До шкіл доставлено 14 тисяч ноутбуків для вчителів

Школи восьми областей почали отримувати техніку за проектом «Ноутбук кожному вчителю»

До шкіл доставлено 14 тисяч ноутбуків для вчителів

Школи восьми областей вже почали отримувати ноутбуки для вчителів, які будуть використовуватися в освітньому процесі.

Комп’ютери постачаються до шкіл у межах проекту «Ноутбук кожному вчителю», що реалізується Міністерством освіти та Міністерством цифрової трансформації.

Загалом для вчителів будуть придбані 60 тисяч ноутбуків, на які цього року з було виділено 980 млн грн державної субвенції.

Наразі ноутбуки почали отримувати Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Чернівецька та Чернігівська області.

З метою унеможливлення корупційних ризиків та забезпечення максимальної прозорості розроблений спеціальний дашборд, завдяки якому кожен може контролювати, як Обласні державні адміністрації використовують цільові кошти та за якою вартістю відбувається придбання комп'ютерів.

В областях цей процес координують керівники обласних департаментів освіти і науки та профільні заступники голів ОДА з питань гуманітарної політики та цифровізації.

Освіта.ua
18.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Це прекрасно, все тільки починається!
yuriy
14000 ноутбуков /11000 школ, которые вернулись с дистанции =1 ноутбук на школу. Отличное техническон оснащение дистанционного процесса.
ТТ
Чергова афера від МОН, на якій нагріли мільйони на неліквіді.
Хубз аль Султан
Фото пингвина со словами благодарности за ваши подачки. Сейчас для работы я использую собственный ноут. И купил я его за зарплату. Ах, да, забыл: я уволился в начале осени и теперь работаю не в образовании.