У Мінфіні кажуть про рекордні видатки на освіту в 2022 році

У проекті бюджету на 2022 рік уперше видатки на освіту передбачені на рівні понад 7% ВВП

У Мінфіні кажуть про рекордні видатки на освіту в 2022 році

У проекті Державного бюджету на 2022 рік уперше видатки на освіту зведеного бюджету передбачені на рівні понад 7% ВВП та становлять 392,2 млрд грн.

Про це повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

За його словами, загальний обсяг видатків державного бюджету (із трансфертами) на освіту запланований – 185,6 млрд грн, що більше на 16,7 млрд грн, ніж у 2021 році.

«Для забезпечення якісної освітньої складової освітнього процесу у проекті держбюджету вперше передбачено дві субвенції в загальному обсязі 3 млрд гривень. Ці кошти будуть спрямовані для придбання обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти, а також на заходи, пов’язані із забезпеченням пожежної безпеки у закладах освіти», ‒ наголосив Єрмоличев.

Окрім того, він додав, що у проекті держбюджету 2022 року вперше з 2017 року враховані кошти на суттєве підвищення стипендії студентам, щоб надати рівні можливості для кожної дитини отримати якісну освіту.

«Уряд для більш суттєвої матеріальної підтримки кращих здобувачів освіти підвищив розміри академічних стипендій: у закладах фахової передвищої та вищої освіти ‒ у 1,5 раза, у закладах професійної освіти ‒ у 2,5 раза. Отже, можу з впевненістю сказати, що держава робить усе можливе для необхідного фінансування системи освіти. Так буде і надалі», ‒ запевнив заступник міністра фінансів.

Він також зауважив, що на реалізацію реформи «Нова українська школа» буде виділено 1 млрд грн.

Освіта.ua
27.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
реальність
За оцінками НБУ, наприкінці поточного року інфляція становитиме 9,6%. див. дзеркало тижня від 29.10.2021р. Отже, щоб говорити про зростання зарплати для освітян, треба її підняти більше ніж на 9,6%! все інше, то традиційні побрехеньки-обіцянки українських урядовців.
Лещук микола
Єрмоличев великий фантазер, а ще з сумісництвом і брехун. Жодного слова правди. Він називає супер цифрина освіту , які підроблені, а ще - це все інфляційні, пусті гроші. Єрмолисев- корефан Стадного, потихеньку хрумає гранти, служить соросу. У нас в коледжі в Камянці пятий рік немає тепла , те ж в пед і аграрному універах.