У 2022 році на зарплату вчителів додадуть 8,4 млрд грн

Освітня субвенція з державного бюджету на зарплати вчителів збільшиться на 8,4 млрд

У 2022 році на зарплату вчителів додадуть 8,4 млрд грн

Освітня субвенція з державного бюджету, за рахунок якої буде забезпечуватися виплата заробітної плати вчителям, в 2022 році складе 108 млрд грн, що є більшим за показники цього року на 8,4 млрд грн.

Про це повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев, коментуючи заплановані державою видатки на освіту в 2022 році.

«Держава продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання щодо утримання педагогічного персоналу закладів загальної середньої освіти для надання якісної загальної середньої освіти. З цією метою у проекті держбюджету на 2022 рік враховано освітню субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 108 млрд грн, що на 8,4 млрд грн більше, ніж у 2021 році», ‒ зазначив Єрмоличев.

За його словами, за рахунок цих коштів заробітною платою будуть забезпечені 420 тисяч учителів.

Освіта.ua
27.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Прошу прояснити, чи має право адміністрація скоротити ставку лаборанта школи де навчаються біля 1000 учнів? Як виконувати практичну частину програми?
Микола
Вчителям сумісникам ,коли будуть платити під час канікул ? Постійно стараються платити меньше. А переатистацію пройти , так і в загалі, проблема.
Ххх
Для Микола: а сумісники працюють під час канікул?
Сергей Лимонов
для Микола : ПереатЕстація- ось чому й важко тобі!
Коментувати
Паша
Пан Міністр!! Коли будуть гроші на протипожежну безпеку!?? На аварійні ремонти??? Коли?? Ви окрім встановлення перепон при вступі до вузу нічого не вмієте??!!
Мукачівська громада
До Саші А хіба батьки через батьківський комітет не оплачують роботу двірника у школі, прибиральниць додатково? Ми у своїй школі в Мукачеві щомісяця платимо за підтримання чистоти та порядку.
Саша
А когда повысят з.п дворникам, уборщикам, простым рабочим, благодаря которы, чистота порядок, кто им зарплаты повысит, убирать за каждым?
Ххх
Для Саша: а ви знаєте, що зп двірника, прибиральниці вище зп вчителя після інституту?
:(
Для Ххх: Так воно і має бути, бо це відповідає глибинним національним цінностям і сучасному світогляду українства. Зарплата у тих, хто доглядає за свиннями на свинофермах, теж вища за зарплату вчителя. І ніхто не обурюється, бо знають, що свинні - вони більш цінні ніж ті діти. Це страшна реальність культурного простору по обидві боки Дніпра, яка тягнеться ще з середньовіччя, але вона й дотепер типова для цієї місцевості ...
Коментувати