішли на фронт. Це — великий приклад служіння своєму народу. Ми у великому боргу перед вами, вчителі. Звичайно, ми робимо все для того, щоб освітній процес продовжувався і був безпечний. Робимо все, щоб українська освіта стала невід’ємною частиною європейського освітнього простору», –  Шмигаль.

Прем’єр-міністр привітав учителів із професійним святом та побажав натхнення, поваги, теплих усмішок учнів, а також миру й перемоги.

Освіта.ua
03.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
освітянка
У нас на громаду, десь 30 000 населення, працюючих вчителів чоловіків 12. Це уявити скільки шкіл залишилося без вчителів! Може не біда, якщо міська місцевість. А в села за 35-70 км. від райцентру ніяка заміна не хоче їхати. А це означає, що предмети майже не викладаються, якщо гуманітарні і взагалі не викладаються, якщо природничо-математичні. Це "велика" гордість. Дійсно не має слів. Звісно якщо вони написали заяви і пішли по своїй волі, це міняє справу. Але проблема нестачі кваліфікованих кадрів лишається.
БОй
Для освітянка: Просто ніхто не хоче ховати свій потенціал в селі тому, що там злидні, і крім їжі там нічого ловити.
Коментувати